Goldie Pants - 10

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

mey Purple....moama te apuca boalili cand vezi poza 2

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Citat:
citat din mesajul lui anka77

mey Purple....moama te apuca boalili cand vezi poza 2



Eeee....pacat ca nu l-ati descoperit careva inaintea mea sa il revendicati
Mi-am cumparat si solutie de lustruit metalelellelelelellelelele.

Na, ma duc, in curand aterizam si ne instalam. Ne-om party diseara




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

M, I love you most
fetili, o dimineata buna ca asta....n-am mai avut demult
mooooooooama da ce matinale sunteti
duuuuuuuamne aci la adrianka chiar e raiu'

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl

M, I love you most
fetili, o dimineata buna ca asta....n-am mai avut demult
mooooooooama da ce matinale sunteti
duuuuuuuamne aci la adrianka chiar e raiu'


pai mj......zi si tu...in rai nu se cuvine sa dormim , nu?...trebe sa profitam la maxim........si nici nu avem decizii de luat...
da tu....vad ca te trezisi ....

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=RM0TlBjyM-4" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

E happy azi MJ....oare de ce?

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

Mey fetili, pai cine a dormit??? si ce naiba decizie sa mai iau, voi credeti ca am mai avut timp de decizii, mi-a zis come togetheru’
„girl you got to understand It’s the way that I love you, let me show you I’m your man” si io sa stau sa-mi bat neuronu’ cu decizii majore....
Oricum www.flickr.com/photos/tostao/3933672885/in/pool-sun" target="_blank">sunsetu' si sunrisu'
ne-au prin pe plaja.... ce sa va mai zic...acu intuiti si voi...
Oh, I’ll never let you go, come here girl
Just got to make sweet love ‘til the break of dawn
Deciziile majore nu se iau in weekend si apoi come togetheru’ nu ma grabeste...a zis one day i’ll marry you, nu today sau tomorrow.... asa ca pana o veni ziua aia .....let's party

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Moamaaa MJ.....ce declaratii
Adevarul e Break of Dawn e super, imi place melodia aia de nu pot sa va spun, e very tuoching...daca ma intelegeti. De fapt MJ cre`ca a inteles...s-a inmuiat toata.. si asteapta ziua cea mare...whenever will be

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui purple_blue

Vai, Iona..vezi..nu ai stat cuminte pe....tau si acum uite, toata lumea te ataca. Noroc ca esti bodyguard de profesie si stii anumite trucuri de paza.Altfel, nu te-as vedea bine...

Purple....ai vazut cum straluce centura?si ce am scrijelit pe ea la cererea lui come togetheru' pt. lisa? merci pt solutia de lustruit...ma cam dor mainile..cre' ca tre' alta solutie......ai gresit profesiagarda de corp se numeste.....daca nu m-as fi dat la atatea f.... crezi ca as fi avut acu' vre-un as in maneca???

Mj astea stiu ca is cu dedicatie....misiunea mea s-a incheiat(oana a avut dreptate ca a fost un incendiu controlat) poti sa zici ce vrei io stiu ca come togetheru' ii dezamagitisi doreste f mult o familie pe care vad ca nu esti dispusa sa i-o oferi treba ta.....din aceasta experienta macar am ramas cu ceva

Lisa si tu esti o floare.....dirty diana's boy....polenul...intr-o buna zi

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey ankutza si mie imi place break of dawn,....are neste versuri...
referitor la ziua cea mare....io nu prea as vrea sa profit de conjunctura....na...de ce sa sacrific freedomu' lu' come togerheru' pentru o chestie asa banala ca un lustruit de centura e clar ca I am the only one si chiar nu mai am nevoie de dovezi ....ne bine asa, da acu...na ...ma mai gandesc...ca de la atata sampanie si oua de peste ....si dupa asa o noapte...bietii mei neuroni....
da' mie una imi place de moooor aci' la adrianka e suuuuuuuuper sa ai plaja ta

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Haideti mey fetelor , dormiti la pranz, sunteti epuizate ce faceti.....e vichend!!!!
V-ati retras un pic cam devreme daca e sa ma intrebati pe mine.Pai ce facem?Hai , un cocktail ceva si la apel ca nu imi place asa...serios

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput