Goldie Pants - 12

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey purple...pai iesi soro d'acolo dintre stanci si treci aci la party....ai vazut aseara ce s-a-ntamplat...cu metal, silver....sau care a mai fost...na....daca n-aveti grija de ei...

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:

M-am prins ce face numita Ankuta. Pune pe alte subiecte chestiuni care pe mine sau ma fac sa ma tai sau ma trimit drept la arheologie.
Vrea sa ma elimine. Cred ca toate suntem in vizorul ei.
Acum tine si cura de sclabire . Dar nu-i nimic. Nu ma las asa usor.


Hai mei Purple......nu e adevarat
io tin la tine...nici prin cap nu imi trece asa ceva.....pai si cum asa sa ramana MJ-ul numai Ionei???? Nu ceda Purple....

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Nu cedez..hahaha..never ever.
Cat despre Iona, nu stiu ce face, nici ea nu cred ca stie.
Vad ca se plicti repede. Deja s-a incurcat in ei.

Nici eu nu stau mai bine. Dar lista macar e clara: 4 Pardon...3 (dar unul are tinuta de zi si de seara)




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Io am doi si buni , cateodata sunt 2 in 1 ...ce-mi place.Ai vzut ce mix se face din Blue+ Goldie ...cine mai e ca mine?????

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

pai meeeeeeeeey ankutza pentru mix-u' blue-goldie chiar merita sa slabesti...tine-te pe pozitii...da cu fierturili alea crezi ca rezisti la atatea party... vezi sa te nu ia ametelilii
io slabesc numai cand ii vad pa ai mei....moamaaaaaa ce body au si come togetheru' si dirty boy si mooooooama cum sa misca...si ma gandesc bei pai daca ei ca e barbati arata asa io trebe sa fiu si mai si....na ...pai altfel cum sa ii tin langa mine....



www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Pai de-aia zic si io nene...trebe sa aratam intr-un maaareeee fel ca altfel....
mey daca ma iau ametelili de la fierturi, am un leac , care ridica tensiunea imediat...e pfooaaa cum sa zic.....( mai bine tac)

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

asa care va sa zica....ai leacu' da ridicarea tensiunii

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl

asa care va sa zica....ai leacu' da ridicarea tensiunii

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Si nu mai al tensiunii

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey ankutza pai atunci baga aci numaratoarea inversa la kile....noi te sprijinim...
da io una nu prea cred in cure de slabire...nu prea am avut io probleme cu greutatea...da' na...mancam ca bou' seara si ....cum sa nu sa puna.... da' de cand cu baietii astia am schimbat nene programu...mananc putin si des...bineinteles nu-mi refuz nimic....da' dupa ora 19.00 doar fructe bag si apa...si cate 2 deste de vin alb (ca altfel nu pot sa ma resetez ....)

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

E bine ca nu ai avut probleme....io am o sora geamana care are 45 de kile imbracata , si io......, bei nu sunt elefant....da` merge sa dau cateva kile jos
si am prostu` obicei sa nu beau likide....da pentru o cauza nobila ( a ce citi Blue + goldie) bag si apa


www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput