Caritate - Michael Jackson & Fanclub - 2

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lori96 spune:

@rall: cu mine ai avut si Deep Dance-ul, matusico
@purple_blue: eh, nu chiar, ca de la rall stiu de fan clubul de aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:


Bun venit Lori si multumiri pt ca te-ai alaturat campaniei noastre.
Nu pot insa sa nu observ ca ne miscam f incet...in ritmul asta nu stiu daca ne descurcam de patuturi pana la Craciun.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

motanik nu cred ca se supara nimeni pe tine

eu ziceam ca o sa depun pe 20 oct, ca atunci imi ridic somajul, dar o sa fac in asa fel incat pana la sfarsitul saptamanii sa depun in cont 100 ron. si sper sa reusesc si in nov.

pana la sfarsitul acestei saptamani cred ca intra si banii din paypal si odata cu ei trimit la purple inca 100 ron de la mine.

purple iti dau PM maine ca sa stabilim detaliile.



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADRIANKA spune:

Fetelor, eu fac pe naibii in patru si trimit saptamana asta, dar chestia nasoala ce m-a impoedicat pana acum e ca eu am de dimineata acelasi program de lucru ca si bancile si astfel trebuie sa-l pandesc pe sot cand are o zi libera ca sa se duca sa faca tranzactia...ca a pierdut datele pentru a putea face internet banking si asa ca trebuie sa ne prezentam la ghiseu...Dar vine ceva si din Cipru saptamana asta, fara grija...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

sper sa pot pune si eu mai repede de 15 oct

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Mi-e greu e sa scriu in 2 parti la "caritate". Nu stiu daca citim toate in ambele parti. Dar daca da, ma calmez




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

eu ambele subiecte, sunt in tema.

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Si eu citesc ambele subiecte.
Faceti update la semnatura sa puneti trimitere catre subiectul de la umanitare, daca nu ati facut-o deja.

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lori96 spune:

eu am facut un blog unde vand lucrurile pe care nu le mai folosesc. sper sa gasesc cumparatori pentru ca vreau sa donez banutzii pentru actiunea voastra.

http://www.shoppingispleasure.blogspot.com/

poate dati mai departe linkul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Citat:
citat din mesajul lui lori96

eu am facut un blog unde vand lucrurile pe care nu le mai folosesc. sper sa gasesc cumparatori pentru ca vreau sa donez banutzii pentru actiunea voastra.

http://www.shoppingispleasure.blogspot.com/

poate dati mai departe linkul


O idee foarte buna.




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput