Puiuti de Randunici 2008!! (318)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lyvy spune:

Good morning, ia luati de aici, vedeti ca e fierbinte, vedeti ca-i din Ardeal, si-i tare rau, zo

Livi Mamica de Iris Miruna (12.03.2008)

Pozele mele
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Citat:
citat din mesajul lui bubu05

www.onetruemedia.com/shared?p=9a72b861c9ac1118b132b8&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">La doctor




Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.bucataras.ro/" target="_blank">Bucataras


Cat de dulci sunt Bobo

Simona,mamica de Teo (16 ani) siVlad Alexandru (UN AN... spre doi)


Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

neatza!

hai sa va arat ceva asa de dimineatza:
pozitie de nani
desi nu avem rezultatul dorit, facem si altceva
a doua poza cred ca o las numai pana maine.. ca na..





Mica dansatoare
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Hoinarii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihutza11
Mihaela, mami de Andra - 29 martie 2008

Mica dansatoare
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Hoinarii

Vai Mihu spune-mi ,te rog, ca nu asa arata America de fapt

Simona,mamica de Teo (16 ani) siVlad Alexandru (UN AN... spre doi)


Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Buna dimineata!
Azi sunt matinala tare, am programare la coafor Dar mai intai, imi beau cafea cu voi, daca tot a fost Lyvy asa amabila si ne-a dat cafea din Ardeal
Gudinde, nici nu ma gandesc sa inchid balconul! Acolo mai luam si noi o gura de aer in zilele ploiase, avem si un leagan si floricele..e frumos asa. Trebuie pazit copilul asta cu strasnicie pana o invata ca nu-i bine sa te arunci peste balustrada sau pe geam Asta e!
Mihu am vazut cum doarme Andra de-a curmezisul si cum are ea tabieturi, o Doamne!



Simona,mamica de Teo (16 ani) siVlad Alexandru (UN AN... spre doi)


Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami33 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihutza11

neatza!

hai sa va arat ceva asa de dimineatza:
pozitie de nani
desi nu avem rezultatul dorit, facem si altceva
a doua poza cred ca o las numai pana maine.. ca na..



Mihaela, mami de Andra - 29 martie 2008

Mica dansatoare
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Hoinarii


Cat este de dulceee!!!
Asa dormea si Ada mea, cu picioarele printre gratii





_
Cami, mami de Maria Alexandra(02.05.2002) si de Luca Razvan(28.03.2008)





Coincidenta este felul lui Dumnezeu de a ramane anonim (A. Einstein)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Neata...
tot cu muci de Tea in continuare,ba mai mult,aseara mi-a dat emotii...la un moment dat ii frigea fruntea,doar fruntea...am imobilizat-o si-am pregatit termometrul,randunoiul o momea cu o bucatik de cioco pe buze si termometrul:37,1...Mi s-a parut ciudat,ma gandeam ca a luat-o razna termometrul,ca totusi ii ardea fruntea,am bagat iar, 37,3...Dupa 2 ore,37,3..Dimineata parea bine,dar tot infundata si am oprit medicamentele de 2 zile ca i-am tot dat 5 zile...Dar cum e posibil sa ii arda fruntea si totusi sa aiba 37,3??Vi s-a intamplat?
Mimo,mama lui de AMR..
Sovi,draga de tine,greu rebuie sa fie cu 2 piticutzi...o imbratisare calda.
kya,of,imi pare rau de situatia voastra...dar fii tare,trebuie sa se aseze lucrurile.
Cuscra,ai grija de voi,te rog..pupa mami pe voi toti.
Raluca,eu cred ca e o perioada acum in care unii pui sunt f egoisti,tind sa cred ca, marindu-se,vor ajunge la sentimente mai bune...Si Tea inca se comporta asa,desi parca s-a mai dat pe brazda..dar tot pune mana pe un carucior cu papusa in parc sau altceva si al ei e..nu mai e chip sa i-l mai iau din mana o juma de ora..si mi-e asa rusine,dar suntem intelese adesea.
Mimo,zau ca si mie mi se pare ca un pic exagerezi cu Teo..eu inca imi amintesc cat de independenta vroiam sa fiu incepand de la 15ani, sa nu mai dau raportul la nimeni, sa ma plimb...si asta fara sa neglizez vreun pic scoala...e,aici aveam discutii cu mama,fiindca desi vedea ca am numai note mari,tot statea cu frik maaare ca ma "prostesc", ca o sa ajung sa ignor scoala bla bla...tare ma enerva,ca nu ma putea privi in "interior" sa afle cat de constiincioasa eram,desi incepusera sa-mi placa discotecile,plimbarile,tigarile..blabla..dar acum o inteleg,draga de ea...
Moama,ce frumos a conturat Adriuta:"Lasa-i libertate si ...stai aproape fara sa realizeze ea acum cat de aproape ii esti. Fii mereu acolo cand are nevoie de un umar pe care sa isi spuna problemele dar nu te oferii tu intai. "
Luny,ma tot gandesc ce gust or avea sarmalele alea...Ma bucur ca esti cu ZEN-ul mai sus.
Naty,sanatate Iuliei.Of,greu trebuie sa fie.
Zoze,un pup mare tie.
bubu,ce tare filmul cu baietii tai..e asa dulcik Steful!
Cleme,Roxana,Olgu,tuchi,bitza,bubu,mihu,gecko,gudinde

Si sa va spun cum a revenit "aluna" mama ei de m-a terminat...asa ca ieri am facut fuga o programare pt marti la un dr chirurg generalist de care se vb frumos pe gogu,la clinica proestetica (gecko)..ofof,maimai,am niste emotii...ce sa fie oare??Doar nu voi ajunge in situatia sa taie iar si sa umble pe acolo ca fug,zau..

Naty,cum e Iulia??


mami de TEA (1.04.08)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

nu mai Mimo.. sunt si din astia, desi eu personal nu am vazut, dar in general sunt oameni normali ..
tot pt distractie, dar de data asta din RO: http://pitzipoanca.org/





Mica dansatoare
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Hoinarii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Nu-mi vine sa cred M-au sunat de la coafor sa nu ma mai duc ca nu-i curent


Simona,mamica de Teo (16 ani) siVlad Alexandru (UN AN... spre doi)


Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Mihu,ce stranie imagine cu Andra dormind...m-am speriat..ce tare poza pe wc..chiar face ceva?
Pup si lyvy,clau (am sarit pe careva?)
La treaba..


mami de TEA (1.04.08)

Mergi la inceput