Burtici fericite de septembrie-octombrie (211)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns suede spune:

Va las,astept niste musafiri!
Va pup,ne vedem maine!
O seara minunata!

36+Mihnea Costin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moni_iulia spune:

suede, unde faci tu ceza? Ai motive intemeiate?
raluk16, a fost prima data si a fost f emotionant ca stiam ca asta ma paste si pe mine si pt ca matza e "surioara" mea.

Iulia 38+ cu "Tudorita Mihaita"
Romania- The land of choice
AMR 10 ZILE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns titi143 spune:

Buna fetelor. Am ajuns si eu acasa de la Lugoj. Botezul a fost frumos, iar finutul\nepotelul a fost si mai frumos. A fost cuminte si nu a plans deloc. Edi a fost cuminte dar duminica mia nenorocit splina si coastele. Astazi am fost la monitorizare si mia spus ca bataile inimii sunt perfecte iar bebele este bine. Sar putea sa duc sarcina pana la capat. Maine ma duc sa vizitez spitalul unde voi naste si voi pune intrebarile finale.

37+ cu Eduard Toma in functie de calendar
38+ dupa ultima masuratoare
Evolutia noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns titi143 spune:

Felicitari proaspetelor mamici. Sa aveti parte de bebelasi sanatosi si cuminti.

Sper sa pot recupera tot ce ati scris, dar nu sunt sigura deoarece am mult de lucru.

37+ cu Eduard Toma in functie de calendar
38+ dupa ultima masuratoare
Evolutia noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mkunigunda spune:

Hai sa mai si radem

reclame parlamentare

_
39+ cu dragostea noastra Victor
poze

O minte largita de o noua experienta nu va reveni niciodata la dimensiunile ei initiale.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Pup si eu pe toata lumea ca nu reusesc sa fac nimic de Atomix teroristu' rasfatatu'




Monica de Minune Dragos Alexandru (26.08.2009)pe pamant si de INGERAS Andrei in ceruri

POVESTEA NOASTRA


Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Tuta ce sunt, am vazut- si eu pe Mada draga de ea. Radia de fericire si de frumusete. SI are o voce atat de blanda si de calda... tare drag imi e de ea

Vazut si Big boy Bruculica

Vazut si frumusica Ebru Fatima (imi place la nebunie numele de Fatima)
Ce-am mai vazut?? Imi amintesc si revin




Monica de Minune Dragos Alexandru (26.08.2009)pe pamant si de INGERAS Andrei in ceruri

POVESTEA NOASTRA


Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Evident ca daca doaarme teroristu si am si eu timp sa zac pe forum e toata lumea fugita . Nu ma mai joc




Monica de Minune Dragos Alexandru (26.08.2009)pe pamant si de INGERAS Andrei in ceruri

POVESTEA NOASTRA


Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

DEci chiar tin un monolog pe aici . Altadata umpleam 5 capitole pe zi , dadeam chefuri... ah ce vremuri...




Monica de Minune Dragos Alexandru (26.08.2009)pe pamant si de INGERAS Andrei in ceruri

POVESTEA NOASTRA


Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

Pup pe toata lumea si va imbratisej cu mare, mare drag!

Va multmumesc din suflet pentru galerie si urez si eu bun venit bbelusului care s-a nascut dupa noi si celor ce vor urma.

Acum cateva ore am ajuns acasa, nu am citit nimic de urma, suntem bine amandoua, sunt inca in starea de panica, bb e bine, e micutza tare, incepe sa se rasfete, eu nu prea stiu ce sa fac cu ea si tot asa.

Alessia este o papusica, este bine, cuminte din cale afara, dar micuta tare - a iesit din spital cu 2690gr, iar la nastere a avut 2890gr (am gresit eu cifrele cand v-am anuntat) si nu prea mananca asa bine, nu prea vreau sa completez inca cu formula, probabil imi voi lua cantar, sa vedem evolutia....in rest este super ok din toata punctele de vedere, inca nu imi vine sa cred ce minune am.

Avand in vedere ca am amnezie temporara si nu mai stiu nimic din ce am citit va pun 3 intrebari, ca nu stiu ce m-as face fara voi:

1. Cum este prcedeul de baie la bbelel: temperatura in camere, cat timp, cand anume, de cate ori pe saptamana, ce tem are apa....stiti coi din astea.

2. Cine anume trebuie sa vina acasa sa vada bbelusul, unde trebuie sa il inscriu...la pediatru? Si cat de des ar trebui sa vina sau cum?

3. Cat ar trebui sa ia in greutate un bbelus pe saptamana ca sa fie ok?

Va pup mult de tot!

----------------------------------------------
Alexandra 39+ cu fluturasul Alessia (Zeina)
Bbelusa cea iubita

Da Doamne sa ne nastem sanatoase

AMR cateva ore
26 septembrie - ziua minunata

Mergi la inceput