FIV in Ungaria 67

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sufletel_80 spune:

Cristal, iti multumesc pentru informatii.PM-ul este deja activat ...chiar nu inteleg de ce nu pot primi mesaje. Iti trimit un PM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tannoo25 spune:

buna, fetelor,
ce stiti despre cazarea in szeged ?
mercic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tabitha spune:

tannoo: te-as putea indemna catre Gyongyi (Atelocin74 pe DC) telefon:0036303846397, ID messenger: gyongyig. Vezi ca pe prima pagina mai sunt si alte optiuni de cazare. Eu nu am avut nevoie niciodata de cazare la Szeged, dar despre Gyongyi nu am auzit decat cuvinte bune si am cunoscut-o si personal, cand aveam nevoie de ajutor. Este o persoana super, jos palaria.

Gyongyi: nu te superi ca am zis de tine, nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BoboMom spune:

Tabitha, ma bucur ca nu trebuie sa intrerupi tratamentul. Mult succes! Pai ce ac folosesti tu pentru Merional?? Cum de e lung si gros?? Il folosesti pe cel cu care amesteci serul cu praful? Nu ai de-alea mici speciale pentru injectii subcutanate? Daca nu ai de-alea, iti sugerez sa mergi la farmacie si sa-ti iei. Poti cere seringi pentru insulina. Esti tare ca ti le faci singura Mie mi le-a facut sotul meu.

Laura 34+ baby Nicholas James
www.toysrus.com/registry/search/index.jsp?_flowExecutionKey=_c1EE435A3-E973-6D0C-669D-0586E8203FD9_kF96D7BC2-7753-2E2E-6FAD-D47D33ACBDD1&overrideStore=TRUS" target="_blank">Our Registry (lucruri pt bebe)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tabitha spune:

Laura: pt. merional folosesc ac similar cu cel al siringilor normale... Si daca nu as avea acasa ace pt. seringi de insulina (mi-au ramas o groaza de la primul FIV)... Asta e (acum nu sunt acasa, ci in deplasare). O sa caut maine ace pt. seringi de insulina. Nu stiam ca acele ace se potrivesc la seringile normale. Multumesc pt. pont. Sotul meu nu ar fi in stare sa-mi faca vreo injectie, nici macar sa se uite cum mi le fac eu sau altcineva. Asa-s barbatii, unii sunt mai slabi de ingeri (in ceea ce priveste o injectie).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinaflorea spune:

Iata-ma-s!!!! Am venit cu o recolta tare bogata .Nenea Bodnar a zis ca am fost tare harnica si ca am produs ovocite cat pentru o echipa de fotbalAm ouat 11 !!!De acum depinde doar de mititeii sotului sa-mi curteze comorile calumea incat sa se aleaga ceva de treaba asta.Poate trebuia sa le las o piucatura de sampanie, ca faceau chef o saptamanaSunt happy, si totodata emotionata.Doamne ajuta
Am intalnit-o azi si pe Anca din Cluj, am uitat cu ce nume era pe forum (daca citesti, scrie ceva)
Urati-mi succes!!!!!
Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tannoo25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Tabitha

tannoo: te-as putea indemna catre Gyongyi (Atelocin74 pe DC) telefon:0036303846397, ID messenger: gyongyig. Vezi ca pe prima pagina mai sunt si alte optiuni de cazare. Eu nu am avut nevoie niciodata de cazare la Szeged, dar despre Gyongyi nu am auzit decat cuvinte bune si am cunoscut-o si personal, cand aveam nevoie de ajutor. Este o persoana super, jos palaria.

Gyongyi: nu te superi ca am zis de tine, nu?

Tabitha

Si maine e o zi


mercic pentru raspuns

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia_ spune:

irinaflorea ce mult ma bucur! E o super productie, acum tinem pumnii sa ai embrioni frumosi!
Tabi, ma bucur ca nu a fost nevoie sa intrerupi tratamentul, bine ca se poate face antibiotic in paralel cu stimularea!
Samira, dar tu nu erai gata cu analizele? Ce ai scris in cartea aia? Povesti?
Pupici tuturor!


poze www.slide.com/r/dCBFcIkWyT8qTm6zqmE3_Z0Uzm4PEDxK?view=original" target="_blank">noi2
www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank"> campania noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tabitha spune:

Irina: felicitari si la cat mai multa iubire si embrioni de calitate.

Felicia: in cazul in care se poate face antibiotic in paralel cu stimularea iar acest lucru sa nu afecteze calitatea embrionilor, iar dupa aceea cu ajutorul antibioticelor si repetand mereu analizele sa scap de bazaconiile alea, pentru a nu risca avort sau ruperea membranelor, cu atat mai bine. Daca nu, cu siguranta mai sunt lozuri castigatoare si luna viitoare pt. mine.

Maine dupa-amiaza va voi anunta decizia medicului (si a mea) si o sa raportez ziua6. Somn dulce si vise cat mai placute, care sa se transforme cat mai curand in realitate.

Cu drag, Tabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BoboMom spune:

Tabitha, unele ace mici se potrivesc la seringi normale, dar stiu ca sunt si niste seringi speciale pt insulina care au acul atasat cred... Cel mai bine iei seringa cu tine cand mergi la farmacie sa cumperi ce trebuie.

Irina, felicitari pentru productia super! Multa bafta in continuare!

Laura 34+ baby Nicholas James
www.toysrus.com/registry/search/index.jsp?_flowExecutionKey=_c11EDD71B-501A-6A2F-9AF9-6A66F91011D0_k6888B69F-452C-89D6-F903-9D161DBE85B5&overrideStore=TRUS" target="_blank">Our Registry (lucruri pt bebe)

Mergi la inceput