Mamici de fulgusori de nov-dec 2009 (115)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

stephy, probabil ca voi avea scoica montata (sa nu ma trezesc ca nu-mi dau aia drumul ) si landoul de rezerva, ca sa-l pun in masina, pe drum.....dar, pana la masina, Rares o sa mearga la mami in bratic.....am zis!

haolio, Camy..am uitat de fapt, ca si eu o sa fiu operata....nah, ca la asta nu m-am gandit

floricik, sigur ca la orizontala....cu prietenele mele, pernele....si cu dusmanii...contractiile si durerile de burtica....incerc sa incropesc o lista cu ce a mai ramas de luat...pt tati...

simonette....bine ca esti ok..si ca bebe e ok si el!!!...ce imbecil, Doamne....inca odata, se adevereste ca se poate intampla si pe la "case mai mari"...tari mai civilizate....(si eu am patit-o in facultate, de-am ajuns la urgenta....si asistentele lu' peste se interesau de numele meu, in loc sa ma curete prin gura....mi-au dat mie tampon, cica "curatati-va, va rog".....si o fosta colega de generala...a murit la 23 de ani, calcata pe trecerea de pietoni de un roman fugarit de politie..pt furt de telefoane.....
ale naibii treceri de pietoni...de ce or mai fi trasate???

daca n-oi rezista pana pe 1 nov.....macar sa nasc pe maxim 20...sa-mi prind dr. in tara....ca altfel, nush ce fac...chiar daca ii stim pe cativa dr de acolo....parca tot cu dr tau e mai bine


krelia 33+ si printesu' mic, Rares-Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

Citat:
citat din mesajul lui ionelamaria

Pe partea cealalta imi cam sta pe creier ca eu stiu de parabenii din produsul x si il bombardez pe copilut cu ei. ... cum o fi mai bine?


30+ AMR 10 sap Mihnea
aniversarea nuntii noastre
POZE


si-apoi eu mai citisem undeva ca se transmit parabenii astia si prin alaptare...cremele cu care m-am tot uns de atatia ani, si alte cosmeticale au eugleni...

Lili 33 cu Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

simonette - ma bucur ca sunteti bine

lylyana - si eu zic la fel, trebuie sa mentinem totusi o limita a normalului, desi este normal sa exageram cand vine vorba de puiul nostru, insa nici sa nu o luam pe aratura

31+ Remus Andrei
http://www.popasmusic.com
www.inimacopiilor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

am primit mail de la pro/bebe ca nu-mi pot trimite comanda pt ca nu mai au niciun portbebe pe stoc, si sa mai incerc peste 3 sapt

33+ cu Maya Andreea
AMR MAX. 7 SAPTAMANI
bebe
www.youtube.com/watch?v=TBPTDO-GMV0" target="_blank">Pentru sotul meu! TE IUBESC!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Doamne Simonette , pe trecerea de pietoni? Uite frate cum ti-s unii! Ai grija cu plimbarile, mai stai si tu putin cuminte. cuscro cu tot tratamentul ala te doare burtix? Sigur esti pe orizontala sau prestezi activitati prin casa? Stephy ti-am simtit lipsa. Multumesc de intrebare, cred ca trece raceala, acum ma mai ustura doar gatul si sunt ragusita, noroc ca n-am cu cine vrobi. Tu cum te simti? 30+ Chiara Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

Citat:
citat din mesajul lui simina_kin

am primit mail de la reclama ilegala - avertizare.ro ca nu-mi pot trimite comanda pt ca nu mai au niciun portbebe pe stoc, si sa mai incerc peste 3 sapt



poate il gasesti in alta parte, alt site. despre ce portbebe este vorba?

Lili 33 cu Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

bre cuscra, in afara de mers la shu-shu si la bucatarie cand mi-e foame...alte activitati....zau ca nu prestez......


krelia 33+ si printesu' mic, Rares-Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RamonaCopot spune:

Simina si eu m-am uitat pe site-ul ala si am vazut ca au chestii ieftine si faine. Daca ai stii sigur ca macar peste 3 sapt o sa aiba, eu as zice ca mai ai timp si poti sa astepti, ca nu cred sa gasessti mai ieftine. Si eu vreau sa-mi comand de acolo o geanta pt carucior.
Oare saltelute din alea de infasat, ati vazut pe undeva? As vrea sa iau si eu una sa o pun pe comoda mea, ca asa cu comoda cu tot am vazut ca is in jur de 800 ron , ceea ce mi se pare super exagerat.

Ramona,
35+ DOMINIC ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Simo ma bucur ca nu ati patit nimic.
Si eu am asistat la o tamponare serioasa intre 2 masini chiar in fata mea, la care mama zice: "aoleooo vezi ca prostu da cu spatele acum de intra si in noi", am tras eu rpd de volan ca altfel ma busea si pe mine

Stefy na ca nu ma pot bucura de comanda...ma pun sa caut iar, poate gasesc altceva, dc nu,astept 3 sapt

33+ cu Maya Andreea
AMR MAX. 7 SAPTAMANI
bebe
www.youtube.com/watch?v=TBPTDO-GMV0" target="_blank">Pentru sotul meu! TE IUBESC!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Lylyana nu avea o denumire anume acel pb , dar mai caut pe "gugu"

Ramo sigur gasesti salteluta separata, da cautare pe 'gugu".La BE erau o groaza.Da patutul tau nu are masuta??? al meu are
Cat despre marfa pe site si eu zic ca se merita sa astept, daca nu mai gasesc in alta parte

33+ cu Maya Andreea
AMR MAX. 7 SAPTAMANI
bebe
www.youtube.com/watch?v=TBPTDO-GMV0" target="_blank">Pentru sotul meu! TE IUBESC!!

Mergi la inceput