Copilasi de Iulie - August 2004 * (30)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Citat:
citat din mesajul lui kim222

am vazut casa..suuper!!!..io stii ca-s cu intrebarile!..caloriferul maro de unde l-ai luat?

acum montam si noi polistirenul extrudat, betonul si gata podeaua!


E facut pe comanda (ma refer la culoare) si l-am comandat www.radiatoare-decorative.ro/catalog/specials.php" target="_blank">aici...Poze cu casa????
Ma bucur ca va place, adevarul e ca ne-am straduit sa iasa pe inima noastra; de gradina m-am apucat eu asa, usurel, dar marturisesc ca tare imi place! Problema e ca avem o curte imensa din acest punct de vedere - eu am stat o zi intreaga sa plantez toate cele ce le-ati vazut in poze - si abia de-am acoperit, sa zic pe sfert, intrarea in casa...

Alice - bucataria nu e chiar asa de mare - pare mare, dar e ingusta, abia astept sa vi-o arat cind va avea si mobila!

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si Tudor Andrei (21 Mai 2008)
Poze
Povestea nasterii lui Tudorel

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding
John D. Rockefeller, Jr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Gabi in afara de pozele vazute deja de voi, am facut poze numai cu telefonul si nu le-am pus in pc inca..promit zilele acestea sa va arat. La ce bucatarie te-ai hotarit..pe mine nu ma satisface nici una

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Noricicoooo vezi ca ni s-au uscat guritzele de atatea discutii....baga si tu ceva de beut asa in avans ca-ntineresti cu un an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Da' sper ca nu doar suc si ais tii, da ? Daca tot intineresti, macar s-o facem cum trebuie !

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Citat:
citat din mesajul lui kim222

Gabi in afara de pozele vazute deja de voi, am facut poze numai cu telefonul si nu le-am pus in pc inca..promit zilele acestea sa va arat. La ce bucatarie te-ai hotarit..pe mine nu ma satisface nici una


Eu stiu clar ce bucatarie vreau - e modelul rustic (italian) - am si ales mobila, am si configuratia, doar ca inca nu am banii...

Am inteles, astept atunci sa pui pozele - sunt curioasa!

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si Tudor Andrei (21 Mai 2008)
Poze
Povestea nasterii lui Tudorel

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding
John D. Rockefeller, Jr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Buna ziua,

Ma pregatesc sa-mi iau copiii si sa plec la mama (respectiv a lui ) dar am zis ca nu e politicos sa plec fara sa urez weekend placut...:)

Si fara sa o felicit pe Gabi pentru casa, tare tare frumoasa.
Si fara sa ma uit incruntata la Olivia (la modul cel mai prietenesc ) ca a inceput cu ADHD...

Cam atat am lecturat, ma duc sa bag benzina pen' ca altfel ma fac de bafta, ma opresc in primii 10 km de autostrada....:)))
Un weekend exceptional sa avem! Sper sa am timp sa lecturez pe indelete si sa ma uit la poze...:)


Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)
poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Gabi la interior este tencuiala sau gips carton? Bucataria rustica de la Mobexpert ma atrage si pe mine..tu unde ai comandat-o? Cam ce pret ai de platit?
Monicule iti dau voie sa te uiti urit...dar dupa ce-l vei cunoaste si sta o perioada cu Uka..deal?..glumesc evident..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

cine`a zis ca da de beut? nora?;))
saliu la gagici, vad ca vorbiti de case si doctori, despre casa ma amestec in discutii da` de la anu` despre doctori never ca`mi creste tensiunea;)) copiii ie bine, ilinca a inceput gradi aseara zicea c`o doare gitu` - ca tot vine uichendu. pentru gradi n`a facut pasiune, ca la doua zile dupa ce`am dus`o vroia in vacanta sau uichend - nu conteaza ce numa` sa stea acasa;)) cu mincatu` nu se omoara da` s`a inaltat tare, cred ca`i diferenta de`un cap intre ea si ion. ionu` cu scoala e bine, vad ca anu asta si`a schimbat tactica, i`am zis ca nu stiu ce face da` sa nu se schimbe:D acum doua zile m`a intrebat de prezervativ, a trebuit sa`i spun si sa i`l arat nu de alta da` nu vreau sa le umfle pe la colturi cind nu`s io p`acasa;))
gabi, nu reusesc sa vada lincu` edit, am avzut pozele, felicitari, imi place ce-am vazut



Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

sa umfle prezervativele pe la colturi???..hi,hi..eu exact asta am facut pe la 9 ani,nici pina in ziua de azi parintii nu au mentionat nimic

mey voi in ce faceti mamaliga? ce tip de vas?

Mergi la inceput