FIV in Ungaria 67

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns goggy spune:

samira, parca alea sunt toate.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisa220972 spune:

tamaryllis,luck Dragutele nu problema banilor se pune la noi, pun problema sanatati mele psihice deja incep sa ma interioriz, nu mai comunic cu cei din jurul meu, daca inainte salutam pana si boschetarul din scara blocului, acum trec pur si simplu mai departe cu ochi in pamant si sunt absenta la tot ce este in jurul meu.
Voi sa incercati tot ce va spune sufletul, nu se stie unde va este norocul.
Va multumesc ptr.gandurile bune sa stii ca conteaza foarte mult.

CANDY1902Linisteste draguta ca nu este nici o problema, ti-am spus ca nu este virusul in momentul de fata activ, dar a fost prezent mai dedemult si ai anticorpi ptr.el, daca nu este adevara sa stii ca ma tin de promisiune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

buna dimineata si o saptamana buna tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Isa78 spune:

irinaflorea, bafta azi. Nu am intrat in weekend pe forum pt ca am dormit aproape toata ziua. Iti doresc sa ai ovocite de calitate care sa duca la rezultatul dorit. Iti tin pumnii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

neata fetelor

o zi buna si o saptamana frumoasa

amr.....3

de Craciun vom fi 2 in 1!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tabitha spune:

Buna dimineata, dragelor.

L-am sunat pe dr. Z, mi-a zis ca primise mailul meu, l-a citit si ca nu e nicio problema grava, nu trebuie sa intrerup tratamentul, ca o sa ne dea antibiotice si se rezolva. Oricum, maine ma duc la el la clinica (voi fi ziua 6) si voi discuta face-to-face. Nu stiu sigur daca a observat pe analize ca am si micoplasma si ureaplasma. Pana maine mai e un pic, asta e.

In alta ordine de idei, dat fiind ca azi nu a reusit sa vina asistenta, a trebuit sa-mi fac singura injectiile N-a fost mare scofala. Doar la merional mi-a fost frica un pic (ca era acul prea gros si prea lung in comparatie cu gonal si decapeptyl) si nu l-am bagat chiar tot Eu insa zic ca a decurs totul bine. Asistenta ma fac pe viitor

Va pup si sa aveti o saptamana de milioane.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

neatza va pupam pe toate.
sa fie un capitol numai cu reusite!!!
moldoveancooo si mie mii dor de tine..poate te prind la clinika cand ma intorc ca trecem din nou pe la doctora sa o vada pe fiemea..
luck te pupam si noi si tinem pumnii stransi..


www.babygalerie.at/index.php?bl=1&baby=21822" target="_blank"> oltencutza mea iubita

"Stelele care cad, nu pier
Stelele care cad se duc pe un alt cer"!!!


Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou !!! Avem TELEDON !!!

Sebi are nevoie de voi!!!


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">"Port in suflet povestea licuriciului Emma"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sufletel_80 spune:

Buna dimineata tuturor!

Ma poate ajuta cineva cu o recomandare? Trebuie sa fac o biopsie de endometru (la histeroscopie am fost diagnosticata cu endometrita, insa am inteles ca acest diagnostic poate fi fals. El nu se confirma decat prin biopsie. M-ar ajuta enorm numele unui Dr care sa imi interpreteze corect si rezultatul biopsiei.

Va multumesc din suflet!

FIV 1 + ICSI - BN (Gynera)
FIV 2 + ICSI - BN (Gynera)
FIV 3 + ICSI - BN (Gynera)
oligoastenoteratospermie moderata cu teratospermie severa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tabitha spune:

Liana: cand treci pe la clinica, olteanco? Ca sa stam la o sticla de vorba si sa-ti admir minunea, ca sa se ia si la mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristal1995 spune:

Sufletel_80: eu a, facut chiuretaj endometrial (cu biopsie de endometru) sapt trecuta la Filantropia, cu medicul meu (Dr Calciu). Mi-a facut anestezie totala, m-am simtit excelent dupa (parca mi-e mai rau si la un control gineco normal decat mi-a fost atunci), am plecat la vreo ora dupa din spital si acum astept rezultatul la biopsie (dureaza cam 3 sapt). Tot el i-a facut si mamei mele acum vreo 3-4 ani o biopsie de endometru. Daca vrei detalii despre el, da-mi un PM ca vad ca tu nu il ai activat.
Liana: ce bine ca te mai vede omul....
Va pupic pe toate

Aly-"2010 va fi un an norocos... pentru noi 2"

Mergi la inceput