BIOGENESIS FERTILITY CENTER(3)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Anita - sigur a ramas natural dar mai intai a inghitit laptisor de matca in cure de cate 3 luni de cand a intrat la menopauza pana in zilele noastre.

coltul meu de rai



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxandrab spune:



catalina2307 imi pare foarte foarte rau... pentru optimism...




http://t2.lilypie.com/0mIpp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxandrab spune:

de... cand astepti... citeam mailul de la biogenesis si se termina asa:

Citat:
Va vom contacta telefonic in jurul datei de 10 octombrie pentru a stabili intalnirea solicitata.

Asteptam raspunsul dvs. iar daca mai doriti si alte informatii va stam la dispozitie. Va dorim o zi buna!


Ce inseamna ca asteapta raspunsul meu? mai trebuie sa sun sa le spun ca stiam de preturi?

http://t2.lilypie.com/0mIpp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Ruxandra - multumesc.Incerc.

In ceea ce priveste mailul de la clinica , nu stiu, poate nu iti place data. Poate vrei in noiembrie. Sau anul viitor.



coltul meu de rai



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pysypisi spune:

Citat:
citat din mesajul lui ruxandrab

de... cand astepti... citeam mailul de la biogenesis si se termina asa:

Citat:
Va vom contacta telefonic in jurul datei de 10 octombrie pentru a stabili intalnirea solicitata.

Asteptam raspunsul dvs. iar daca mai doriti si alte informatii va stam la dispozitie. Va dorim o zi buna!


Ce inseamna ca asteapta raspunsul meu? mai trebuie sa sun sa le spun ca stiam de preturile

Roxana

Ei nu au de unde sa stie ca tu stii preturile si din cauza asta iti cere confirmarea programarii,asa ca trimitele si tu un maill.
Mult succes!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxandrab spune:

am inteles acum. multumesc mult.



http://t2.lilypie.com/0mIpp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miky007 spune:

Multumesc Catalina esti o draguta, e bine ca m-ai intrebat, ca asa ne cunoastem mai bine, fiecare are povestea ei si ne putem sprijini unele pe altele. Orice sfat , orice parere, sau gand bun, sunt bine-venite,te ajuta cand mai e cineva alaturi de tine.
Pysypisi bine te-am gasit, ce nu am inteles eu, de ce unii doctori prescriu niste analize pt HSG si altii nu . Pericolul este destul de mare in cazul unei infectii, care s-ar duce pe trompe, ovare etc si apoi cine are de suferit? tot noi!!! Catalina mi-a scris mai sus ca am nevoie de secretie, culturi col, PAPS. Astea le-am gasit si pe site-ul CMU. Iar ma enervez si zic ceva de doctorii astia imbecili! Doct de ce nu mi-a zis de ele??? Si pe deasupra le platesti consultatia, se pare degeaba. Ori eu sunt nebuna, ori pe ei nu-i mai intereseaza decat banii si atat, profesionalismul NU mai conteaza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miky007 spune:

Imi pare bine ca v-am retinut atentia cu printesa Lia. Asa glumesc cu mine prietenele! Dar macar a reusit. Au spus la stiri ca a fost la control la Londra, e in trim 2 si n-are nici o problema, nici ea nici BB. Deci diferenta intre Lia (Miky, adica eu) si Lia originala, este ca ea face controale la Londra, iar eu la Buc nu gasesc un doct normal la cap, care sa-mi dea macar setul de analize complet, care trebuiesc facute inainte de HSG. Avantaj EA !
Pupici tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pysypisi spune:

Citat:
citat din mesajul lui miky007
Pysypisi bine te-am gasit, ce nu am inteles eu, de ce unii doctori prescriu niste analize pt HSG si altii nu . Pericolul este destul de mare in cazul unei infectii, care s-ar duce pe trompe, ovare etc si apoi cine are de suferit? tot noi!!! Catalina mi-a scris mai sus ca am nevoie de secretie, culturi col, PAPS. Astea le-am gasit si pe site-ul CMU. Iar ma enervez si zic ceva de doctorii astia imbecili! Doct de ce nu mi-a zis de ele??? Si pe deasupra le platesti consultatia, se pare degeaba. Ori eu sunt nebuna, ori pe ei nu-i mai intereseaza decat banii si atat, profesionalismul NU mai conteaza.

Draga Miky,asa este ai mare dreptate cu infectia,de aceia cel care iti recomanda HSG-ul trebuie sa vada mai intai daca restul analizelor sunt bune si nu exista nici o infectie.Asa este sunt foarte multi dr incompetenti.....
Daca ai trimitere poti sa faci si la spital unde te costa doar 5 lei,iar la particular 300 lei.
Oricum daca o sa te hotarasti pt FIV,dr o sa-ti recomande HSG.
Mai bine iti faci o programare la el,te duci cu toate analizele pe care le ai de-a lungul anilor si atunci el va decide ce este de facut.Eu asa am procedat.Pupici si multa bafta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns noname spune:

Buna fetelor!!!
Catalina imi pare tare rau pentru ceea ce ti s-a intamplat. Fii tare si vei vedea ca intr-o buna zi va avea si de noi grija DD.
toate fetele!!!

Vreau si eu sa fiu
Oare cand vei veni ?

Dana
http://tt.lilypie.com/V2Z0p2.png

Mergi la inceput