Goldie Pants - 8

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mrs purple frumos speech la umanitare stai linistita ca noi avem pusculitele noastre....in fiecare zi punem banuti acolo. io zic ca e mai bine sa facem viramente mai mari si mai rare si petreceri mai modeste si mai dese nu?
da' tu nu prea ne mai onorasi cu prezenta care e treaba? te-a suparat vreo zuza?

Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Multumesc. Inca nu a iesit poeta din mine la iveala.
Sigur, mai bine mai rar si mai mult, decat comisioane la banca de 10 ori.
Eu am fost aseara pe la party, v-am pus niste remix-uri numai bune de eveniment. Nu stiti ce ati pierdut.Dar cred ca nu le-ati vazut. Erati prinse in tinute si alte treburi, nu pot spune.
Asa ca, m-am retras cu Black shirt





www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

lasa modestiaio una te felicit pentru ca ti-ai asumat responsabilitatea iti scarifici ceva timp pentru astada' vom fi fete cuminti si vom stange multi banuti, asta ca sa pui si altadata contul tau la bataie
cat despre remix-uri, da au trecut cam neobservate, da' noi eram prinse cu cadouri, planuri pentru partyu' de 3zile si 3 nopti a lu' lisa...cu noile semnaturi si adrese, na...chestii mai frivole. ai gasit motivu' sa te retragi mai repede cu black shirtu' tau
aci' tre sa stigi tare ca te ia lumea in seamna, io stiu ca tu esti o mrs, da uite, poti sa iei exemplu de la nasica ea e o lady da' cand e party, lasa nobletea acasa.

fetelebagati si voi voturi la caritate, na ..., nu da bine noi aci sa avem mai multe voturi...si e doar chestie de un click...stiti voi treaba cu fingeru'


hai ca iar m-am luat cu vorba

Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Hehehe...daca ma durea ceva strigam eu...dar asa, am avut o scuza f buna. Si asa mi-i ia Iona pe amandoi la nunta cu ea.
Ma gandesc la care sa atentez in weekend




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Fetele eu trebe sa plec la Tulcea in vichendu asta, sper sa am net acolo ca sa nu ratez party-ul asat de 3 zile si 3 nopti.


www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

hai ca s-a mai dus o saptamana stresanta...uffff, bine ca e wk-end again...

fetele...eu am pregatit cam tot pentru party.., de acum astept invitatii....... trimit Rolls Royce-urile sa va ia de acasa.....mai aveti putin timp,asa ca pregatiti-va bagajelele de week-end party...

Citat:
mey lisa da' tu ii vrei pa toti pai ai odata 3 care iti vor fi sclavi si mai stai cu okii si p'ai nostri
nu stiu nene, io pa come togetheru' il las akasamai bine vin cu dirty diana's boy, ca daca i s-o pune pata lu' lisa pa elmacar suport mai usor pierderea
na la ce arsenal are....garzi si alte aleapoti sa stii ca nu ne sechestreaza p'acolo



mj........eu v-am propus sa veniti cu partenerii vostri mai mult din instinct de conservare ....ca zau n-as vrea sa va vad asa ..si sa atentati la MJ-ii mei.......plus ca nici nu ar ajunge cate unul la fiecare......numai trii am de toti...
asa ca poti veni linistita cu come togetheru si cu boy-ul lui dirty diana...promit sa nu mi se puna pata si nici nu va sechestrez.......
nu garantez insa pentru celelalte mrs-uri....desi am incuiat toate debaralele...da' nu stii cum gasesc o terasa , ceva...

iona...ai dreptate....un asemenea http://mjjgallery.free.fr/bad/tour/various/291.jpg spate trebe asigurat...dc crezi ca am atatea garzi de corp??..


Sper ca sunteti gata... masinile se indreapta spre voi.
are u ready to party???

"Let Sadness see what Happy does
Let Happy be where Sadness was till now..."
Long live THE KING MICHAEL JACKSON!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui purple_blue

Hehehe...daca ma durea ceva strigam eu...dar asa, am avut o scuza f buna. Si asa mi-i ia Iona pe amandoi la nunta cu ea.
Ma gandesc la care sa atentez in weekend

purple da' noapte buna unde-i?oricum ti-l recomand pe blue shirt caci anka nu va fi....la nunta mai vin red si goldie da' nu stiu zo cum o sa fie ca la mireasa i-a murit bunica...asa ca daca v-ati gandit sa trimeteti paparazzoi.....


www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

hai ca m-am linistit mey lisa, cre ca vin ca amandoi, da' stii ce m-am gandit? l-as lua o tura si pa blue shirtu' lu' ankutzaca ea cica pleaca in deplasare si daca baiatu' vrea putina dixtractie, na de ce sa-l refuz si apoi ce numai tu cu trei
ce zici ankutza am voie
purple tu lasa mai socializati si voi, uite e mare party la lisa, nu te mai intalnesti cu asa ceva curand
mey, da' unde e limuzina aia

Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

naasiicaaaaaaaaa, repede in papucei si hai la party
ankutza, drum bun si dixtractie placuta. nu-ti fa griji pentru noi

Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lisa-marie

iona...ai dreptate....un asemenea http://mjjgallery.free.fr/bad/tour/various/291.jpg spate trebe asigurat...dc crezi ca am atatea garzi de corp??..

da' sti destul de bine ca fac parte din garda lui de corpsi cat timp sunt prin preajma spatele lui nu va avea de suferit ti-o garantez


www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput