magazinele DM

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danamiha spune:

Citat:
citat din mesajul lui spring1

Dana, imi poti spune, te rog, de la care dm ai cumparat clepsidra si ce pret avea, daca-ti mai aduci aminte!? De asemenea, mi-ar fi util daca-ti amintesti la ce raion erau expuse. Am intrebat un angajat dm si mi-a spus ca nu stie sa aiba asa ceva...
multumesc mult
Adina
Citat:
citat din mesajul lui danamiha

Si eu sunt f.incantata de acest magazin.

Am cumparat servetele umede care se pot arunca in WC, clepsidra de 3 min pt spalat pe dinti, am citit aici la subiect despre ea, asa am aflat, geluri de dus Balea, demachiant pt fata/ochi, crema de ochi, servetele pt nas, deo, pasta de dinti.

Acum sunt curioasa cum e ceaiul cu vanilie



scuze, doar acum am citit mesajul...

eu am cumparat din magazinul DM din Lotus - Oradea.
cand am mers sa caut nu aveau, am zis ca am citit pe internet si ca in magazinele DM se gaseste aceasta clepsidra.
vanzatoarea a fost f.draguta si mi-a spus ca se va interesa si data urmatoare am gasit-o.

o gasesti langa pasta de dinti, periute, etc.
pretul e 5 lei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danamiha spune:

As vrea sa incerc detergentul pt masina de spalat vase.
Ati folosit? Sunteti multumite?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabitza1977 spune:

Citat:
citat din mesajul lui danamiha

As vrea sa incerc detergentul pt masina de spalat vase.
Ati folosit? Sunteti multumite?


eu am folosit si sunt multumita.
nu am observat nicio diferenta fata de celelalte tipuri de det. de spalat vase (am folosit pastilute).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danamiha spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gabitza1977

Citat:
citat din mesajul lui danamiha

As vrea sa incerc detergentul pt masina de spalat vase.
Ati folosit? Sunteti multumite?


eu am folosit si sunt multumita.
nu am observat nicio diferenta fata de celelalte tipuri de det. de spalat vase (am folosit pastilute).

Gabitza
mami de Denis Stefan (07.11.2008) si Alexandru Gabriel (28.05.2010)


multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Citat:
citat din mesajul lui danamiha

As vrea sa incerc detergentul pt masina de spalat vase.
Ati folosit? Sunteti multumite?


si eu folosesc. este super iar pretul...imbatabil. folosesc si solutia lor de limpezire pentru masina de spalat vase, si odorizantul.

Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chris27 spune:

Imi spuneti si mie cat e pretul la pastilele de spalat vase si cate sunt in pachet?

Mami de Albert-Damian si de Alma-Daphne


Acestia suntem http://www.onetruemedia.com/my_shared?z=2d8e9adad03c7f51d38832&utm_source=otm&utm_medium=text_url

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danamiha spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxanaz

Citat:
citat din mesajul lui danamiha

As vrea sa incerc detergentul pt masina de spalat vase.
Ati folosit? Sunteti multumite?


si eu folosesc. este super iar pretul...imbatabil. folosesc si solutia lor de limpezire pentru masina de spalat vase, si odorizantul.

Roxana


asa e, pretul e f.f.bun fata de celalat pe care il folosesc acum si e pe terminate. masina o am doar de o luna si ceva si am luat pentru prima data toate produsele de la Calgonit. vreau sa cumpar tot detergent praf pt ca am citit ca pastilele nu se dizolva bine sub 50 de grade...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Citat:
citat din mesajul lui chris27

Imi spuneti si mie cat e pretul la pastilele de spalat vase si cate sunt in pachet?


eu folosesc detergentul praf, care costa 23 ron si ceva 2kg. pastilele nu stiu - dar ma uit si revin.

Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Si eu folosesc pastile pentru masina de spalat vase si sunt foarte multumita.Nu am observat nici o diferenta intre Calgonit si DM.La fel folosesc si solutia aceea pentru spalat masina de spalat vase,o data pe luna.La Calgonit e mult mai scumpa.

A folosit cineva detergentul de rufe???Cum este???Spala bine???Ca m-am cam saturat de Ariel...si cum spala si la pret.

Ramonel,mami de Bea(08.11.2007) si 11+


2 sarcini oprite din evolutie la 5s si 7s-MTHFR C677T heterozigot, PAI1 4G/5G genotip heterozigot
tratament aspenter 1/zi,femibion 1/zi,acifol 1/zi,magneB6 2/zi,utrogestan 400,clexane 0,4

In cartea vietii, un înger a scris despre nasterea copilului meu. Apoi, închizand cartea, a murmurat: "Prea frumos pentru acest pămant!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chris27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxanaz

Citat:
citat din mesajul lui chris27

Imi spuneti si mie cat e pretul la pastilele de spalat vase si cate sunt in pachet?


eu folosesc detergentul praf, care costa 23 ron si ceva 2kg. pastilele nu stiu - dar ma uit si revin.

Roxana



Nu tin neaparat sa fie pastile ...daca ies mai bine cu detergentul praf o sa il cumpar pe acesta.E obligatoriu sa mai adaugi si alte solutii pe langa acest detergent?Chiar nu stiu ,de curand am cumparat masina...

Mami de Albert-Damian si de Alma-Daphne


Acestia suntem http://www.onetruemedia.com/my_shared?z=2d8e9adad03c7f51d38832&utm_source=otm&utm_medium=text_url

Mergi la inceput