Ghiocei de Martie-Aprilie 2009*(79)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Cum fac sa-i trimit Ionicai un PM ?????/....DE UNDE O IAU???

33+ cu Maya Andreea
AMR MAX. 7 SAPTAMANI
bebe
www.youtube.com/watch?v=TBPTDO-GMV0" target="_blank">Pentru sotul meu! TE IUBESC!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cativ13 spune:

Citat:
citat din mesajul lui simina_kin
Cum fac sa-i trimit Ionicai un PM ?????/....DE UNDE O IAU???33+ cu Maya AndreeaAMR MAX. 7 SAPTAMANI bebe www.youtube.com/watch?v=TBPTDO-GMV0" target="_blank">Pentru sotul meu! TE IUBESC!!
la PM, scrieti mesajul, apoi la trimite catre scrii Ionica- daca asta era nickul ei aicimami de Silvia Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Citat:
citat din mesajul lui simina_kin

Cum fac sa-i trimit Ionicai un PM ?????/....DE UNDE O IAU???

33+ cu Maya Andreea
AMR MAX. 7 SAPTAMANI
bebe
www.youtube.com/watch?v=TBPTDO-GMV0" target="_blank">Pentru sotul meu! TE IUBESC!!


Da din meniul de PM - new PM - si la destinatar scrii "ionica".
Vezi ca ecograful are si eroare, chiar de 400g, deci poate nu se face fata chiar asa mare (la mine eroarea a fost invers: mi-a zis ca va avea 3,300, deci nastem normal fara probleme si a avut 3,700; o colega a mea de salon a patit invers - i-a zis ca va avea 3,700 si a avut 3,300).
Oricum, tre' sa te pregatesti pentru orice varianta.

Monica mami de CRISTIAN
(7.03.2009)

Asa am venit eu pe lume!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Stiu ca s-a mai povestit despre plicurile si cardul de fidelitate Pampers, dar intreb din nou. CUM ATI AJUNS IN POSESIA LUI? Adica, de unde au stiu ei va trimita? Ati scris voi prima data la ei si apoi v-au trimis? Ca desi am citit regulamentul imi vine sa le scriu si eu acum pe final, ce-i drept, sa imi trimita cardul.

Fetele, nu stiu ce are Raru? maraie de 2 zile si cand mananca si cand sta si cand se joaca. Bine, veti gandi ca sunt dintii. Si eu la fel. Dar...cand il iau in brate...ei, alta-i treba, cred ca ii dau dintii inapoi atunci. Si credeti-ma ca il tin aproape toata ziua in brate dar el vrea nonstop in brate. Nu stiu ce are. Daca iar e luna plana de vina ma duc sa o golesc...


Poze Raru

Raru, tziparul lui mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cativ13 spune:

Cu ecograful asa e...prietenei mele i s-a spus ca are bebelina 2,600 si a nascut-o cu 3,100...naturalmami de Silvia Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cativ13 spune:

Citat:
citat din mesajul lui FloricFetele, nu stiu ce are Raru? maraie de 2 zile si cand mananca si cand sta si cand se joaca. Bine, veti gandi ca sunt dintii. Si eu la fel. Dar...cand il iau in brate...ei, alta-i treba, cred ca ii dau dintii inapoi atunci. Si credeti-ma ca il tin aproape toata ziua in brate dar el vrea nonstop in brate. Nu stiu ce are. Daca iar e luna plana de vina ma duc sa o golesc...Poze RaruRaru, tziparul lui mami
Asa face si maimuta mea...vrea sa o ridic in picioare...numai asa ar sta. maraie, se zbate, urla si cand o ridic...raaaadeeee si face "a-bu!" O pup, o pun jos si...o luam de la capatmami de Silvia Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns provista spune:

Citat:
citat din mesajul lui cativ13

Scaun auto
Am gasit www.scauneautocopii.ro/scaun-auto-copii-nania-planet-first-p-74.html" target="_blank">asa ceva. Ce ziceti?

mami de Silvia Ioana



eu eu intrebam de tine

imi place scaunul


Simona mamica dragastoasa de Dragos (28.02.2009)
dragos tea mea


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Vai ce tuta sunt , eu ca sa scriu un Pm cuiva ai cautam ultimul mesaj si ma duceam la PM

33+ cu Maya Andreea
AMR MAX. 7 SAPTAMANI
bebe
www.youtube.com/watch?v=TBPTDO-GMV0" target="_blank">Pentru sotul meu! TE IUBESC!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns provista spune:

Citat:
citat din mesajul lui Floric

Stiu ca s-a mai povestit despre plicurile si cardul de fidelitate Pampers, dar intreb din nou. CUM ATI AJUNS IN POSESIA LUI? Adica, de unde au stiu ei va trimita? Ati scris voi prima data la ei si apoi v-au trimis? Ca desi am citit regulamentul imi vine sa le scriu si eu acum pe final, ce-i drept, sa imi trimita cardul.


Poze Raru

Raru, tziparul lui mami



eu l-am primit dupa ce am nascut la vreo luna. in maternitate au venit cei de la firma si mi-au dat un cadou am dat datele mele si ulterior am primit acel plic cu cardul de atasat puncte

Simona mamica dragastoasa de Dragos (28.02.2009)
dragos tea mea


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cativ13 spune:

Citat:
citat din mesajul lui provista
Citat:
citat din mesajul lui cativ13
Scaun autoAm gasit www.scauneautocopii.ro/scaun-auto-copii-nania-planet-first-p-74.html" target="_blank">asa ceva. Ce ziceti?mami de Silvia Ioana
eu eu intrebam de tine imi place scaunulSimona mamica dragastoasa de Dragos (28.02.2009) dragos tea mea
Si mie..numai ca am mai gasit si altele de la Bertoni si nu stiu ce sa fac...o iau iar ca la scaunul de masacum trebuie sa fei un scaun auto bun? mami de Silvia Ioana

Mergi la inceput