Bulgarasi si globulete de nov-dec2007(196)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ellis spune:

maai, ce gafa am facut...eu eram sigura ca zici de Maria, care e tunsa scurt!
de tati al vostru, e f bine ca va insoteste!
mie imi ajunge cu varf si indesat ce am!
scuze!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vasari spune:

Citat:
citat din mesajul lui ellis

maai, ce gafa am facut...eu eram sigura ca zici de Maria, care e tunsa scurt!
de tati al vostru, e f bine ca va insoteste!
mie imi ajunge cu varf si indesat ce am!
scuze!

Ellis,mami de ALESSIA MARIA (20.11.2007)


ALESSIA IN TARA MINUNILOR
MAMI IN BUCATARIE


Ellis, adevarul e ca Mariei i-a crescut parul, dar e blondut si tot cam asa se vede. :))

Alina si Maria - 3 nov 2007
Primul orice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellis spune:

eu vroiam sa o vad pe Maria in actiune, ca de cate ori am zis ca venim, nu am ajuns...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vasari spune:

Vine, vine. :) Pentru ca e gospodina buna, acum face mancare ("multa treaba, ne grabim").

Alina si Maria - 3 nov 2007
Primul orice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellis spune:

Citat:
citat din mesajul lui Vasari

Vine, vine. :) Pentru ca e gospodina buna, acum face mancare ("multa treaba, ne grabim").

Alina si Maria - 3 nov 2007
Primul orice




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihuta spune:

Noi am inceput cu "Nu pot". Intai spunea "Nu poti", acum s-a corectat fata. Ieri ma tot punea sa fac ceva si ii spuneam sa faca singura. "Nu pot singula". Ii raspund ca nici eu nu pot. Imi zice "Incealca"...

Ne vedem maine ....




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

seara buna

ce liniste pe aici......

pt noi a trecut inca o zi la cresa fara probleme.....imi spune asistenta de acolo ca nici nu intreaba de mine...dar mai sa planga... deja o dam in cealalta extrema.....

azi mi-a cantat fata: tzuca a lac....mac-mac....(o ratzusca sta pe lac si face mac-mac )
pana acum sunt multumita de cum au grija de ea si de reactia iasminei.


mihuta, noi suntem in cealalta extrema, in care : eu pot, eu, dute mami, peaca naty poate (asa isi spune ea la iasmina si cand vb desprea ea, in rest cand o intreb zice ca o cheama mina)

_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom Lavi & ladybird Iasmina Alissa 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vasari spune:

Noi o sa fim maine de la 10 la 2-3 la baby expo. Cu aproximatie. Daca treceti pe la Diana, sling.ro sa luati si un flyer, sunt creatia mea.:P Sper doar sa fi iesit bine, lucrez rar pentru print.

Alina si Maria - 3 nov 2007
Primul orice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vasari spune:

Lavi, si noi la fel, dar Sophie se pare ca a depasit momentul sau doar alterneaza eu pot cu nu pot. Ce faceti cu cresa? Va ganditi sa o lasati mai multe zile pe saptamana?
Noapte buna tuturor, azi am vorbit cat pentru toata saptamana. :)

Alina si Maria - 3 nov 2007
Primul orice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

alina, momentan mergem zilnic pana la 12. totul depinde de iasmi, iar pt ca vad ca ii place o duc zilnic cate 3-4 ore. azi mi-a cerut sa doarma la copii dar nu am lasat-o...
o sa o mai rarim cand vine iarna, vremea rea...

_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom Lavi & ladybird Iasmina Alissa 31.10.2007

Mergi la inceput