Goldie Pants - 9

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005

in sfarsit mi-au mers musafirii la culcare ....vad ca nu conteaza tinuta noi am ales ceva lejer in seara asta
http://mjjgallery.free.fr/dangerous/photoshoots/misc/031.jpg



Ce i-ai facut la mana? Eu maine il vreau intreg, asa sa stii...




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

purple nu stresa omu'. daca nu vrea, nu-i bai, poa sa le dea jos si pe alea de pe el si sa apara asa. nu ne suparam, ba chiar insistam, ca sa nu se simta inconfortabil

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

.....pentru voi fetele.



www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=RM0TlBjyM-4" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Da, dar tu vii cu smecherul ala in costum alb, cu floare rosie, diverse chestiuni..si al meu nu si nu...asa vrea...mai bine sa nu stiti cum m-am imbracat eu ca sa ii fac in ciuda




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

purple nu-i nimic grav..ghiarili is de vina

ceva goldie intereseaza pe cineva???
www.zumodrive.com/share/1kg5MzUxMD" target="_blank">http://www.zumodrive.com/share/1kg5MzUxMD

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005

purple nu-i nimic grav..ghiarili is de vina

ceva goldie intereseaza pe cineva???
www.zumodrive.com/share/1kg5MzUxMD" target="_blank">http://www.zumodrive.com/share/1kg5MzUxMD

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Pe mine bineiteles.....ca la mine e goldie de muuuuullta vreme si nu vreau sa ii dau drumyl.....i-am ascuns cheileeee
( era sa zic o prostie unde sunt)

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

goldie e de interes major, high priority. l-am intalnit odata pe la lisa...buna treaba face

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

soo diana dirty ne mai dezvalui seara asta proiectul tau cu rebranduirea? adica trecem la cap 10 sau ma duc la colorat? ca ma asteapta de ceva vreme, cu creioanele pregatite

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cory_box spune:

Anka : am inteles, sa traiti, vad ca tie iti plac numai camasile albastre sifonate si putin transpirate.dar nu-i bai/ca ne dam cu bal a la Versailles.mooaama, am scos si o poezie, da ce aptitudini vad ca dezvolt de cind il ascult pe Michael.pe cuvintul meu de pionier ca in viata mea nu am scris vreun vers, asa cum face tot omul normal, da in ultimul timp ma sperii de mine .

Oana_n : mai lasa draga coloratul, ca ai facut praf toate cariocile.ne-am prins ca esti pasionata, dar nici asa

Iona : mie deja mi-e frica sa mai deschid pozele tale

Mj-girl : nu tre sa ma platesti, ca mie imi place sa fac show pe gratis
daca tu crezi ca am talente, asta nu stiu...da e sigur ca-mi place fac talente

Purple : pentru poza metalhead .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

va arat ceva ca mj doarme ..pe come togetheru'...
noapte buna



www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput