Goldie Pants - 12

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

nashica, ce sa mai sunt mandra de tine

mey iona...io una am incheiat discutia...uite come togetheru s-a izolat din cauza ta....cand o ajunge camerili tale da luat vederi pa insula lui....pa fundu lu muresu o sa creasca perle veritabile...

hai sa incheiem te rog....arata ca meriti sa ti se zica MRS


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

am avut profesor bun, sa zic asa.....sfaturile de la dirty diana m-au ajutat sa fiu asa

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

ie-te iona.....l-ai ferit atata pe vecinu' de mine.....si uite cine s-o delectat cu dotarile lui........vezi de unde sare iepurele? de unde nu te-astepti......si tu erai focusata pe mine...

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=RM0TlBjyM-4" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

lasa lisa...ca si pantofiorii tai au fost p'acolo azi....pai ce accesorii ti-ai uitat p'acolo....ca nu mai stia bietu pa unde sa le ascunda da iona

pai baiatu a zis clar 3 mrs....
1. lisa,
2. nasica,
3.ankutza

da' ankutza vad ca nu da detalii

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey...dotarile nu erau revendicate de nimeni, altfel nu as fi baut o cafea cu omu' asta. nu am vazut scris negru pe alba ca apartine cuiva..iona ni l-a prezentat ca vecin al ei..daca zicea ca e...noua cucerire...nu ma bagam..dar cum treceam prin zona si el m-a invitat....mi-a venit brusc in minte textul lu' iona...ca vrea sa decopere el...nu altceva...si am zis ca e un skepis....musai sa incerc sa vad


da n-am abuzat de dotari....doar am vrut sa vad ce si cat si cum pot. m-am sacrificat pentru voi ca sa pot sa va zic la ce sa fiti atente si ce sa speculati

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey pai iona nu ravneste decat la ce e luat deja ca asa sa simte ea bine...
asa ca nashica...ce sa mai sacrificiu...sacrificiu da....sweeeeeet, ha?

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

sacrificiu' e sacrificiu'...nu ar fi frumos sa va zic ce am indurat si cat de hard sau soft a fost ca nah....sunt o lady si nu da bine sa evidentiez aspecte atat de....personale

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl

lasa lisa...ca si pantofiorii tai au fost p'acolo azi....pai ce accesorii ti-ai uitat p'acolo....ca nu mai stia bietu pa unde sa le ascunda da iona
pai baiatu a zis clar 3 mrs....
1. lisa,
2. nasica,
3.ankutza
da' ankutza vad ca nu da detalii


... ...am plecat asa de ravasita incat nu mi-am dat seama ca au ramas acolo .... si inainte de a veni la party am avut o treaba cu BAD si m-a intrebat de ele..da.......ce puteam sa-i zic?....l-am luat si eu prin invaluire si a uitat de ele...

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=RM0TlBjyM-4" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

nasica, nu cerem detalii...ca intr-un final...toate am fost....sacrificate


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

lisa, secretul tau e in siguranta

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput