Goldie Pants - 9

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey, da' ce e aci niminea????, nu vreti party?? sau avem vreo greva la goldie si io nu stiu
da' nu-i problema daca faceti greva, ii iau io pa toti...black, red, goldie, metal, blueshirt, blackshirt, whiteshirt, bad, etc
hai, greva placuta

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

finica aici is. va astept la party. colo pe la 8 trimit si soferii dupa voi, sa fiti gata.

despre melodie, la tine m-am gandit prima data cand m-am decis sa o propun....si abia mai apoi la noi, rest goldie

mey, eu in ultima vreme l-am cam lasat ratacit pe ebony al meu. am zis sa nu fiu pozesiva, sa las omu sa se obisnuiasca treptat cu statutu'. seara asta musai sa il scot din cutie, ca doar avem party, suntem gazde. soo...pana sunteti gata voi ma duc sa pregatesc nasu'

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

nasica io zic sa nu te agiti cine stie ceca vom fi doar noi doua duamne si toti baietii ca fetele astea nu vezi ca-s in greva
am zis io gata cu dezmatu' da cre ca-n noaptea asta vom atinge apogeu' dezmatului

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

se pare ca m-a surprins, ca de fiecare data, si e pregatit. mi-a facut si o surpriza da nu va poci spune despre ce e vorba.

asa va asteapta si sper sa reusesc sa nu si pana veniti voi. presimt o seara tare sepsi, dupa cum imi arata

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

alo,alo mj pe black shirt scoate-l de pe lista ....si daca aseara nu ne-am remarcat prin tinuta tot asa venim asta seara
http://i37.tinypic.com/2roonsx.jpg

oana io zic ca ii prea tipator rosu' ala si nu stiu daca rezist tentatiei de a nu studia materialu'...din priviri macar

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Buna fetele.....vad ca e party in seara asta.Oana.....cu ce ocazie?
Io nu cred ca va insotesc in seara asta.....am o stare de kko, mi-e dor de M de imi vine sa mor...nu stiu ce am de cateva zile, simt ca nu mai pot pur si smplu...nu stiu ce sa ma fac,plang intr-una ca acum 3 luni.E ingrozitor de greu ....scuzati de off topic dar ma descarc si eu la voi, nu am cui sa ii spun toate astea

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Citat:
citat din mesajul lui anka77

Buna fetele.....vad ca e party in seara asta.Oana.....cu ce ocazie?
Io nu cred ca va insotesc in seara asta.....am o stare de kko, mi-e dor de M de imi vine sa mor...nu stiu ce am de cateva zile, simt ca nu mai pot pur si smplu...nu stiu ce sa ma fac,plang intr-una ca acum 3 luni.E ingrozitor de greu ....scuzati de off topic dar ma descarc si eu la voi, nu am cui sa ii spun toate astea



Nu trebuie neaparat party party. Putem sa ne aducem aminte din cand cand de tot ce ne-a adus aici, si daca mai plangem, asta e. Important este ca mergem mai departe si nu uitam




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Asa este Purple.....da ` e atat de greu....

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Citat:
citat din mesajul lui anka77

Asa este Purple.....da ` e atat de greu....



Nici eu nu inteleg multe, si mai ales DE CE (f multe "de ce"). Nu ca vreau sa surorizez cu tine , dar de 2 zile nu i-am mai ascultat nici o melodie. Nu mai pot . Ma enervez groaznic si nu mai pot sa aud nici un sunet. Asa reactie aiurea..cum sa te enervezi? eu nu mai vreau sa plang, dar na...din cand in cand mai vine si asta.
Oricum, motiv de bucurie exista...suntem aici mai multe persoane si ne ajutam una pe alta. O fi aici goldie pants, dar asta nu inseamna ca e numai chef si voie buna. Daca ne necajim, asta e. Mai sunt si momente din astea si nu trebuie sa ne ascundem.





www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

salutare...
mey..acuma sincer... si eu is cam nelinistita zilele astea.......am intrat in trepidatii cu parfumu'....pana nu ma vad cu el in mana nush ce ma fac.......si mie cand mi se pune pata......offf...
...am pus-o pe sorela in alerta (cauta )...cica imi zice : bai, da' ce te-a apucat acum cu parfumul asta??...bineinteles ca nu i-am spus ca era preferatu lui MJ.....ca ma trimitea direct la spitalul 9......am inventat niste motive acolo..

anka, inteleg ce simti.....nu stiu cand....si daca.... o sa treaca starea......mai ales acum cand suntem in asteptarea filmului...

in alta ordine de idei....mj nu te bazata pe BAD....ca e aici langa mine...
http://mjjgallery.free.fr/bad/tour/mitm/009.jpg
nush ce intentii are......mai vedem daca ajungem la party...

"Let Sadness see what Happy does
Let Happy be where Sadness was till now..."
Long live THE KING MICHAEL JACKSON!

Mergi la inceput