Cu dragoste din Iasi (88)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iulia-stefy spune:

Carmen, Gabi, acvi, multumesc pentru link-uri..


Lacramioara si Stefania Iulia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ghinetz spune:

Fetele, va multumesc foarte mult pentru gandul bun. A fost frumos. Si bine. Sunt bucuroasa de cum a iesit pentru ca a fost imens de multa munca acolo. Va astept in vizita pe la mine....la o cafea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ghinetz spune:

Vin si cu niste poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

Buna dimineata...ofer cafelutza si un pupic

Oana arata supeeer ce am vazut in poze...promit ca in una din zile sa te vizitez cand ajung prin zona...ai acelasi numar de telefon?

Va doresc sa aveti un wk-end placut...se anunta ploi.

Acvi, multumim de link-uri si program.

Gabriela si baietii scolari.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana spune:

Oana, multumim pentru poze. Sa fie intr-un ceas bun deschiderea sa sa va mearga bine!
M-am emotionat cand am vazut salile de clasa, holul unde faceau serbari, baia... Ce repede trece timpul, baiatul meu este deja in clasa a II-a! Abia stept sa implineasca fetita varsta si sa o dau acolo! Spuneai ca aveti si grupa de 2-3 ani, nu?
Si curtea? Ati facut si acolo schimbari?

Ioana.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia-stefy spune:

Oana, ce frumoasa e gradinita... Dar ai muncit nu gluma... Sa fie intr-un ceas bun.


Lacramioara si Stefania Iulia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kisstherain999 spune:

Oana gradinita arata minunat . Eu as vrea mai multe detalii: zona, locuri, program, tarife ... ca la anul o luam si noi de codita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ghinetz spune:

Fetele,multumesc mult pentru gandul bun la inceput de drum. Scuzata-mi fie lipsa de modestie, dar sunt cam mandra. A fost munca muuuuulta, a fost greu, dar ma bucur de rezultate. Si mai ales ma bucur ca vad copiii fericiti, ca plang ca a venit mama prea repede sa-i ia. Pana si cei de 2 anisori sunt super draguti si s-au acomodat f bine. Azi nu mai plangea nici unul.
Si...nu glumesc, va astept la o cafea.

Gabi, da, am acelasi numar de telefon: 0743.020620 (de acum e pe toate gardurile, ca nu aveam telefon de serviciu cand am facut afisele si bannerul) Sa-ti faci drum prin zona.

Ioana, parcul de joaca a fost reabilitat. E mult mai frumos acum! (na, ce sa zic si eu, ma laud)O sa apara poze pe site, cat de curand.

Loredana, gradinita e in centru, pe Gavril Muzicescu. (fosta Kinderland). Te asteptam la anul cu voinicul tau.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buli spune:

Oana, arata supermisto gradinita!
felicitari!

Adiiiii, de unde iau jucarii faine din Chisinau?

www.youtube.com/watch?v=YhWZ7bpfQag" target="_blank">@

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kisstherain999 spune:

Am luat-o de la capat cu amigdalita si ca de obicei in week-end.
Are cineva nr de tel al dr Receanu Adrian?

Am inecput un tratament cu el si as vrea sa continui, poate sacapam de antibiotic dar nu am nr lui de mobil.

Mergi la inceput