Continua discutia pe forumul nou. Apasa aici
Imi cer scuze de lipsa de culoare a mesajelor mele, dar e greu doar cu tastatura :(Am niste emotii pt Alex........ Cu siguranta va fi bine totul!Iulia 37+ cu "Tudorita Mihaita" Romania- The land of choice
209va astepta cu !