Mamici de fulgusori de nov-dec 2009 (116)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vias spune:

pozele cu noile achizitii ale lui bebe...la semnatura

ionelamaria ai grija sa-ti treaca dracusorii...

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

www.Darius-Andrei.piczo.com

http://nshrine.com/shrine/Darius

Sa-l ajutam pe Alex


34+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe Flavius Cristian

AMR 4 SAPTAMANI

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

mai are cineva lenea mea?????

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

www.Darius-Andrei.piczo.com

http://nshrine.com/shrine/Darius

Sa-l ajutam pe Alex


34+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe Flavius Cristian

AMR 4 SAPTAMANI

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Neata tuturor

Camy - da, lenea asta ar trebui trecuta la simptomatologia unei sarcini normale .
Pernuta nu se pune la copil pana pe la 1 an... unii nu vor pana chiar mai tarziu... cert e ca nu e sanatps pt coloana. Cu paturica / pilota te hotaraesti singurica.



monis 34
cu poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Waaaauuu Camy, ce frumoase sunt ! Imi place catelusul puloverul si GEANTA ... dar si celelalte. Clar.... vreau si eu din astea!!! Ce de treaba... iar la cumparaturi. Si cand ma gandesc ce Fain e la americani cu lista de cadouri...


30+ AMR 10 sap Mihnea
aniversarea nuntii noastre
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Lumi si Ionela - cate un asa de dimineata pentru o zi insorita. S cate 1

monis 34
cu poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Neata Monis. Subscriu.... lene lene.... sarcina... lenee

Camy... si eu tot asa stiu... fara pernuta ca e mai sanatos pt coloana. Pe acelasi criuteriu voi cumpara si salteluta pt patut ( inca nu am cumparat) ceva mai tare... Eu si acum prefer fara perna sa dorm si pe pat tare... ma odihnesc mai bine. Pun pernutele sub cap cand am arsuri... ma pacalesc eu ca e mai bine


30+ AMR 10 sap Mihnea
aniversarea nuntii noastre
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

Citat:
citat din mesajul lui laviniablaga
La catalog sunt strigate urmatoarele: CAMY - sper sa fi ajuns Pustache al tau, MIANY, MONIS, RAMONAC, ANDRECLUJ, RAMONIK, RALUCI, SIMINA, FLORICIK, IONELAMARIA, LUMI, ANCUTZA,SIMONETTE, SHTEPHY, RALIA, PIRELIA, TINONINO, LACRAMIOARA, MADALINA, DANKUTZA, DIENUTZE,KATY,LAURAG, RGAPIE, LORELIX,LYLYANA, etc....pe cine am omis sa se prezinte oricum si sa ma atentioneze!


prezenta ... neata burtici... tare-i buna Lavi...in sfarsit am adormit si eu pe la 2 azi-noapte, ceea ce pt mine e foarte devreme...sunt fresh acum, ma preg sa plec la dr de fam sa imi dea prenatalul pe octombrie ... va pupacesc


Anca 34+

POZE

AMR 6 SAPTAMANI !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Lumi, tu spuneai ca ai facut la Transmed analizele. Pai daca a iesit ceva... merg si eu acolo... ca astia m-au facut prea sanatoasa si nu e bine.... Cred ca maine la analize cu mine


30+ AMR 10 sap Mihnea
aniversarea nuntii noastre
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ancutza_Bro

prezenta ... neata burtici... tare-i buna Lavi...in sfarsit am adormit si eu pe la 2 azi-noapte, ceea ce pt mine e foarte devreme...sunt fresh acum, ma preg sa plec la dr de fam sa imi dea prenatalul pe octombrie ... va pupacesc




Iei prenatalul de azi pentru octombrie? Mie mi-a spus dupa 1.


30+ AMR 10 sap Mihnea
aniversarea nuntii noastre
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Richard spune:



Monis, ce dulcica esti!!!
Ionela

Am facut,in sfarsit,poze la hainute...si camasa mea de noapte pe care am cumparat-o ieri. Acum ma apuc sa le descarc pe calc...le veti putea vedea curand!

Lumi 33+ cu Alexa Annabelle Denise

Mergi la inceput