Minunatele Scorpiute Petrec ! LMA ! *71*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

offf, timpul asta ma omoara.
nina, am facut prajitura.un deliciu si am dat-o si la alte fete care mi-au multumit ca e asa usoara si buna.
mira, am auzit si eu ca nu mai poti la un moment dat sa incarci poze.eu la photobucket mai am inca loc.insa nu stiu cum sa le transfer pe toate pe picassa.
noi suntem bine insa munca multa, bani putini.ne-a scos in circuit izolatia, ne-a dat calculele peste cap ca vroiam sa facem camera lui razvan.si sper sa reusim sa o facem pana la sf anului si o canapea noua ca asta mi-a blestemat zilele si oasele.
in rest toti bine, sanatosi.va pup pe toate.

adriana&razvan-mihai 01.11.2004
varsta lui razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

, fete dragi !
E frig(0 grade C) si sufla un vant rece afara, parca e iarna.
Vad ca si pe aici, sufla vantu'...
Adriana, ma bucur ca va place prajitura si altora, la fel !
Bafta sa reusiti sa terminati camera lui Razvan si sa schimbati canapeaua, pana la sf. anului !
Restul scopriutzelor, ce faceti ?



Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Naspa si la Timisoara...frig si a inceput acum si lapovita...in rest,pe metereze...cu auditul in cocoasa...mai au de stat garla...
Luana a fost in vizita la cazarma de pompieri...sa vedem daca vrea sa povesteasca ce a vazut...
Maine merge sa vada avioanele,la aeroport...activitate,nu gluma!

Cam asta...Va pup si sa aveti zile faine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

scorpiutele si la noi e vreme de kko dar cel putin nu mai e asa frig

monica

Prajituri si papa bun
Prajituri si Papa bun 1
Prajituri si papa bun 2
Papa de post




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

prin zona ...
Isabella e mucoasa ,,,fara febra...se chinuie cu dintii abia azi/maine se vor ivi(a pocnit gingiile la ambii de jos)nu va spun cat chin...
Bodo cu gradi...logopedie abia de luni ce vine intr-o saptamana o sa inceapa

In rest sunt ,,,ne-au marit rata la casa ca inca 100 euro si nu-mi vine sa vorbesc.



Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,BazarBogdan,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Buna, scorpiutzelor !
Tot frig si urat si azi. Macar acasa au inceput sa dea caldura de aseara.
Ana, nu vrea sa se faca pompieritza, Luana ?
La aeroport cum a fost ?
Monica, cum sunt copilasii ?
Gabi, of, imi pare tare rau cu rata, multi au patit-o ! Va fi o iarna grea, pentru multi dintre noi.
Mucisorii pot fi chiar de la dentitie. minunile tale !
Si pe voi, fetelor, !
O zi faina, in continuare !

Edit: mi-am corectat greselile.


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

buna scorpiute,
dodo sanatate multa puisorilor
nina, sunt fericiti ca fac tot felul de activitati
si eu cad lata de cat alerg sa-i duc incolo-incoace
pe toate

monica

Prajituri si papa bun
Prajituri si Papa bun 1
Prajituri si papa bun 2
Papa de post




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

'Neatza, fete dragi !

E viiiiineeeeriiii si vine weekend-ul !
Va fi un weekend cam rece... Dar ne gasim noi ocupatie in casa.
Monica, il mai pasioneaza`pictura pe Alex ?
Cristina vrea sa mearga la pictura pe sticla, cu prietena ei de la et. X. Sa vedem cand e si cum se potriveste cu programul ei.
Ana, v-a povestit Luana ceva din vizitele facute zilele acestea ?
Cristina cand a vazut prima data pompierii in actiune(la tv, demult) a zis ca se face pompier.
Apoi doctorita, cand a debutat diabetul.
Mai tarziu vanzatoare, ca-i placea sa se joace de-a magazinul si de vreun an sau doi, politista(dupa Patri) sau invatatoare, ca si asta ii place sa se joace.
Gabi, cum e Isabella, au iesit dintisorii ?
Bodo merge la gradi ?
Adriana, ce faceti in weekend ? Cum e marea ?
Mina, ce faci, cum esti ? Tot in delegatie ?
Mira, te asteptam cu pooozeeee ! Iar noi cu friiiig, din pacate. Cred ca si in Elvetia e frig.
O zi faina si un weekend si mai fain, tuturor !




Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mina spune:

Salutari bacoviene!

Eu m-am intors din delegatie, vizigotu e consemnat la domiciliu de luni, ca a facut herpangina. A stat sotul cu el luni si marti, eu miercuri, ieri si azi maica-mea. De luni intru iar eu in dispozitiv .

Gabi, imi pare rau pt rata aia. Astept si eu aceeasi veste, deja cand vad plicul de la banca ma albesc la fata Pupam piticii sa fie bine.

Aici e o vreme criminala, ziceam ca ies sa cumpar ingredientele pt negresa adrianei da mi-e ca tot clatite vad baietii de desert. Ploua din toate directiile si trage umezeala....daca ma vait eu de frig e problema, sa stiti.

Va pup!



Mina si
Matei-Costin, sensu'lu'viata lu'mami si tati
din:09.09.2004

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57655" target="_blank">cronicile vizigotului
Some people dream of success...while others wake up and work hard at it

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Mina, insanatosire grabnica si usoara vizigotului !
Abia acum am citit si am aflat ce este herpangina.
Cred ca, ce a fost mai greu a trecut.
Cat despre rate...no comment !
La noi, ninge intr-o veselie, cu fulgi marunti si desi...



Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput