Goldie Pants - 10

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

poftim
de asta sunt
thank you iona...daca nu erai tu



www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey iona pai daca tu o mrs cu acte in regula esti asa o dirty, o dirty ca mine de ce n-ar fi o mrs???
si apoi io nu m-am hotarat inca

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mj sa inteleg ca ziua aia e aproape si sa ma pregatesc sa caut o tinuta pt un asa moment important? sa ne pregatim pentru o mega-party?

stii ca eu sunt blonda si citesc greu printre randuri

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

nasica pai trebe sa vorbim tu ma sfatuiesti cel mai bine

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

eu ti-am zis mj...asculta-l pe come together si asaza-te la casa ta odata..ca vezi cum incearca sa va desparta lumili rele..
ce vrei mai mult de atat?.....

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=RM0TlBjyM-4" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADRIANKA spune:

Apropo de deget si de maini...eu am o boala cu mainile barbatilor,prima data cand intalnesc un barbat, ma uit la maini, si vreau sa zic ca mainile lui Michael imi plac de mor, deci nici goldies, nici de alte chestii aratate, mie daca imi arata mainle sunt pe spate, iar faza cu degetul....vorba Ankai poate primesc vreo banare in nas...Deci, tac...si fac

Deci, vad ca va simtiti bine, puteti sa stai pana luni, ca nu ne suparam, putem merge si in excursii, mai vizitam si noi cate ceva, ca nu i-om tine sechestrati in hamace, ca ii apuca lumbago, si sa va vad atunci care cui baga...supozitorul cu diclofenac

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

lisa, nu stiu ce sa fac...suntnu ma asteptam... deocamdata dupa asa o zi ....ce fel de noapte crezi tu ca urmeaza...FARA CENTURA

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cory_box spune:


Iona :http://www.geocities.com/mjgallery_badtour/mj860.jpg





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mj...las-o incolo de centura.....ca te-ncurca..
adrianka......vezi poate te pricopsesti cu noi toata saptamana...ca la ce vreme e pe la noi....o data ajunsi in tarili calde.....nu mai vrem sa plecam...

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=RM0TlBjyM-4" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

adrianka eu tare iti multumesc de invitatie, si vrei nu vrei, pana luni nu plec de aci, aeru asta ne face tare bine..chiar pluteste ceva in aer aici, mai special....si mai ales dupa ce am vazut faza cu degetu...nu mai zic nimic ca iar imi zic fetele chestia aia cu..."bagau mana in foc pt neste duamne"

eu nu bag mana decat adanc in buzunarul lui ca sa verific daca sunt intregi si bine ....pozitionate cheile, ca nah, e cu capul in nori de cand m-a intalnit

mj, finica, noaptea e un sfetnic bun, mai ales daca ai asa planuri. asa ca amana pana maine raspunsu

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput