Goldie Pants - 10

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey ankutza, pai ne bucuram si noi de soare de apa de nisipu' fierbinte
da' hai sa bem ceva-mpreuna pana pleci la nunta

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

si ca sa alunece cocktailu' mai usor sa ne aducem aminte de prima noastra dragoste



www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

anka,iti urez de pe acum petrecere frumoasa la nunta......il lasi pe blue shirt aici in cipru sau....?
purple, ce-ti face metal goldie?..cred ca i s-a incins metalul de la soare......mai bine il dai la lustruit...iona sigur e pe faza...
mj, pa mine m-ai ametit cu proposalu', decizia, declaratiile......credeam ca e pe bune treaba.....acuma vad insa ca nu vreti sa va ingraditi freedomu' unul altuia.....zici tu ca e mai palpitant asa...

eu stiu insa ca noi o tinem intr-un party continuu aici la adrianka......stiti cum e...la soare , la mare, se incinge atmosfera....dragostea se inteteste.....ce tu crezi ca noi , astea maritatele, nu avem parte de romance-uri?......ia uite ce declaratii imi face BAD...
"I Don't Need No Dreams When I'm By Your Side
Every Moment Takes Me To Paradise
Darlin', Let Me Hold You
Warm You In My Arms And Melt Your Fears Away
Show You All The Magic That A Perfect Love Can Make
I Need You Night And Day....
....We Can Touch The Sky And Light The Darkest Day
Hold Me, Only You And I Can Make Sweet Love This Way...So Baby, Be Mine ...."...
eu nu am ce sa mai zic decat...

asta seara petrecem www.adventuresbythesea.com/images/OutsidePCRT.JPG" target="_blank"> pe plaja sau pe yacht? .....

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=RM0TlBjyM-4" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADRIANKA spune:

Fetelor, inainte de a purcede la party, v-am pregatit o www.cyprusforall.com/uploads/hotels/big/200540041.jpeg" target="_blank">surpriza pentru a fi cat mai pregatite pentru seara ce va urma. Apoi m-am gandit ca www.cyprusforall.com/uploads/hotels/big/150524731.jpeg" target="_blank">o pool party e cea mai potrivita pentru seara asta... Ce ziceti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Adrianka irezistibila propunere

eu am fost la o mica plimbare ca fiind sezonu castanelor nu m-a rabdat inima sa nu imi fac hatarul, asa, la inceput de toamna. apoi am constatat cu mare bucurie ca cineva a mai trimis niste bani in contul de paypal. E vb de o fana, Loredana, care acum incearca sa isi faca cont pe DC si care in curand o sa ne scrie pe ici. O asteptam cu mare drag

seara asta...poi la cat de irezistibila e treaba ce ne-o propui adrianka si la cate ispita is in jur.....n-ai cum sa rezisti.
anka ce face blueshirt cat esti la nunta?
pana la urma la pool party nu ii mai distinge nimeni cu blue, black sau alte cele. doar daca au centurili la ei.

iona la ce atentezi seara asta? ridica mainile sus sa te vedem si sa fim sigure ca nu lustruiesti...nimic

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

ooooo..pt asa piscina renuntam la costumul metal si trecem la ceva mai lejer, ca sa vb frumos. Dar de data asta nu trebuie lustruit. E numai bine asa cum e.

Sper ca anka se distreaza la nunta si face si ea niste demonstratii de dans cu BlueShirt (oare a luat o blue mai de gala?)




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

purple...ce atractie era cu metal, dara cu ca a dat "centura" jos ai ce pazi noaptea asta

poi crezi ca blue e cu anka la nunta? eu cred ca e pe ici ratacit, apare imediat. sa vedem cine se incumeta sa il consoleze, cu un pahar de cocktail doar....nu mai mult

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

seara
Adrianka esti o dulce..ne pui totul pe tava nu stiu zo unde mai pupam noi asa rasfat...noi suntem inca pe faleza iar la intoarcere cre' ca alegem surpriza

Lisa mama las' ca pe metal goldie numa Oana stie sa-l lustruiasca....uiti ce priceputa e http://i292.photobucket.com/albums/mm40/christahtjackson/codeword%20material/mj5-3.jpg
multam ca te gandesti la mine da ati crezut ca io n-am ce lustrui?de Terminator Goldie ati auzit?de fapt sunt 2...si dupa cum se vade cheile sunt in siguranta....protectie maxima...ca doar asta imi e meseria nu??
Terminator Goldie 1
Terminator Goldie 2

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mei fetili....eu as zice ca blue shirt e la nunta, gatit la 4 ace....ca... la ce a patit data trecuta cand l-a trimis cu zuza aia la mine acasa.........nu cred ca mai are incredere anka in nimenea...

iona...."terminatoru tau" cu ochelarii aia......ma termina......cheile nu le vad...

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=RM0TlBjyM-4" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

iona, vrei sa imi pui o "bucurie" in brate si nu stii cum? pai daca terminai cu metalgoldie..pot trece la terminatoru tau? poate pana il termin de lustruit stiu sa le spun la fete si unde sunt cheili

seara asta n-am timp de lustruit ca e vichend si avem planuri mari. ia uite de-a ce ma joc si cu cine

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput