BIOGENESIS FERTILITY CENTER(3)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pysypisi spune:

Citat:
citat din mesajul lui catalina2307

pysypisi- la Medsana in aceeasi zi. Daca le faci dimineata , rezultatul il ridici la ora 19.

Pt. ce ti-au dat antibiotice?

Catalina

coltul meu de rai

Dr.mi-a spus ca imi da antibiotic sa fim siguri ca nu exista nici o infectie si apoi o sa fac restul analizelor(eu anul trecut am avut candida si cred ca s-a gandit sa nu fi recidivat)
Tu stii cumva pana la ce ora au program cei de la clinica?
Asi vrea sa vad daca ma incadrez,sa iau analizele si sa le si duc in aceiasi zi.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

pysy - candida nu trece de la antibiotic, candida se face de la antibiotic. Asa ca daca ai sensibilitate iti sugerez in paralel cu tratamentul cu antibiotic sa iei ceva pt candida.

Nu stiu pana la ce ora au program la clinica, dar daca tot ajungi in Buc pt asta, sa nu mai pierzi vremea si sa astepti rezultatele, suna luni la clinica si vezi daca nu exista posibilitatea ca analizele sa ajunga direct la ei. Adica sa dai nr de fax de la ei, sau in fine, sa existe o solutie mai comoda. Tu suna si intreaba.

coltul meu de rai



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pysypisi spune:

Citat:
citat din mesajul lui catalina2307

pysy - candida nu trece de la antibiotic, candida se face de la antibiotic. Asa ca daca ai sensibilitate iti sugerez in paralel cu tratamentul cu antibiotic sa iei ceva pt candida.

Nu stiu pana la ce ora au program la clinica, dar daca tot ajungi in Buc pt asta, sa nu mai pierzi vremea si sa astepti rezultatele, suna luni la clinica si vezi daca nu exista posibilitatea ca analizele sa ajunga direct la ei. Adica sa dai nr de fax de la ei, sau in fine, sa existe o solutie mai comoda. Tu suna si intreaba.

Catalina

coltul meu de rai

Mersi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns taty_ana spune:

pysypisi suni la clinica vorbesti cu laura butunoi si o rogi sa ia legatura cu medsana sa trimita rezultatele analizelor la ei,iti spun cu siguranta ca se poate ca ei colaboreaza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_bebe spune:

astept cat mai multe fete cu rezultate bune de la medicii astia minunati ca sa-mi mai treaca din supararea unui beta hcg <0.1 ziua 9 de la ET (Clinica Gensys - Dr. Denisa Protopopescu) ca sa prind curaj pentru un fiv la Biogenesis.
cine se duce sa ne povesteasca si noua ce si cum...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pysypisi spune:

Citat:
citat din mesajul lui taty_ana

pysypisi suni la clinica vorbesti cu laura butunoi si o rogi sa ia legatura cu medsana sa trimita rezultatele analizelor la ei,iti spun cu siguranta ca se poate ca ei colaboreaza

Mersi mult Tatyana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pysypisi spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dana_bebe

astept cat mai multe fete cu rezultate bune de la medicii astia minunati ca sa-mi mai treaca din supararea unui beta hcg <0.1 ziua 9 de la ET (Clinica Gensys - Dr. Denisa Protopopescu) ca sa prind curaj pentru un fiv la Biogenesis.
cine se duce sa ne povesteasca si noua ce si cum...


Buna draga Dana,imi pare sincer rau pt nereusita....
Eu cu siguranta o sa va povestesc toti pasii pe care ii voi urma si la final sunt sigura ca o sa va dau o veste buna.
Sper ca pe parcurs sa prinzi curaj si apoi sa suni la clinica sa-ti faci o programare,macar sa-ti faci o idee.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pysypisi spune:

Heloooooo,fetelor pe unde sunteti????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Misa super!! Incepi FIV-ul norocos
Fetelor ma bucur pt voi, DD e sus si in curand va va trimite un BB la fiecare

PS V-am plombat 2 stele




Miki Anul asta pun d'un pui.
DOAMNE AJUTA!

Trombofilie ereditara (MTHFR C677T homozigot + FVL heterozigot)
2 sarcini oprite din evolutie (8s,5s)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

miki - , draguta ca de fiecare data.

coltul meu de rai



Mergi la inceput