Goldie Pants - 12

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey ankutza ai o sora geamana cre ca e super
mey bea apa, ca e super bine, tre sa te hidratezi,...ce naiba...io nu inteleg de ce oamenii nu beau apa....cand iti vine sa mananci mai cu foc ia sa bei tu un pahar cu apa sa vezi cum iti mai taie foamea...io una cre ca depasesc cei 2.5 litri de apa recomandati zilnic
hai ankutza, hai ankutza...deci cate kile vrei sa dai jos? 5? incepem ....4.900 deja...

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mei fetele....da ce faceti aici? ...numaratoare inversa la kile .....auzi la ele...
pai voi credeti ca daca MJ-ii nu ne-ar place asa cum suntem.....ar mai rezista cu atat stoicism la tot felul de avansuri?... eu una nu-mi fac probleme....de vreo 2 luni am dat si eu jos vreo cateva kile........is pe drumul cel bun...apa multa si paine deloc...mai scap din cand in cand la pepsi...da na..

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=RM0TlBjyM-4" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Da e super ...ea din pacate a plecat in Italia acum 6 ani, s-a maritat acolo cu tipul pa care il cunostea de mai mult timp...asa ca ne-am cam despartit.
Imi e greu pt ca noi eram tot timpul impreuna,dar s-a intamplat sa plece cand eu eram gravida...am nascut , mi-am focusat atentia pe altceva.Daca nu se intampla asa...nu stiu cum reuseam...
O sa urmez sfatul tau....multa apa...multumesc de suport, e bine sa stii ca ia pe cineva pe care te poti baza.Singur e tare greu
MJ...nu vreau 5 ...vreau 10

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Pai da Lisa...da uite mai apare cineva si baga strambe...de-aia zic..tot timpul trebe sa fim sepsi...
Da tu cum facusi sa slabesti? Hai ca mai vb si noi de una lata vorba lui MJ...o maslina..o ciuperca de la shtrand...de-astea

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

bine ankutza io zic primu target sa fie 5 ca sa-l atingi mai repede, da facem cum zici tu, da nu mai ca te deshidratezi...si asa zici ca nu bei apa
intotdeauna m-au fascinat gemenii da' din pacate doar am cetit despre...nu am avut okazia sa cunosc...
mey lisa vezi ca pepsi nu e bunio una nu pun gura pe nimik chimic, am un stomac fooooarte sensibil si imediat ma depisteaza da' am descoperit ca vinu' nu-mi face rau

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

pai tocmai ce am spus...apa multa, paine deloc, seara nu mai mananc ...ca deh ..acum am trebi mai importante de rezolvat... ...fara sucuri acidulate, dulciuri ....ei vechea reteta... nu le am eu cu fierturi si alte alea......plus ca sunt cam pofticiosa si nu ma pot abtine in unele momente...

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=RM0TlBjyM-4" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl
da nu mai ca te deshidratezi...si asa zici ca nu bei apa


da anka...nu mai rascoli atata netu' in cautarea a tot felul de teorii conspirationiste si alte minuni de genu'......ca asa... ai sa in continuu.... si ma mai faci si pe mine sa cu tine........
eu una nu prea am timp sa cotrobai asa...da aici pe forum citesc ce puneti voi si......off.... dar de acum NU MAI VREAU SA CITESC NIK!....numai la goldie ma gasiti... ...si la melodia zilei..astea pozitive....

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=RM0TlBjyM-4" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Ok ramanem deocamdata la 5 MJ, e targetul mai usor de atins
Mey legat de pepsi...io am o maarrreee problema cu el.....incerc sa ma las daca ma intelegeti...., am avut o perioada cand mai ca nu imi bagam in vena...da` am rarit-o si cu el, ca ingrasa rau di tat, au mai ramas dulciurile si papa dupa 6 seara..nu mananc mancare gatita....tampenii, dar se depun

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Ce faceti mai? Va dau eu o reteta.




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Mey Lisa...ma mananca deshtele rau, nu ma pot abtine sa nu caut



www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput