THIS IS IT - movie

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

da, e exact informatie data cu lingurita, la intervale regulate si perfect calculate...
am vazut doar prima parte de la interviul cu KO. el se balbaie de obicei? sau e emotia mare? sau e tot treaba de marketing?


Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Dupa ce vad interviul te anunt.....revin...

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n

am vazut imaginile noi date la oprah si tot mai mult am senzatia ca o sa plang odata si bine la film, de emotie... sper insa sa pot sa fiu atenta si la alte detalii. cu cat vezi secvente din film....cu atat devine mai greu de acceptat ce s-a intamplat. mie una cred ca o sa imi intareasca convingerea ca....e la orange juice, in his private island

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)







oana pe ce te bazezi cu convingerile tale noi?



Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank">Michael Jackson - King of M.U.S.I.C.
.... "Ok, everybody, that's a wrap!"






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

dana ma tot uit la secvente..si la alea vechi si la astea noi....si sunt tot mai convinsa ca nu arata si nu transmite a fi un om ce simte si stie ca face asta pentru ultima data, simtindu-se terminat fizic si psihic...

vreau sa analizez tare bine filmul si sa fiu atenta la detalii, deoarece, daca treaba cu inscenarea gandita si programata inainte de concerte e reala, e imposibil ca un mic gest sau o mimica sa nu te tradeze...ca doar in cap ai tot planul si stii ca de fapt te faci ca faci ceva...clar cei de la AEG au studiat tot ce dau spre public, insa cred ca dorinta lor de a bate fierul cat e cald, a mai lasat mici scapari pe ici, colo.
o repetitie perfecta pentru un spectacol ce vrei sa fie un show de exceptie si o repetitie ce va ramane ca moment de adio dupa ce tu, voit sau nu dispari, sunt diferite. e drept ca nuanta e una tare tare fina si trebuie sapata adanc si analizata...dar eu zic ca se vede si se simte. cu atat mai mult cu cat MJ transmite enorm de mult si de bine pe scena.

am citit documentarile lui purple si sunt in ceata, nu extrem de densa, insa exista. nu cred in nobelul pt pace al lui obama, sunt curioasa daca peste o vreme scurta, arabii sau coreenii apar cu un imitator al lui MJ, pe care ei se gandesc sa il puna la loc de cinste, in onoarea artistului....e ceata la mine in cap...dar oricum, daca vrei sa ascunzi ceva, eu cred ca cea mai buna ascunzatoare e cat mai la vedere

idei de blonda...probabil puerile

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Oana merci de lamuririle blonde Cam asa gandesc si eu despre film, merg cu lupa la mine (vorba vine, ca o sa incerc sa fiu cat de tare posibil, dat fiind ca merg cu sotul si baietelul).Dar ma gandesc sa analizez tot ce mi se pare mie nush' cum si apoi despicam aici firul in 14 . Oricum, mie mi se pare figura lui MJ un pic altfel, sa zicem ca poate fi vorba de varsta...ma rog...si unele miscari sunt cam..altfel asa...
Abia astept sa discutam cu toatele!

Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank">Michael Jackson - King of M.U.S.I.C.
.... "Ok, everybody, that's a wrap!"






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

dana eu o sa profit ca merg printre ultimele, sa analizez bine ponturile de la voi

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Costumele pe care Michael trebuia sa le poarte in turneu



www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Ce haine frumoase il asteptau...
Bestiale jachetele din primul minut si costumul cu cristale...si ala lucios e fain...of

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Da si mie imi plac tare mult.Speciale ca toate costumele lui.Iti dai seama cum se vedeau astea pe scena? Wow...decorul, dansul, toata punerea in scena, costume....mama ce ne astepta

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Superbe costumele Anka! ca intotdeauna, Michael ar fi reusit sa aduca ceva cu totul nou si pretios.
(interesant si designerul)



Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank">Michael Jackson - King of M.U.S.I.C.
.... "Ok, everybody, that's a wrap!"






Mergi la inceput