Goldie Pants - 12

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl

lisa, secretul tau e in siguranta


mj ..stiu , insa trebe sa-mi recuperez accesoriili.....asa ca maine musai tre sa mai fac o vizita pe jackson street......
sa le iau inapoi mai...nu altceva..

...sau poate trec mai acusi pe la el....

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=RM0TlBjyM-4" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

daaaaa, cum sa nu. da maine cre ca nici mama lu vecinu nu mai e acolo, are ea grija iona

cre ca acusi e mai indicat

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl
cre ca acusi e mai indicat


...da asa ma gandeam si yo...insa mi-e cam frica sa nu ma astepte iona la coltu blocului cu.....
.....mai bine il iau cu mine si pe metal silver......hai nu vrei sa vii si tu? il trimiti acas pe dirty boy...si noi ne facem de cap pt ultima oara......o luam si pe nashica daca vrea
e ziceti?

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=RM0TlBjyM-4" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:



www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

...deci ramane stabilit asa...
...inseamna ca ar cam trebui sa iesim din jacuzzili asta cu vibromasaje....desi e taare bine aici.......ca avem trebi importante de facut asta seara...si in plus maine dim tre sa fim acas inainte de a se inapoia sotii de pe insula....

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=RM0TlBjyM-4" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

hai, ca se stinge lumina
ai grija maine sa fii in forma, de fapt azi...ca incepem partyli meu
mey ankutza sa stii ca ne-ai lipsit
nasica daca n-a zis nimik inseamna ca e de acord... cre ca e deja cu vecinu'

o noapte de vis

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

M, I LOVE TOU!!!
Buna dimineatza fetele si un inceput de wk frumos.

Mj girl pentru cele 2 luni de forum!..si multe-multe altele in continuare.....
...sunt intr-o mare forma sa stii...si cred ca si tu esti la fel...ca doar am beneficiat de acelasi "tratament" asta-noapte......

Purple, mai esti suparata pe mine?.......ca uite eu ma simt datoare cu o esplicatie pentru faptele mele de aseara......cu metal silveru...
... mai, eu cand am venit la iona...ti-am zis ca m-a abordat acest suuper tip.....si pentru ca a venit asa direct la mine de parca m-ar cunoaste... am crezut ca e vecinu ionei (trebuie sa recunosti ca seamana intre ei)...acuma.....nici nu puteam sa fiu nepoliticoasa...ca doar pentru el am batut calea pana la iona fara BAD...sa ne imprietenim cum se cuvine..
.... apoi, cum sa il recunosc, purple, daca tu tot timpul ni l-ai prezentat numai cu costumul de astronaut pa el.....cu casca si alte alea........ntz,ntz...numai pentru tine ai pastrat frumuste de mutritza.....insa acum, ca stiu al cui e......promit solemn sa nu ma mai uit la el macar......desi...impreuna cu mj girl il stim in cel mai mic detaliu......e bun tipu' ...right mj?

... mi-am prezentat explicatia ...si parca mi s-a luat o piatra de pe inima....ca ma simteam vinovata pentru confuzie....
...nu-i asa purple ca ma ierti?...
aaa si mai lasa sapaturili arheologice in wk ...ca vezi si tu...avem party...

iona...vecinu e all yours....nu stiu insa daca azi va fi in forma pt petrecere......da aplica-i si tu un tratament shokc...si poate-si revine....

anka.... 2bad ca ai lipsit aseara.....nu stii ce ai pierdut..daca te-ai luat de mana cu purple....

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=RM0TlBjyM-4" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

M, I love most
fetili
lisa merci de urari despre aseara....speechless
AMR=11 pana la BaV
mey, va rog sa va incantati urechili cu dedicatia pa care mi-a facut-o come togetheru' (duamneeeeeeee cat il iubesc)



www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Neata fetele....mey io aseara v-am zis eram capiata cu neshte mesaje pe care le pricepeam mai greu, RAM putin vorba Oanei , dupa care m-a abordat sora-mea pe mess si am vb cu ea ,drept urmare nu am putut sa mai intru, ca noi cand vb nene........vb nu gluma.
Oricum ma bucur ca mi-ati simtit lipsa,insemn si eu ceva pt voi.
M I love youuuu
AMR 11 wwoooww...abia astept

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey ankutza,mey, chiar ne-ai lipsitpai nu esti tu sora noastra aci ??
cat despre mesajele pe care le percepeai mai greau iti trimit PM mai tarziu ca sa te lamuresc... ce ai pus aci? www...abia ca nu vrea sa sa arate

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput