Mamici si burtici din Baia Mare(29)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns melly23 spune:

seara buna!!!mey mey da nu mai scrie nime!!!rusinica...poi ne inchid astia subiectul

mno puooop

Amelia primul anisor



Amelia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALINA_MOCANU spune:

fetelor! am un baietel minunat are 3,8 kg 53 cm apgar 10 ! nu imi vine sa cred!am nascut cu cezariana pana la urma pentru ca nu am avut contractii dar tptul s-a terminat cu bine pana la urma.va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melly23 spune:

buna tuturor ce ne citesc, inca

ilinca si tot ce-ti doresti!!!
felicitari alina sa va traiasca si sa va implineasca din toate punctele de vedere

restu

Amelia primul anisor



Amelia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

remember us?

Laura
Sa ai parte de tot ce e mai bun de la viata alaturi de minunea mica si scumpa

Alina, sa-ti traiasca flacaul . Felicitari mamico! Te asteptam la plimbare

Salutari si tuturor!

Anca & Carla (13.08.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AdrianaSM spune:

Ilinca
Multa sanatate si bucurie alaturi de cei dragi!


Alina, felicitari pentru baietel!!!!!!sa fie sanatos si papacios...si tie multa rabdare

va pupam pe toate...

Adriana, mamica binecuvantata de Estera (17.09.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Beatrice1982 spune:

ALINA sa ai un fecior sanatos si cuminte sii mancacios si necolicos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

il pupam pe bebe mic si pe mami lui..............si vrem un nume si niste pozici daca se poate..................:)



fetelor pe unde umblati?
ca e tare mare liniste pe aici!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Poze
Bea 28+ cu Ivan Matei

Doamne ajuta sa am un bebe sanatos!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saraescu spune:

Buna fetelor,
Puteti sa imi dati mai multe informatii despre doctorul Costin din Baia Mare care a venit de la Cluj, am inteles ca sunt doi (Costin) si daca stiti mai multe, care dintre ei e mai bun si unde are cabinetul.

Merci.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Multumesc de urari!
Alina, felicitari, sa ne spui si in ce zi s-a nascut, sa vedem daca e Blantza sau Scorpion! Oricum ambele zodii-s super Si mai da amanunte cum a fost, ti s-a rupt apa fara contractii?
Oare mai vine caldura aia cu care ne amenintau la meteo pe luna noiembrie?!

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
6luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dflavia spune:

hello hello

cu intarzieri LA MULTI ANI Ilinca si sa stii ca te-am vazut cu pitica chiar de ziua ta da eram tare tare grabita si nu am cuplat numai dupa aia ca trebuia sa-ti urez tet-a-tet
tot vreau sa te intreb....cum se impaca Manole cu Sophia? nu e gelos?

ALINA_MOCANU felicitari si sa iti creasca mare si cuminte piciul, bine ca ai scapat acu urmeaza ce-i mai greu

saraescu bine ai venit in grupul nostru, ce pot sa spun de cei 2 costini...deci eu il stiu pe Dr. Costin Bogdan de la clinica Euromedica de cand am facut testul 3D da sincer nu mi-a facut o impresie prea buna, poate pt ca nu eram pacienta lui, in fine. Pe Dr. Costin Nicolae e mai in varsta dar am auzit numai lucruri bune despre el, cred ca Clauco poate sa-ti zica mai multe ca e pacienta lui.
si zi-ne mai multe astepti bebe?

va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

Citat:
citat din mesajul lui saraescu

Buna fetelor,
Puteti sa imi dati mai multe informatii despre doctorul Costin din Baia Mare care a venit de la Cluj, am inteles ca sunt doi (Costin) si daca stiti mai multe, care dintre ei e mai bun si unde are cabinetul.

Merci.


Bine ai venit

Dr. Costin de la Euromedica, cel venit de la Cluj, e un doctor bun. Am fost pacienta lui si m-a urmarit aproape toata sarcina, nu am nascut cu el pentru ca am avut complicatii si la Euromedica nu primesc urgente si prematuri. M-a trimis insa la un coleg de al lui, cu recomandare speciala, la Ginecologie I in Cluj.

Celalalt Costin din cate stiu are cabinet privat pe str. Victoriei.

Anca & Carla (13.08.2008)

Mergi la inceput