Burtici fericite de septembrie-octombrie (214)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diamar78 spune:

Mangagirl, chiar ma gandeam cand am intrat astazi pe forum sa-ti ofer data de 2 octombrie cand aveam eu dPN daca eu tot am nascut si a ramas libera. Nastere usoara iti doresc!

mamica fericita de Matei 11.09.2009 si David 25.05.2007

Doamne ajuta pe toata lumea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NelaM spune:

Citat:
citat din mesajul lui liliac1
...dar am senzatia ca nu prea-i place cum arata buricul meu si vrea sa mi-l rasuceasca in interior (adica stii...ca pe sosete, cum le tragem de pe spate pe fata!) cred ca va reusi ca pare ambitios.


Aoleuuuuu...

Nela, mamica Anei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diamar78 spune:

Felicitari kemsy!Sa fie loris Stefan sanatos si cumintel.
Kinga, nastere usoara si recuperare rapida.
Aida, si David al meu are un suflu sistolic fiziologic. O sa trebuiasca sa faceti si voi un eco la cord si EKG ca sa excludeti ceva mai grav. Poate sa si dispara de la sine. David inca il are dar nu e de speriat. Si referitor la icter prelungit, nepotelul meu care avea icter prelungit avea infectie urinara. Poti sa-i faci si tu urocultura ca sa excluzi infectia urinara.

mamica fericita de Matei 11.09.2009 si David 25.05.2007

Doamne ajuta pe toata lumea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliapapusa spune:

Kemsy
Kinga
Mangulica

Nastere usoara.Nu vazusem mesajul manga deabia acum am reusit sa recuperez tot

de luta Stefania Gabriela (13.09)
poze luta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

Si cat stam pe coridoare ca sa aflam vesti (de la Maria si de la Kinga, deocamdata)...hai sa mai povestim cateceva.
Azi am fost si noi la medicul de familie la minunata vizita cu masurat greutate/tensiune/dimensiuni + luat fericitul certificat medical si bineinteles ca am ajuns si noi in situatia de a ne intreba daca am facut antitetanos, cred...sau cum s-o numi. I-am spus ca nu...dr si-a trimis asitenta sa rezolve problema, vine cu seringa, cu serul, pregatita sa ma intepe iar eu...mirata, am intrebat-o: "este pentru mine?? atunci, nu, multumesc!" Eu in locul dr m-as fi enervat, m-as fi urcat pe pereti...as fi vociferat, dar ea, nimic. Din contra mi-a dat un sfat: daca ajung la spital si ma intreaba de mi l-am facut sau imi cere vreo dovada...sa vad cum fentez situatia. Tare-i draguta si tare mi-e simpatica. Mi-e teama ca o sa iasa la pensie inainte de a descoperi alta cu atat de multa daruire.




Liliana, Andra-Maria (29.09.2003) & cu Radu-Mihai 37+

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

Liliana foarte frumos din partea dnei doctor!!

eu sunt prin zona...imi pun clipurile cu Dr Cathy de pe youtube si ma mai intind putin pe aici..da' de s-o intampla ceva!

Dana 39s mamica mandra de
final countdown... 2

Thank God I'm a woman!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

gata fetele, imbaiata, aranjata, pedichiura facuta...intr-adevar dusul a ajutat...parca nu mai dor asa...sau poate iar face mishto de mine si ma fac de ras ca ati scos fetele la incalzire degeaba.

Anyway...Kinga mult,mult, mult succes!!!...ca tu esti acolo prima.

Diamar iausi data de 2...Sergiu zice ca vine maine mai pe dimineatza...sa-mi mai faca niste cearcane.

Nela, da Sergiu e acasa...slava cerului. foarte calm, senin...si mie imi vine sa rad...zau...cred ca nu stiu ce ma asteapta.

Aida sunt convinsa ca Eric e ok. SI sper sa nu iti faci o mie de ganduri negre.



MangaGirl 40+ cu Sasha Laurian



varsta bebe

poze

www.mariaciubotaru.blogspot.com

LA TERMEN IN ASTEPTARE FRENETICA DE BB SCUMP SI CARLIONTZ!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

Clau m uitat sa spun...camera fetei e superba. m-am indragostit.

MangaGirl 40+ cu Sasha Laurian



varsta bebe

poze

www.mariaciubotaru.blogspot.com

LA TERMEN IN ASTEPTARE FRENETICA DE BB SCUMP SI CARLIONTZ!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Salutare si de la noi. SI noi am fost cumintei ieri pana la urma. AM dormit de pe la 7 la 11 apoi de la 1 la 5 si apoi ne-am mai trezuit la 6 jumate si de la 8 am stat treji dar ne-am jucat, kkcit, pishacit etc, nu prea am urlat. Incepem sa papam parca din ce in ce mai putin bibe. Acum doarme de vreo ora

MARIA!!! GO BABY GO!!! HAi Sasha!!!

FELICITARI KEMSY, BIne ai venit pe lume Loris. Sa fi sanatos, papacios si necolicios




Monica de Minune Dragos Alexandru (26.08.2009)pe pamant si de INGERAS Andrei in ceruri

POVESTEA NOASTRA


Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moni_iulia spune:

Maria.
Dar tu cat faci pana la spital de stai asa linistita?
Parca si tu aveai dureri de burtica noaptea,nu? Cam de cand?

Iulia 38+ cu "Tudorita Mihaita"
Romania- The land of choice
Poze
AMR 7 ZILE


Mergi la inceput