Burtici fericite de septembrie-octombrie (210)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mary_07

Buna dimineata la amiaz
Suntem proaspat increstinati!!!
Am avut un pui cuminte foc,n-a plans decat atunci cand l-a scos preotul din apa.Somnul de dupa botez a fost unul duuulce si lung,de 5 ore si ceva...iar piciul era nemancat de 7 ore.
La restaurant nu s-a trezit deloc,decat inainte de a ne aduna catrafusele de acolo sa plecam acasa
Incarc pozele si revin


Asteptam cu nerabdare pozele cu micul crestin! felicitari pentru botez! si ce cuminte a fost puiutul!

Kinga multumesc!

Dana 38s mamica mandra de
final countdown... 6

Thank God I'm a woman!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura78nico spune:

Hello fetele si de la noi!

Vreau sa-i spun in primul rand lui Alex25 felicitari sa-ti cresca mare printesa si bun venit pe lume!

VAd ca Ramona nu a nascut inca.
Ma bag la recuperari...

Laura 36+ si Ramona Cristiana 20.03.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NelaM spune:

Citat:
citat din mesajul lui MangaGirl

www.salveo.co.uk/health/olaf.asp?gclid=CI-Rsvj7k50CFUYA4wodAEaf1w" target="_blank">aspirator de nas cu dedicatie speciala pentru Nela

MangaGirl 39+ cu Sasha Laurian

varsta bebe

poze

www.mariaciubotaru.blogspot.com

AMR 2-3 ZILE PANA LA THE BIG DATE



Maria, pup fata!! Merci mult, asta da pompa meseriasa! Ma uit sa vad de unde o achizitionez, tre sa gasesc si pe aici!


Nela, mamica Anei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

Citat:
citat din mesajul lui NelaM

Citat:
citat din mesajul lui MangaGirl

www.salveo.co.uk/health/olaf.asp?gclid=CI-Rsvj7k50CFUYA4wodAEaf1w" target="_blank">aspirator de nas cu dedicatie speciala pentru Nela

MangaGirl 39+ cu Sasha Laurian

varsta bebe

poze

www.mariaciubotaru.blogspot.com

AMR 2-3 ZILE PANA LA THE BIG DATE



Maria, pup fata!! Merci mult, asta da pompa meseriasa! Ma uit sa vad de unde o achizitionez, tre sa gasesc si pe aici!


Nela, mamica Anei



la cat sunt de avansati acolo...sunt convinsa ca gasesti una de si canta!

MangaGirl 39+ cu Sasha Laurian

varsta bebe

poze

www.mariaciubotaru.blogspot.com

AMR 2-3 ZILE PANA LA THE BIG DATE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

melly sa va ie de bine!! asteptam poze.

MangaGirl 39+ cu Sasha Laurian

varsta bebe

poze

www.mariaciubotaru.blogspot.com

AMR 2-3 ZILE PANA LA THE BIG DATE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mkunigunda spune:

Mary felicitari pentru botez!
Asteptam pozici!

_
39+ cu dragostea noastra Victor
poze

O minte largita de o noua experienta nu va reveni niciodata la dimensiunile ei initiale.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

Multumim pt felicitari

Poze de la botez

My family

Poze cu noi

_

Melania, de Alexandru (2 noiembrie 2007)
si Razvan (21 august 2009)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliapapusa spune:

Uffff fetele iar am niste dileme.
1 Acum o ora m-am trezit cu chilotul plin de sange curat.Imi trecuse aproape de tot scurgerea dor cate ceva galbui cat sa faca fata un protejsleep.De la ce poate fi?Burta nu ma doare.
2 De azi de dimineata o schimb pe luta la o ora.O gasesc mereu uda cum naiba poate trece prin pampers?Eu zic ca il pun bine ca pana acum nu am avut probleme?
3La cat timp sa ma mulg si eu ca de obicei ma mulg can simt ca e pieptu mai tare altfel imi iese f putin.Ce idee aveti?
4Lu luta ii cam curg ochisorii sau are udrori.cu ce sa o spal si eu?Ceai de musetel e bun?
5 I-au aparut niste pete rosii pe ea(nu bubite) cam pe tot corpul de la ce ar putea fi?Hainele i le spal la mana.Acum am respalat toate hainele si i le-am clatit in 4 ape apoi i le calc.Daca nu e de la asta de la ce poate fi?
6 un copil de 2 sapt si 1 zi cam cat sta treaz?Azi mi-a stat treaza zam 2h 30 m.Nu ma deranjeaza din contra imi place dar nu e cam mult?este ok?
Poate ma ajuta si pe mine o mamica mai experimentata.Va.
Ma duc sa reverific daca este iar uda.Offff si am epuizat toate rezerva de haine ca restul sunt intinse pe culme.Ce sa ma fac?

de luta Stefania Gabriela (13.09)
poze burtika

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

Mely ce cuminte a stat frumosul tau la botez. Ai doi copii foarte dragalasi. Sa va traiasca si sa fie asa cum vi-i doriti: sanatosi, cumini si norocosi.

MangaGirl 39+ cu Sasha Laurian

varsta bebe

poze

www.mariaciubotaru.blogspot.com

AMR 2-3 ZILE PANA LA THE BIG DATE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Citat:
citat din mesajul lui mary_07

Multumim pt felicitari

Poze de la botez

Felicitari dragilor aveti 2 pui minunati ... trebuie sa recunosc ca m-am bagat in albumele tale de la semnatura si am admirat acum cateva zile




Aida ...
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput