Licurici de ianuarie-februarie 2009 (54)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bebelusi spune:

Crisspy draga mea am lucrat in domeniu (off shore in Cipru), asa ca stiu despre ce vorbesti, pregateam toate actele pentru cipru tot ce tine de conta inclusiv documentatiile pentru exporturi, daca te pot ajuta cu ceva sa imi spui poate imi mai amintesc una alta .

Bee, uff ce rau imi pare ca nu iti mai trece nasul ala o data

Naty eu i-am dat o singura data ficatel ca aveam un pui de la tara, l-am facut cu cartof si unt. Cred ca am pus si o rosie




Mami puiutului Vlad Mihai


http://www.flickr.com/photos/33042663@N07/?saved=1

"Cel mai mare dar primit de o femeie in viata este acela ca poate da nastere"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

Mda,inca o noapte cu tipete si plansete. I-am dat Motrin aseara si orajel,cireasa de pe tort a fost azi dimineata cand ne-am trezit si am at sa o schimb si ce imi vad ochii,Ana era plina de bubite rosi si mici pe piciocra eis pe burta. normal ca am mers la medic unde mi-a zis ca nu crede ca e alergie cat e un virus luat ca are fata si rosu muuult in gat,e ragusita si a mai facut si febra. deci febra de acum cateva seri nu era de la dintisor cat de la raceala. de unde a mai luat si virusul asta,nu stiu...dar eu vreau sa ii fie bine

sanatate multa tutror licuricilor bolnaviori

29 ianuarie 2009 a venit pe lume ciufulita Ana Teodora!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelusi spune:

Alina 39,4, waww, fugiti la spital sa vezi ce are.

Si noi declaram stress si nervi pentru ca e FOARTE AGITAT, nu vrea nimic nimic. Cred ca de la dinti desi m-am saturat de replica asta. Si de mancat mananca mai puti, mult mai putin


Mami puiutului Vlad Mihai


http://www.flickr.com/photos/33042663@N07/?saved=1

"Cel mai mare dar primit de o femeie in viata este acela ca poate da nastere"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miereamara spune:

Lisa, potae are Roseola, cam asa debuteaza cu febra. iritabilitate si apoi rush.E destul de comuna si nothing you can do about it, in afara de tylenol sau sponge baths.
Uite aici infos:
https://www.google.com/health/ref/Roseola

www.flickr.com/photos/14984866@N07/" target="_blank">http://www.flickr.com/photos/14984866@N07/" target="_blank"> Baby Gator


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelusi spune:

Koruccia felicitari pentru dintisori, Bravoooooooooo

Bee felicitari pentru ridicat, incearca sa repeti figura la fel, Vlad numai pe mine se ridica pana azi cand s-a ridicat pe Mircea




Mami puiutului Vlad Mihai


http://www.flickr.com/photos/33042663@N07/?saved=1

"Cel mai mare dar primit de o femeie in viata este acela ca poate da nastere"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisspy spune:

Off Lisa multa sanatate Anuscai...sper sa treaca toate repede-repede

De fapt sa treaca repede necazurile la toata lumea sa va odihniti si voi mamicile ca tare aveti nevoie.

Bebelusi mersi de pont...pana acuma m-am descurcat sa vedem si de acum inainte. Multi pupici.

Miere interesante jukarii, avem si noi un pinguin muzical...da' la noi sunt tare scumpe

Crisspy mamica fericita de Razvan Andrei 16.02.2009

Razvi

www.youtube.com/watch?v=PFtbGWGIcw0" target="_blank">cearta cu balonul
www.youtube.com/watch?v=5-uxphct1Q0" target="_blank">cum se joaka Razvi cu caruselul
www.youtube.com/watch?v=OAQbGqIZqd4" target="_blank">Razvi mananca pepene galben cu mar copt....buuunnn
www.youtube.com/watch?v=aRmMrcGjBVY" target="_blank">Razvi rade cu pofta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris30 spune:

Buna si de la noi,sanatate multa la toti licuricii bolnaviori .
Criss mi se face frig numai cand citesc ce temperaturi sunt acolo,sper sa aveti apa calda si caldura mai repede ca tare nasol e fara.Nu iti este dor de San Francisco???
Iulia sper sa rezolvati laptopul usor si fara prea multi bani.Am patit si eu ceva de genul asta da la noi a murit bateria si nu a mai mers deloc.Nu-mi era de laptop asa mult cat de ce aveam in el, toate pozele Dariei.Pana la urma le-am recuperat si acum trebe sa primim baterie noua.
Dark multa bafta luni, prima zi departe de Mister .
Iry bine ca sunt ok alunitele,cica la fiecare 6 luni sa ne facem autoexaminarea lor si daca vedem modificari sa mergem la medic.

Ne inscriem si noi in clubul celor care nu papa.Cam de 2-3 zile face mofturi, ori de la dinte ori de la altceva nu stiu.Numai laptele il bea cu pofta la restu face mofturi.Sper sa fie ceva trecator si sa-si revina.
Ficatel de pui nu i-am dat inca, in week-end ma duc sa-i cumpar organic si ii fac.
Peste voi ati dat la bebei si daca da de care???

http://b1.lilypie.com/iAvwm5.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

pai ma gedesc ca mi=-ar fi zis doctorita,daca stau si ma gandesc a avut febra si azi bubite...poate,n stiu,dar si raceala??

29 ianuarie 2009 a venit pe lume ciufulita Ana Teodora!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

apropo de vaccin:
http://apologeticum.wordpress.com/2009/09/26/caz-incredibil-sute-de-soldati-americani-victime-ale-vaccinului-impotriva-gripei-porcine/


29 ianuarie 2009 a venit pe lume ciufulita Ana Teodora!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

Normal ca am sunat la doctor sa o intreb,mi-a raspuns secretara,care a zis ca prea ma ingrijoreaz si ca ,citez"enjoy the time with your baby 'cause she is fine"... ca nu are roseola ca a fost vaccinata...na ,ce sa mai zic

29 ianuarie 2009 a venit pe lume ciufulita Ana Teodora!

Mergi la inceput