Goldie Pants - 12

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Incredibil..Lisa...ce ai cu Metal Goldie? Ala-i Metal Goldie de zi. Seara e astronaut.

Incredibil
Eu ma lupt cu "ceva" si tu, chiar tu..si tu???

Ma duc sa dorm, ca sa nu comit vreo crima...dar voi sa fiti cuminti si fete serioase. ca poate vine cineva in vizita pe aici pe la subforum. Nu spun cine, pana nu vine si se identifica. Nu va ganditi la aurii.




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl

mey lisa pai io cu voi am vrut in jacuza si cu ankutza


aaaa....pai atunci ii dau rapid costumul asta jos.....ca si asa are nevoie de un suflu nou........trebe lustruit...

.......purple...scuze yo vad ca asta-i metal silver.......stii ca vigilenta mea...

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=RM0TlBjyM-4" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

helloooooooo

am ajuns si eu in sfarsit...am fost sa prospectez imobiliarele sa vad daca gasesc ceva pe gustul lui Ebony. nah...una peste alta..am gasit pe gustul meu ceva....mai multe nu comentez ca sa se vada ca sunt o lady


mj. zicea vecinu' ala ceva de papucei? inseamna ca i-am atras nitel atentia, deci poci si eu sa mai scot capu in lume...mai suceste cineva capu si dupa mine..nu numai Ebony....deh..e grele sa tin pasu la concurenta cu voi...tinerele, stilate, destepte, frumoase.....oamenii au de obicei 2-3 calitati..da la voi e atat de lunga lista ca nu am sanse sa va ajung. pi toate

deci pana la urma e treaba cu hoax ca vad ca inca nu v-ati decis ce nume poarta seara asta si ce se intampla.....iona...ai gasit ceva in ca era vb de o compensare

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

hai v-asteptam
ankutzaaaaaaaaaaa, esti la ?

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

E Metal..goldie vine de la "..pants"..nu de la culoarea costumului.





www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

nasica, da ce frumos a vorbit despre tine baiatu' da pa jackson street...mey ce sa mai l-ai zapacit...a zis ca asa o lady...mai rar...da ia zi ...dotarili iti placu ???

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey purple pai daca tu stai la arheologie, nu trebe si baiatu' sa sa dixtreze...c-o fi metal, c-o fi silver, ...na lisa e si ea singura...acu zi si tusi ie-te ce de locuri libere in jacuza

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui purple_blue

E Metal..goldie vine de la "..pants"..nu de la culoarea costumului.



ei scuze atunci.....da stii ca nu-i frumos sa refuzi pe cineva...mai ales daca in prealabil ti-ai dat consimtamantul......da tu nu vezi ca lipseste de langa tine?....ce sa fac..acuma e in jacuzzi cu mine , cu mj si cu boy...

PS pe iona tre s-o iei la rost ca n-a vrut sa mi-l aduca pe vecinu'....

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=RM0TlBjyM-4" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

dotarili au fost maxime si pot spune ca senzatia e unica. e drept ca la asa baiet , dotarili nu puteau sa fie altfel si..dotarile...ca ele...da cum stie el sa le manuiasca....

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

purple...metal goldie??..ce are pi mana dreapta ??
oana da am gasit ceva ...ceva la care ma uit acu da pe mj nu o intere..insa iti spun tieam montat camere video pe insula lui come togetheru' si il vad live..vorba lui mj cu uitatu'raman ..da'ce-mi vad okii...

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput