Mamici de fulgusori de nov-dec 2009 (117)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rgagapie spune:

Normal k stau si cu ochii p voi, dar mai am si d recuperat k d aseara a-ti scris mult . Acu m-a apucat redecorarile si ma chinui d una singura.


Zambeste, maine poate va fi mai rau.
Ramona +32 Maya Paula
AMR 8 SAPTAMANI !!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Salutare!

Sunt putin speriata. Prietena mea a nascut in dimineata asta la 34 de saptamani si o zi. Ieri ma sunase ca are o scurgere maronie si ca merge la spital. Aseara au internat-o ptr investigatii, dar la prima vedere totul era bine. In dimineata asta am primit mesaj ca a nascut, ca totul este bine si ca ma va suna mai tarziu. Mai multe detalii nu am...


------------------------
34+ David

Albume foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

Miany pup sa treaca stare blue .

RamoC tu ce faci?Cu lene si fara chef si tu?

CoryB bravo pentru bucalat.Ma bucur ca e totul in regula

_
Ramona,mami deStefitza (20.11.2006) si 30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Dana nu ai de ce sa fii speriata....;;curaj! Sper ca prietena si bebelusul ei sunt bine!!! Sa ne tii la curent!

mami de Luca(02-02-2006) si de Yannis-Cristian (13-02-2008)si acum in
28+ cu Nicholas!
www.flickr.com/photos/12117325@N08/" target="_blank">Poze cu baietii mei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

Dana n sunt sigura ca vei primi numai vesti bune.Incearca sa nu stai stresata.Tu ce faci?ca iar n-ai mai trecut pe aici o vreme?Tot ocupata cu shopping?

_
Ramona,mami deStefitza (20.11.2006) si 30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Roxyaly, bine ca ai venit cu vesti bune! Si nu iti mai faci nici probleme cu burtica mica, caci bb e in grafic!
Romanitza, si eu am populat un sertar de patut mai devreme cu hainutzili! De baldachin, asa e, ne spunea si noua ieri seara nenea ala ca nu prea merge fixat bine..fiind si leagan..Oricum nu avem bani si de ala Si referitor la pret, era pret intreg 980ron, da cica am avut reducere de 10% ca l-am platit integral cand am dat comanda
Simonette, ft emotionant filmuletu cu nasterea, si mai sunt acolo si altele cu nasteri.. Deja imi imaginez cum voi fi eu...


PROASPATA PROPRIETAREASAAA

Laura, 34+ Mara Teodora
AMR 6 saptamani !!
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

Cred ca nici Doris nu a mai dat semne de cateva zile.A plecat spre Italia si am ratat eu postarea?



_
Ramona,mami deStefitza (20.11.2006) si 30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Citat:
citat din mesajul lui dana n.
Salutare!Sunt putin speriata. Prietena mea a nascut in dimineata asta la 34 de saptamani si o zi. Ieri ma sunase ca are o scurgere maronie si ca merge la spital. Aseara au internat-o ptr investigatii, dar la prima vedere totul era bine. In dimineata asta am primit mesaj ca a nascut, ca totul este bine si ca ma va suna mai tarziu. Mai multe detalii nu am...
Sanatate multa bebelusului si prietenei tale. La toate cred ca ne tremura gladiolele, dar soarta e soarta. Sa ne tii la curent, da? 30+ Chiara Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Monis, si eu ma gandeam sa umplu aparatorile cu vatelina... dar nu imi mai merge masina de cusut... si nu stiu unde as putea sa le fac... parca vad ca pana la urma dau un car de bani pe cele gata facute

centuri am vazut speciale pt gravi fara chilot. Nici nu ma gandesc sa iau cu chilot ca mor numai cand ma gandesc la ele cum arata

Dana n, nu fi speriata... sigur prietena ta va fi bine. Si nepotica mea s-a nascut pe la 34-35 sapt... si e asa obraznica acum la 3 ani ca iti vine sa o mananci. Sa ne povestesti cand afli mai multe. Te asreptam mai des


30+ AMR 10 sap Mihnea
aniversarea nuntii noastre
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxyaly spune:

Laurairina asa e bebe e in grafic chiar daca burtica nu e mare.
pana acum am luat doar 4.5 kg asa ca stam bine la acest capitol.

Dana.nstail linistitita sunt sigura ca prietena ta e ok si bebele la fel.Mai intra si tu mai des pe aici.



31+ Matei Constantin
roxyaly-poze
AMR 6 SAPTAMANI

Mergi la inceput