Mamici de fulgusori de nov-dec 2009 (116)
Raspunsuri - Pagina 10
Lumi_Richard spune:
Buna dimineata!
Va multumesc ca va ganditi la mine: Shtephy
, Andre
, Miany
, Lavi
, Floricik
, RamoC
! Si multi pupici pt toate!
Am luat rezultatele primelor analize,nu am infectie urinara. Am lipsuri
Fe, Ca, Mg si iau calciu cu vitamina C si fier.
Vorbiti despre analize gratuite...eu am platit tot,dar nu mai conteaza!
Raceala mea a luat-o razna astazi.M-am trezit de la ora 6 si ma servesc cu ceai cu lamaie. Cred ca voi incerca sa dorm la amiaza,ca m-am culcat foarte tarziu,pe la 2 si ceva.
Lumi
33+ cu
Alexa Annabelle Denise
vias spune:
Insanatosire grabnica Lumi.... iar Ca si fe iau si eu...asta este...pt noi si pt bebe 
Lavi eu am zis ca o sa merg sa vad sambata ce lenjerii si ce aparatori gasesc...cred ca o sa ma hotarasc la fata locului...![]()
Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei 
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008
ingerasul Darius-Andrei
www.Darius-Andrei.piczo.com
http://nshrine.com/shrine/Darius
Sa-l ajutam pe Alex
34+
Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!
bebe
Flavius Cristian
AMR 4 SAPTAMANI
POZE
laviniablaga spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui Lumi_Richard Buna dimineata! Va multumesc ca va ganditi la mine: Shtephy , Andre , Miany , Lavi , Floricik , RamoC ! Si multi pupici pt toate!Am luat rezultatele primelor analize,nu am infectie urinara. Am lipsuri Vorbiti despre analize gratuite...eu am platit tot,dar nu mai conteaza! Raceala mea a luat-o razna astazi.M-am trezit de la ora 6 si ma servesc cu ceai cu lamaie. Cred ca voi incerca sa dorm la amiaza,ca m-am culcat foarte tarziu,pe la 2 si ceva. Lumi 33+ cu Alexa Annabelle Denise |
Lumi


! Ma bucur ca esti aici, ca ne mai dai un semn de viata! mi-a fost tare dor de tine! Cat despre carentele de Fe, Ca, Mg toate le-am experimentat la un moment dat..cu raceala trebuie sa ai grija

Lavi,
34+ mami de
Rares CristianAu mai ramas 6saptamani pana o sa il vad pe Raresh!
Camera lui Rares
Poze
HainuteRares
HaineRares2
Lumi_Richard spune:
Camy
, Lavi
, nu ma plang deloc, chiar imi plac, ambele sunt bune la gust! Mai ales Ca efervescent!
Lavi, felicitari prietenei tale! Sanatate,refacere cat mai usoara si sa le traiasca grasunelul!
Lumi
33+ cu
Alexa Annabelle Denise
laviniablaga spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui Lumi_Richard Camy , Lavi , nu ma plang deloc, chiar imi plac, ambele sunt bune la gust! Mai ales Ca efervescent!Lavi, felicitari prietenei tale! Sanatate,refacere cat mai usoara si sa le traiasca grasunelul! Lumi 33+ cu Alexa Annabelle Denise |
Multumim astazi merg sa ii vad pe amandoi
Lavi,
34+ mami de
Rares CristianAu mai ramas 6saptamani pana o sa il vad pe Raresh!
Camera lui Rares
Poze
HainuteRares
HaineRares2
vias spune:
gata...
..la treaba cu mine...![]()
Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei 
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008
ingerasul Darius-Andrei
www.Darius-Andrei.piczo.com
http://nshrine.com/shrine/Darius
Sa-l ajutam pe Alex
34+
Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!
bebe
Flavius Cristian
AMR 4 SAPTAMANI
POZE
ionelamaria spune:
Buna dimineata,
Lavi, tare bine venita e cafeluta asta. mor de somn.
Azi m-as fi trezit mai bine.... dar sunt plina de ![]()
![]()
.Motivul nefiind legat de sarcina sau de mine personal... pot declara ca e o satre trecatoare si ca dupa cafeluta voi fi ca noua.
pt toate fetele
30+ AMR 10 sap
Mihneaaniversarea nuntii noastre
POZE
laviniablaga spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui camy_pus gata... |
si eu merg sa fac papa

Lavi,
34+ mami de
Rares CristianAu mai ramas 6saptamani pana o sa il vad pe Raresh!
Camera lui Rares
Poze
HainuteRares
HaineRares2
laviniablaga spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui ionelamaria Buna dimineata, Lavi, tare bine venita e cafeluta asta. mor de somn. Azi m-as fi trezit mai bine.... dar sunt plina de pt toate fetele 30+ AMR 10 sap Mihneaaniversarea nuntii noastre POZE ![]() |
Se mai intampla in cate o dimi sa avem nervi!
dar toate trec!
Lavi,
34+ mami de
Rares CristianAu mai ramas 6saptamani pana o sa il vad pe Raresh!
Camera lui Rares
Poze
HainuteRares
HaineRares2
ionelamaria spune:

toate trec.
Spor la munci gagix
.
30+ AMR 10 sap
Mihneaaniversarea nuntii noastre
POZE
