Mamici de fulgusori de nov-dec 2009 (116)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lumi_Richard spune:



Buna dimineata!

Va multumesc ca va ganditi la mine: Shtephy, Andre, Miany, Lavi, Floricik, RamoC! Si multi pupici pt toate!

Am luat rezultatele primelor analize,nu am infectie urinara. Am lipsuri Fe, Ca, Mg si iau calciu cu vitamina C si fier.

Vorbiti despre analize gratuite...eu am platit tot,dar nu mai conteaza!

Raceala mea a luat-o razna astazi.M-am trezit de la ora 6 si ma servesc cu ceai cu lamaie. Cred ca voi incerca sa dorm la amiaza,ca m-am culcat foarte tarziu,pe la 2 si ceva.



Lumi 33+ cu Alexa Annabelle Denise

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Insanatosire grabnica Lumi.... iar Ca si fe iau si eu...asta este...pt noi si pt bebe

Lavi eu am zis ca o sa merg sa vad sambata ce lenjerii si ce aparatori gasesc...cred ca o sa ma hotarasc la fata locului...

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

www.Darius-Andrei.piczo.com

http://nshrine.com/shrine/Darius

Sa-l ajutam pe Alex


34+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe Flavius Cristian

AMR 4 SAPTAMANI

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lumi_Richard



Buna dimineata!

Va multumesc ca va ganditi la mine: Shtephy, Andre, Miany, Lavi, Floricik, RamoC! Si multi pupici pt toate!

Am luat rezultatele primelor analize,nu am infectie urinara. Am lipsuri Fe, Ca, Mg si iau calciu cu vitamina C si fier.

Vorbiti despre analize gratuite...eu am platit tot,dar nu mai conteaza!

Raceala mea a luat-o razna astazi.M-am trezit de la ora 6 si ma servesc cu ceai cu lamaie. Cred ca voi incerca sa dorm la amiaza,ca m-am culcat foarte tarziu,pe la 2 si ceva.



Lumi 33+ cu Alexa Annabelle Denise


Lumi! Ma bucur ca esti aici, ca ne mai dai un semn de viata! mi-a fost tare dor de tine! Cat despre carentele de Fe, Ca, Mg toate le-am experimentat la un moment dat..cu raceala trebuie sa ai grija

Lavi, 34+ mami de Rares Cristian

Au mai ramas 6saptamani pana o sa il vad pe Raresh!

Camera lui Rares
Poze
HainuteRares

HaineRares2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Richard spune:



Camy, Lavi, nu ma plang deloc, chiar imi plac, ambele sunt bune la gust! Mai ales Ca efervescent!

Lavi, felicitari prietenei tale! Sanatate,refacere cat mai usoara si sa le traiasca grasunelul!

Lumi 33+ cu Alexa Annabelle Denise

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lumi_Richard



Camy, Lavi, nu ma plang deloc, chiar imi plac, ambele sunt bune la gust! Mai ales Ca efervescent!

Lavi, felicitari prietenei tale! Sanatate,refacere cat mai usoara si sa le traiasca grasunelul!

Lumi 33+ cu Alexa Annabelle Denise


Multumim astazi merg sa ii vad pe amandoi

Lavi, 34+ mami de Rares Cristian

Au mai ramas 6saptamani pana o sa il vad pe Raresh!

Camera lui Rares
Poze
HainuteRares

HaineRares2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

gata.....la treaba cu mine...

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

www.Darius-Andrei.piczo.com

http://nshrine.com/shrine/Darius

Sa-l ajutam pe Alex


34+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe Flavius Cristian

AMR 4 SAPTAMANI

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Buna dimineata,

Lavi, tare bine venita e cafeluta asta. mor de somn.

Azi m-as fi trezit mai bine.... dar sunt plina de .Motivul nefiind legat de sarcina sau de mine personal... pot declara ca e o satre trecatoare si ca dupa cafeluta voi fi ca noua.

pt toate fetele


30+ AMR 10 sap Mihnea
aniversarea nuntii noastre
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

Citat:
citat din mesajul lui camy_pus

gata.....la treaba cu mine...



si eu merg sa fac papa

Lavi, 34+ mami de Rares Cristian

Au mai ramas 6saptamani pana o sa il vad pe Raresh!

Camera lui Rares
Poze
HainuteRares

HaineRares2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

Citat:
citat din mesajul lui ionelamaria

Buna dimineata,

Lavi, tare bine venita e cafeluta asta. mor de somn.

Azi m-as fi trezit mai bine.... dar sunt plina de .Motivul nefiind legat de sarcina sau de mine personal... pot declara ca e o satre trecatoare si ca dupa cafeluta voi fi ca noua.

pt toate fetele


30+ AMR 10 sap Mihnea
aniversarea nuntii noastre
POZE


Se mai intampla in cate o dimi sa avem nervi! dar toate trec!

Lavi, 34+ mami de Rares Cristian

Au mai ramas 6saptamani pana o sa il vad pe Raresh!

Camera lui Rares
Poze
HainuteRares

HaineRares2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

toate trec.

Spor la munci gagix.


30+ AMR 10 sap Mihnea
aniversarea nuntii noastre
POZE

Mergi la inceput