Goldie Pants - 8

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Buna fetele!!!!!!!!!!
M I LOVE YOUUUU!!!!!!!

Mai, am atata treaba azi........nici nu am timp sa imi trag sufletul.......la o petrecere de 3 zile si 3 nopti e multa umblatura in prealabil
Pt inceput,am chemat firma de curatenie sa imi faca casa luna, apoi am vb cu cei de la catering pt mancare, le-am cerut sa fie totul ff proaspat , sa nu primesc reclamatii ........trebuie sa ma mai ingrijesc de bauturi ...iar apoi sa ne pregatim si noi look-ul......
Da' luati-va si MJ-ii , ca ai mei vor avea grija numai de "regina lor" in seara asta......si, in plus, vreau sa imi clatesc si eu privirile in seara asta cu ai vostri........la altceva nu ma gandesc , stati linistite.[:d]
La debarale nici sa nu va ganditi, ca sunt puse sub cheie...
Cadouri si taxa nu va cer....ca e criza....





"Let Sadness see what Happy does
Let Happy be where Sadness was till now..."
Long live THE KING MICHAEL JACKSON!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Wow , deci e free pana la urma. Mey o sticla de sampanie tot aduc vorba aia, ca nu se cade sa vin cu mana-n........buzunar .
Lisa , o sa fii o rasftata cu trei MJ-i pe langa tine . Ai grija la Iona....zicea ceva de fund...nu am inteles exact ce.
Iona

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

aaaaa....am uitat sa va zic....luati-va mai multe tinute...ca atatea zile.......si costumele de baie musai.....avem piscina si nu puteam sa ratam o balaceala.....

"Let Sadness see what Happy does
Let Happy be where Sadness was till now..."
Long live THE KING MICHAEL JACKSON!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey lisa da' tu ii vrei pa toti pai ai odata 3 care iti vor fi sclavi si mai stai cu okii si p'ai nostri
nu stiu nene, io pa come togetheru' il las akasamai bine vin cu dirty diana's boy, ca daca i s-o pune pata lu' lisa pa elmacar suport mai usor pierderea
na la ce arsenal are....garzi si alte aleapoti sa stii ca nu ne sechestreaza p'acolo

Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui anka77

Wow , deci e free pana la urma. Mey o sticla de sampanie tot aduc vorba aia, ca nu se cade sa vin cu mana-n........buzunar .
Lisa , o sa fii o rasftata cu trei MJ-i pe langa tine . Ai grija la Iona....zicea ceva de fund...nu am inteles exact ce.
Iona

no zaceti si voi nu tre' asigurat spatele asta
http://mjjgallery.free.fr/bad/tour/various/291.jpg

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

nu..nu , stati linistite, nu mi se pune pata....imi ajung ai mei cu varf si indesat......doar asa...o privire fugara sa arunc...

"Let Sadness see what Happy does
Let Happy be where Sadness was till now..."
Long live THE KING MICHAEL JACKSON!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

pay bine mey ankutza, vaz ca ti-ai aranjat vizionareada' pa mine cui ma lasi
ei bine, io daca ma duceam cu nasica la film, afla ca erai prima pa care o invitam

iona, total de acord, e nevoie de securitate maxima
lisa, io una nu ma risk

Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Hai mey Mj,m-a sunat fina-mea ieri sa ma intrebe daca vreau sa vin cu ei la film......na iti dai seama ca am zis ca merg......asta nu inseamna ca nu pot sa il vad de 2 ori. Nu te-am lasat balta dragutza mea

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

duamneeeeeeee demult n-am mai avut asa o fucking day ca azida' petrecerea vad ca n-a'nceput
asa ca n-am pierdut nimik

Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Duamnelor petrecarete, s-a deschis sesiunea de pusculita la Ajutor umanitar




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput