Goldie Pants - 12

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey pai cre ca nu e bine cand stiu ca li sa intampla si altora....ca na..., n-am niciun motiv sa ma vindec.....mai ce scrie una, alta...si-mi zic...aaaaaa....pai io sunt mic copil.. deci se poate si mai rau....duamne fereste
una peste alta e bine ca am aci pa cin' sa ma bazez

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui anka77

Ele sunt neshte duamne...stiu cum sa ia un vecin....sau a fost socat de cat de bune sunt?????Mai degraba asta....nu cred ca au fost reclamatii
Acu` scuza-le ca nu au facut paturili, jacuzzi era cu petale in el, frisca termenata din frigider...da` stii si tu cum merge treaba la faze de-astea.

anka exact acelasi lucru am vrut si io sa scriu(desi nu o sa fiu crezuta) da' n-am apucat pt.ca a inceput sa-mi esplice in ce consta tratamentul

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

anka....multumim....ne-ai scos ...

mei iona...da cum l-ai gasit draga?.......da, era shockat...dar de fericire....nici nu vroia sa imi inapoieze accesoriili......poate-poate ii mai facem o vizita.........ca eu in principiu pt asta am mers la el aseara...... dar dupa cum am spus...a fost ultima data...nu mai vreau sa il insel pe BAD ca nu merita dragul de el...atat a fost...sa-si puna pofta in cui...

mj..ce sa zic...asta cam asa e.. .cu cat zabovim mai mult pa forumu asta...cu atat ne dilim mai tare..........insa macar stiu ca nu sunt singura si va am pe voi...

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=RM0TlBjyM-4" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

fetili pai daca ne adunaram , sa party atunci, ca doar incepe weekendu'

mey da' cory pa unde o fi, ie-te ca ma lasa fara invitatii, la asa o zi aniversara


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Fetili cu placere....
Cory nu a mai intrat de mult am vazut....
Pai hai sa party atunci

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey ankutza, tu ziceai ceva de neste fierturi...ia zi cum merge cura
mai facem si noi conversatie, ca na...nu e ora pentru goldie. stam aci la soare...mai o maslina, mai un cocktail

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Mey merge bine...
Mi-am facut la steamer legume fierte.De fapt ce am eu e un steamer mai rudimentar.L-am luat din Tunisia da` e super tare ideea.Pui oala pe aragaz iar deasupra poti adauga 2 craticioare cu gauri in fund.Io in oala pun apa cu Delikat, iar deasupra am pus conopida,brocoli, ardei , morcov ,mananc si legumele ca atare sau le combin cu supa rezultata.E bun ..mai ales brocoli imi place.Fata de ciorba de varza cu care am slabit 1o kg acu ceva ani dar pe care sa n-o mai vazzzz, asta e floare la ureche.Pentru maine gandesc ce fierturi imi fac...azi m-am scos...

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey si mie imi place broccoliu', meeey ankutza da' tu cat vrei sa slabesti vrei sa fii cea mai sexy????


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

M-am prins ce face numita Ankuta. Pune pe alte subiecte chestiuni care pe mine sau ma fac sa ma tai sau ma trimit drept la arheologie.
Vrea sa ma elimine. Cred ca toate suntem in vizorul ei.
Acum tine si cura de sclabire . Dar nu-i nimic. Nu ma las asa usor.




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

mey vreau sa fiu sepsoasa rau.....toata treaba este ca ramasesem cu ceva kg dupa sarcini, adica 5, dupa ce am facut tratamentul pentru sciatica acu 2-3 sapt ca nici nu mai stiu....din cauza injectiilor dupa care mananci efectiv in continuu(NU exagerez)nici cand eram gravida nu manacam in halul asta....m-am mai ales cu 4 kg...iti dai seama ca am depasit bunul simt......Acum trag daca-s fraiera.Offfcand mai ajung la cele 55 de kiileeeeee

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput