Burtici fericite de septembrie-octombrie (206)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns suede spune:

Ma bag la calcat camasi,ca al meu pleaca maine in delegatie...am un chef.......asta printre picaturile in care imi aranjez lucrurile la loc dupa mutare...


35+Mihnea Costin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui suede




Mie chiar mi-e teama dupa ce nasc...ce ma fac cu cheful de ,,nebunii"?

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana

suede nu stii ca era aia cu "daca vrei cu adevarat poti".....doar ca eu NU VREAU ......e ultimul lucru pe care mi-l doresc acum ...ca timp as avea

Mi-am dorit fericirea, am cautat-o si am gasit-o....se numeste David



35+Mihnea Costin


Ai fi o fericita daca-ti arde de asa ceva Si sotul tau la fel Macar sa nu dea sfoara-n tara, ca o frigem si noi astea mai fara chef de flic-flacuri prin asternut...

Liliana, Andra-Maria (29.09.2003) & cu Radu-Mihai 35+

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

multumesc elle ...gogo va avea 3 luni si ceva in decembrie asa ca sper sa fie bine

Mi-am dorit fericirea, am cautat-o si am gasit-o....se numeste David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

botezul il facem la restaurantul latin, pe prelungirea ghencea, a fost sotz si a zis ca e fff misto...eu il cred.
cand am fost nasa a trebuit sa vina preotul sa imi citeasca ceva de bine...molifta...pana mea...si sotz l-a intrebat daca mai putem amana botezul si preotul a zis ca este indicat a se face in primele 2 luni de la nastere, ca si pe noi ne batea gandul sa o lasam pe primavara....am avut noroc ca am gasit restaurantul asta.

luto, eu chef am, am avut si in timpul nasterii si am si acum, am si timp, si sotzl are...doar voie inca nu avem. ma duc la control pe 6 si sper sa ma dezlege si pe mine....ca mai avem un pic si facem anul

moni, imi pare rau ca ti s-a intamplat asa poveste...ma bag in club cu elle si o ajut la taiat beregate...


Techila - actuala mamica de printzeshii andrei si stefan- 25 aug 09, iubita javra techila 25 mai 07 si paznicul dexter 03 mai 09 - ditai familia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinus8 spune:

iubitele mele...Luto, draga mea...
am aparut si noi in sfarsit...
suntem tot asa cu respiratia, dar in urma a o suta de analize ne-au lasat acasa, au spus ca nu e nimic tratabil, ci mai degeaba ceva functional, ceva ce ar trebui depasit o data cu maturizarea ei pulmonara...
ce sa mai zic? sunt secata de griji si ganduri, dar ma bucur in fiecare minut de ea, e sufletelul nostru drag si iubit...are deja colici( asa cred, cel putin) si bagam nopti albe la greu...zburam cu ea prin toata casa sa se potoleasca...incercam toate pozitiile posibile de leganat, etc
mai e cineva cu colici la copilasi asa micuti? ca eu cam simt c-o iau pe aratura dupa 3-4 ore de plans isteric...

aaaa...
FELICITARI DIN SUFLET TUTUROR NOILOR MAMICI SI PUIUTIILOR DIN DOTARE, ca mi-e absolut imposibil sa citesc din urma


40+5

pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

lucia daca ai timp sa citesti ce spun alte mamici despre calatoria cu avionul
aici

nu este mult de citit..vreo 3 pagini..si parca am vazut o mamica ce a zis ca a calatorit cu un puiut de 6 saptamani; si cum spunea si Ellenuta..trebuie sa suga la decolare si aterizare..vezi tu acolo;

Dana 38s mamica mandra de
AMR 11 zile

Thank God I'm a woman!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:



raluk de unde sunt bodyurile ptr craciun? sunt absolut superbe!!

Elena, mami de Eva Maria (14.01.2008) si 38+ Anna Sophia
Eva
www.youtube.com/user/ellena2006" target="_blank">Eva filmulete

papa bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suede spune:

Care chef???
Cu burta cat casa???

Citat:
citat din mesajul lui liliac1

Citat:
citat din mesajul lui suede




Mie chiar mi-e teama dupa ce nasc...ce ma fac cu cheful de ,,nebunii"?

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana

suede nu stii ca era aia cu "daca vrei cu adevarat poti".....doar ca eu NU VREAU ......e ultimul lucru pe care mi-l doresc acum ...ca timp as avea

Mi-am dorit fericirea, am cautat-o si am gasit-o....se numeste David



35+Mihnea Costin


Ai fi o fericita daca-ti arde de asa ceva Si sotul tau la fel Macar sa nu dea sfoara-n tara, ca o frigem si noi astea mai fara chef de flic-flacuri prin asternut...

Liliana, Andra-Maria (29.09.2003) & cu Radu-Mihai 35+

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!


35+Mihnea Costin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

Mai, mie asta cu botezul pana in X zile mi se pare asa o gaselnita de-a popilor... Cum pana mea, altii se pot boteza si cand merg in picioare, numai la noi trebuie sa fie cat mai mic...si-l baga si cu totul in cristelnita aia, sa-i verifice reflexele de mare-viitor inotator, de ti se rupe sufletul cand il auzi pe bebe cum bolboroseste intre doua "Doamne-miluieste" si-o aleluia...
Ah...am nervi...
Si-asta cu cititul la popa...molifta...pai e concurenta intre maica-mea si soacra-mea care sa-l aduca pe cel mai popa dintre toti sa-mi faca treaba buna.

Liliana, Andra-Maria (29.09.2003) & cu Radu-Mihai 35+

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

Bun venit adinus!
sa dea DD sa fie totul super bine cu micuta voastra draga!

Dana 38s mamica mandra de
AMR 11 zile

Thank God I'm a woman!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput