Breaking News - 4

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Nelia asa e, e deosebita... si mie imi place mult interpretarea din concertul acesta a lui "Man in the mirror"




Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank">Michael Jackson - King of M.U.S.I.C.
.... "Ok, everybody, that's a wrap!"






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Kenny Ortega la emisiunea lui Oprah din 16 oct 2009

http://www.michaeljacksonsecrets.com/kenny-ortegas-interview-on-the-oprah-winfrey-show.html


NEW This Is It clip from Oprah: TWYMMF & Bad



http://www.mtv.com/news/articles/1624058/20091016/jackson_michael.jhtml

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=Ibl2F33rSjg" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Am reusit sa gasesc emisiunea....vb foarte fumos kenny ortega despre Michael...
..la min 2.02 al primei parti, cand oprah il intreaba daca a reusit sa se obisnuiasca cu ideea ca M .."is gone"...el i-a raspuns: "Little bit...he's still so much alive for me! Thank God!"......off..







www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=Ibl2F33rSjg" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melku spune:

Citat:
citat din mesajul lui rall

Rebbie Jackson (pe Twitter): "How are you all doing. I miss you all so much. There is so much going on. Lies, Press, etc. Just listen out for the FINALS. I want you all to find the love in your music. That is a must. It should never die down. Only get better Okay. IMPROVEMENT. We do what we do because we love you all. That is the only reason we continue to entertain using Michaels vision to love everyone. Its important that you all begin to extend love to one another because it can be done and it does not cost you one dime to extend your love. Just know that we have feelings as well. And ask that you all have some Compassion for what we are doing. Please do that for us Okay."


mai, rebbie asta sa-si traga certificat de autenticitate inainte s-o credem ca e ea.
asa cum a facut janet: http://twitter.com/JanetJackson
si Elizabeth Taylor - http://twitter.com/DameElizabeth

acum stiu ca nepotii lui MJ nu sunt cu "verified account", dar nici nu debiteaza asemenea poezii de ne pun creierul pe moate.

io nu cred ca e cine zice ca e. nu e rebbie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Am gasit pe Hoax o discutie despre urmatorul utilizator twitter http://twitter.com/midnightmlk are niste comentarii tare ciudate despre Michael.Ceea ce e foarte ciudat este ce a scris el inainte de 25 iunie.
Daca sti voi la cine se refera cand spune GH...ca eu inca nu m-am luminat.

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Anka mda...ciudate mesajele acelui user...cine-o fi el...si GH poate insemna multe, initialele unor nume, sau simplu un jargou de la Jihad (?!) bat si eu campii...ca nu imi da prin minte prea clar ce ar putea fi.



Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank">Michael Jackson - King of M.U.S.I.C.
.... "Ok, everybody, that's a wrap!"






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Cred ca o se la iau de la inceput Danat, poate ma lamuresc despre cine poate fi vorba....Doamne densa ceata...

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Stiti, eu sint mai din '900 toamana... si vad ca e la moda twitter-ul asta si eu habar nu am ce este. Banuies ca pentru cei care sint familiarizati cu el, e ca si cum m-ar intreba maica-mea ce e yahoo-ul, dar na, am zis sa intreb ca sa nu mor proasta... In plus, nu ma lasa sa intru pe link-ul de mai sus si mi-ar placea sa vad despre ce si cine vorbiti. Aveti cont sau cum faceti? Nu ca as avea timp sa mai tin un cont, dar intreb din curiozitate, ca l-am tot intilnit peste tot.

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Nelia probabil ca nu poti accesa linkul pus de anka din cauza virgulei de la final. Dupa ce dai copy/ paste linkului, sterge virgula inainte de a apasa enter si va merge.

Edit: uite ca l-a corectat anka, deci poti sa-l accesezi direct acum


Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank">Michael Jackson - King of M.U.S.I.C.
.... "Ok, everybody, that's a wrap!"






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Da, am citit. Oricine ar fi, mie mi se pare un nesanatos... ori unul care vrea sa induca in eroare... A citit cineva cind scria inainte de 25? Faptul ca sint mesaje inainte de 25 nu e relevant pentru mine, stiu ca sint tot felul de metode de a truca data.

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput