Caritate - Michael Jackson & Fanclub - 2

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dariaevelin spune:

Am sa pun si eu dragelor, mai putin sa-mi intre banii. Deh....invatamantul. Si bani putini si neluati din vara.

Nici nu intra in discutie sa nu reusim sa strangem macar de 3 patuturi!
Eu le-am rugat deja pe prietenele mele, macar 50-100 mii(fiecare cat are disponibil) sa-mi dea si,impreuna cu donatia mea ii voi trimite. Oricat si tot e ceva....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexia27 spune:

Mie imi pare rau ca nu mi-a dat Ade nici un raspuns. Puteam totusi sa trimitem scrisoarea la vreo 25 de persoane si cu siguranta s-ar fi strans mai mult de 250 euro.

I am alive and I am here forever
Michael Jackson

I won't be a rock star. I will be a legend
Freddie Mercury


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Am primit in cont 300 lei de la mj_girl




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Alexia nu i-ai dat PM sau mail? ca poate i-a scapat postarea ta. e pacat sa lasam balta initiativa ta

mj

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Iar eu

- Am facut niste calcule, si se pare ca la sfarsitul saptamanii vom avea aproximativ 800 lei in total.

- Asta e patututul de care spuneam ieri http://clades.ro/Patuturi-din-lemn/Atero-Patut-Ludo.html si saltelutele http://clades.ro/Saltelute-patut.html. Numai ca i-am gasit, cred, un defect, nu are nici o parte laterala detasabila. Dar, se poate monta salteaua pe 3 nivele de inaltime.

- Am primit raspuns de la firma cu patuturi metalice .
PAT COPIL
Structura din tuburi din otel vopsite in camp electrostatic, platforma fixa din plasa de otel. Partile laterale se coboara cu sistem de siguranta. Montat pe 4 roti f100 mm cu doua frane.
DIMENSIUNI:
100x50x100 cm 2.280 LEI + TVA
130x65x100 cm 2.450 LEI + TVA
150x65x100 cm 2.550 LEI + TVA

PAT COPIL
Structura din tuburi din otel vopsite in camp electrostatic, platforma din plasa de otel. Pozitia platformei de plasa este ajustabila cu ajutorul unei manivele TR/RTR. Partile laterale se coboara cu system de siguranta . Montat pe 4 roti f 100 mm , cu 2 frane.
DIMENSIUNI:
100x50x100 cm 2.950 LEI + TVA
130x65x100 cm 3.100 LEI + TVA
150x65x100 cm 3.200 LEI + TVA

Optional Saltea din poliuretan cu husa impermeabila - 270 LEI + TVA
Livrare: maxim 40 zile. Avans 30%.






www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Mama, ce preturi sunt astea? Ca sa fiu sigura ca inteleg, un pat costa intre 22 si 25 milioane lei vechi? Pfuuu, pai cine le cumpara nene?

Alea primele sunt ok. Faptul ca nu se detaseaza o parte laterala nu e neaparat un defect, daca patuturile sunt folosite numai pt bebelusi.

Si cu asta ajung la alta intrebare, cred ca mi-a scapat, pt ce varste ne tb patuturile?


MJ Girl, bravo pt donatie, sa fiti sanatosi tu si toti ai tai!

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

..Purple io nu vad bine??.imi retrag cuvintele ce le-am scris dincolo la caritate si anume sa facem tot posibilul sa luam patuturi metalice...chiar nu pot sa cred ce preturi

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Dap (www.adion.ro)
si sa nu uitam..+ TVA. Se pare ca astea sunt preturile, mai mult sau mai putin, pt. mobilier medical. Am mai vazut si pe alte site-uri cu specific. La cat sunt de solide, rezista si la eruptie vulcanica, dar .

Sa luam partea buna, acolo sunt acceptate si de lemn. Asa, la finalul saptamanii vom avea de 3 patuturi fara saltelute

EDIT: mi-a mai venit inima la loc. Am gasit patuturi metalice si cu 1.300 lei. Oricum e mare diferenta.




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

doar albe trebuie sa fie patuturile?
www.littlebaby.ro/36-patuturi-din-lemn" target="_blank">http://www.littlebaby.ro/36-patuturi-din-lemn

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Iona Nu stiu daca neaparat albe.

motanik, din cate stiu eu..copii intre 0 - 2 ani.






www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput