Goldie Pants - 9

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

in lipsa lui purple....variante salsa



www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Buna dimineata fetele.M ....I love you so much!!!!
mey ce este linistea asta pe aici?

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Buna fetele!
M, I LOVE YOU!!!

O zi buna va doresc!

"Let Sadness see what Happy does
Let Happy be where Sadness was till now..."
Long live THE KING MICHAEL JACKSON!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Neatza

iona acum am vazut varianta salsa. mi-ai facut ziua frumoasa! my favorite song....pe un asa ritm....azi chiar ca poci dansa in ploaie de fericire!!!! am motiveeeee!

cine mai vine cu mine la dans in ploaie?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Hello ,

sa aveti o zi superba!


Oana, eu nu pot sa vin. Asa a racit Black shirt data trecuta. Nu mai vreau sa il imbolnavesc si pe White shirt (cred ca el e azi la mine).




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

M I love you most
fetili io zic sa facem AMR-u' pentru parfum, astia cica "Your order shipped today 9/29/2009 with Global Mail Air Service"
mey, nasica pai daca ai motive de fericire nu ne zici si noua? trebe sa fie ceva super ca demult nu te-am vazut asa
azi dimineata i-am zis lu' sotzu' ca parfumu' comandat e parfumu' preferat a lu' M[

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

motive? pai am ajuns la 732 si mai am de numarat in continuare.cele 3 motive din capu' listei vi se spun diseara. ca asta seara facem party la mine.

purple,daca nu te bagi la chestia cu ploaia, atunci pregatesc un loc caldut si tentant pt tine si Black Shirt.dormitor regal nu am, da o mansarda cu vedere direct la stele pot oferi

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta
Oananoi ne bagam deocamdata pe uscat...cam intr-o ora vine si ploaia...sper sa ajungem la party.....Black Shirt ii la mineeee

Purple e in regula White Shirt?nu de alta da' s-a cam suparat cand i-am spus ca tre' sa plece


www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

La mansarda cu stelute daaaaaaa

Nu are nici o problema iona..nu stii ca asa ne prostesc amandoi mereu? I'm sorry to leave u...dar mi-am dat seama ca sunt doar politicosi Le place si lor asa




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey, fetili pa unde seninarati, ie-te azi mergem la nasica la party
are u ready
aveti grija cum va purtati, da? ca nasica e o lady rog descaltarea la usa, gata cu dezmatu'
nasicapentru melodia zilei, e suupeeeeeeeeeeer, mai ales cand auzi asta:
girl I wanna keep you warm
you are the lady in my life


pot sa mi-o dedic?

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput