Goldie Pants - 10

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ADRIANKA spune:

Noi incet, incet ne retragem intr-unul din www.synfo.com/TheYachtReport/articles/HIGH%20TECH%20BEDROOM_8867.JPG" target="_blank">dormitoarele yachtului, ca deh, unii maine se duc la serviciu, trebuie sa intretina cineva familia, nu?. Voi ramaneti, distrati-va care cu centurile cui poate, suntem open-minded acileasha, dar sa nu v-aud iar maine de sedinte si de suparari ca nu mai mergem in nici o excursie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

nashica, bine le zici tu,
pai io una sper ca noaptea asta sa nu se mai termine
adrianka scuza-ne, n-am vrut sa stricam atmosfera aci acu s-a rezolvat si noi ramanem pana luni

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

cory nu vad
mey da am zis io sa nu-i raspunda acu?nu stiu ce mai sta pe ganduriare ea ceva indoieli si nu legate de mine da asta e io's tapu ispasitor

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADRIANKA spune:

Si Mj, iti spune o duamna, ramai, mama, domnisoara..ca dupa maritis intervin greutatile, incepi sa-l vezi pe come together cu alti ochii... iti spun eu...nu zic ca nu-l mai vad sexy pe al meu, dar totusi un pic a intervenit rutina...toata ziua cu aceleasi...chei..parca te plictisesti, mai vrei o centura, un deget strain...le vezi pe duamnele celelalte cum atenteaza la al tau...asta e motivul...iti zice baba

Acestea fiind zise, gata, eu ma retrag acum la miezul noptii, ma duc in...cheile mele...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

adrianka.....cre'ca nu stii cat de fidea e mj lu'come togetheru'......o singura ispita are...dirty diana's boy...da' se lecuieste ea si de el o data asezata la casa ei.....zic din esperienta...

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=RM0TlBjyM-4" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

lisa pay dirty diana's boy e motivu' .....pentru care aman raspunsu', ce? l-am crescut degeaba da' acu sa treaca noaptea asta si-om vedea
adrianka sar'na voi tine cont de sfaturili tale duamna

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mj......ce sa zic...noaptea e un sfetnic bun....pana maine te lamuresti tu cum sta treaba......da'grea dicizia oricum.....hai sa fie cea mai buna...

m-as retrage si yo in bungalow-ul meu de acum.... ca ma asteapta BAD-ul ...se pregateste......pentru noi, petrecerea in(fara) pijamale de-abia acum incepe...

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=RM0TlBjyM-4" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:


adevaru' ca grea decizie ai de luat mj

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cory_box spune:

Adrianka : am 2 vesti pt. tine : una buna si una proasta :

cea buna : party de party, yachtu-i beton, multumim si pt. cei care au facut atmosfera pe vas :

http://www.youtube.com/watch?v=bva61U2cN2A

si vestea proasta : mai venim

si acuma ne luam

http://www.geocities.com/mjgallery_historyera/pepsipressMJG.JPG






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cory_box spune:

am uitat sa va arat sfetarul cu care m-am laudat de v-am plictisit :

http://www.geocities.com/mjgallery_badera/3.jpg

urit, nu-i asa ? la sfetar ma refeream, bineinteles

Mergi la inceput