Goldie Pants - 10

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Neata fetele.....M love of my life
Mey ce bine e in Cipru...a fost o nopate grozava vreau sa va spun.
De fapt stiti si voi...ca vorba aia....
mey da ` ce-mi vazura okii de dimi...se marita MJ?Sau nu?
si revin

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

M, I LOVE YOU MOST!!!!
Buna dimineata fetele. Ne-am trezit si noi.....in asa locatie exotica e pacat sa dormi.....vedem azi pentru ce ne mai pregatim.
Da anka, se pare ca mj ar vrea sa renunte la statutul de miss.......sa vedem cu ce ganduri se trezeste azi......

PS azi dim am vz la stiri ca au organizat o expozitie mondiala cu cateva din obiectele personala ale lui M...o geaca din piele din turneul BAD-doamneeee ce mi-as dori macar sa o vad , manusa, sosetele, costumul din thriller,fotografii cu autograf...o god...cand il vezi acolo imortalizat si emanand atata
vitalitate ..si altele......acum sunt in Chille.......licitatia va avea loc la final in NY.......sa vedeti cu ce sume colosale se vor vinde...

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=RM0TlBjyM-4" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADRIANKA spune:

'Neata fetelor si 'neata baieti! www.venere.com/img/hotel/7/2/0/1/201027/image_breakfast_breakfastterrace_1.jpg" target="_blank">Micul dejun e pregatit. Dupa ce serviti masa, va astept la o plimbare pe faleza. V-am zis, plaja privata e inchiriata numai pentru voi si partenerii vostri, sper sa va simtiti ca acasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mey ..da voi ati vazut propunerea de azi de la danat?
i-auziti ce zice baiatu'

"Don't You Know Now/Is The Perfect Time/We Can Make It Right/Hit The City Lights/Then Tonight Ease The Lovin' Pain/Let Me Take You To The Max"

"Nothin' Can Stop This Burnin'/Desire To Be With You
Gotta Get To You Baby/Won't You Come, It's Emergency/Cool My Fire Yearnin'Honey,/ Come Set Me Free/Don't You Know Now Is The Perfect Time/We Can Dim The Lights/Just To Make It Right
In The Night/Hit The Lovin' Spot/I'll Give You All That I've Got"


cu asa declaratii......cred si eu ca nu mai vreti sa vina dimneatza.......da ia uitati ce ne-a pregatit adrianka...

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=RM0TlBjyM-4" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Adrianka, super micul dejun...multu din suflet.
Plaja superba, soare, Mejei care mai de care...wow n-as mai pleca pe bune, mai alea ca in Ro ploua

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta
Adrianka e super

Lisa normal ca nu vrei sa se faca dimi...io am ascuns ceasul si nu am tras draperiile tocmai sa para ca e inca noapte...da' nu am rezistat la ceea ce ne-a propus Adrianka pt azi asa ca am facut patul si ne indreptam spre terasa sa luam micul dejun ...daca a mai ramas si de o plimbare pe faleza chiar am nevoie sa-mi limpezesc gandurili

eu sunt cea mai curioasa de raspunsu' lui Mj va dati seama nu?????

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:


eu sunt cea mai curioasa de raspunsu' lui Mj va dati seama nu?????

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

ma gandeam io

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Buna dimineata

Vin si eu pe insula, daca mai e deschisa invitatia. Aseara am fost "dusa" la ziua "mamei Katherine" ca sa zic asa .
Ne mai primiti?

Adrianka, ma dai gata cu peisajele alea.





www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

A fost ziua ei?

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Citat:
citat din mesajul lui anka77

A fost ziua ei?



Nu mai...a soacrei mele

(...dar nu e mama Katherine soacra mea de fapt, fiind eu Purple Jackson?)




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput