magazinele DM

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

sa ma convingeti cu DM vreau sa a vad si yo un om care e happy dupa ce foloseste crema de picioare balea. poze cu inainte si dupa...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Neata.

Am mers si eu in DM azi-dimineata (eu ma duc in special pentru cerealele Milupa, care sunt putin mai ieftine si ceva mai variate, uneori). Mi-am mai luat si radierele de pereti , servetelele umede pt toaleta, pastile "naturale" pentru masina de spalat vase, servetele demachiante de la AlNatura parca. Mai folosesc produse de fata Al Natura/Verde(?), dar de putin timp si inconstant. Multumesc pentru idei!

----------------------------------------------------
Ai reusit? Continua! N-ai reusit? Continua!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcm spune:

Citat:
citat din mesajul lui ralualexandrei

Mda deocamdata au scos reducerea de 10%.



Acum o luna mai era valabila doar daca luai produse in valoare de peste 60 ron, indiferent de zi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Acum nu mai e nici cea de luni si nici cea de peste 60 ron,am intrebat.

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns spring1 spune:

Dana, imi poti spune, te rog, de la care dm ai cumparat clepsidra si ce pret avea, daca-ti mai aduci aminte!? De asemenea, mi-ar fi util daca-ti amintesti la ce raion erau expuse. Am intrebat un angajat dm si mi-a spus ca nu stie sa aiba asa ceva...
multumesc mult
Adina

Citat:
citat din mesajul lui danamiha

Si eu sunt f.incantata de acest magazin.

Am cumparat servetele umede care se pot arunca in WC, clepsidra de 3 min pt spalat pe dinti, am citit aici la subiect despre ea, asa am aflat, geluri de dus Balea, demachiant pt fata/ochi, crema de ochi, servetele pt nas, deo, pasta de dinti.

Acum sunt curioasa cum e ceaiul cu vanilie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Eu am vazut la cel din Real, in zona cu accesorii ptr copii. Printre tetine si diverse chestiute de bb.


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA

www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2

A DOUA MINUNE

www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius!

Sa o ajutam pe Georgi sa mearga

Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns spring1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui dicirstea

Eu am vazut la cel din Real, in zona cu accesorii ptr copii. Printre tetine si diverse chestiute de bb.


multumesc frumos dicirstea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariadna33 spune:

mie imi plac produsele DM! cumparam din real dar am gasit un magazin DM langa casa si e super! pampersi, balsam de rufe fara parfum, anticalcar pentru masina de spalat, pentru copii o gramada de produse foarte bune la pret si calitative.

pozicile noastre daca va plac, ari-1 si ari-2 puteti www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=4" target="_blank">vota
multumim!

***************** Cand prezentul va fi trecut, visele vor deveni realitate*****************

mamy de gemenasi dragalasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marutzu spune:

autobronzant alverde mi s a parut super pt ca nu mirosea naspa ca altele dar pateaza si el hainele ...macar nu ma facuse galbena de ziki ca dadusem in icter. asta a fost +ul pt el fata de altele. gelurile de dush nu prea au miros si crema de picioare e cam unsuroasa cea de la balea ma refer . samponelul de bebe miroase cam dubios si nu prea spumeaza ca si spumantul de baie folosit acum ca gel de dush....ca dehhh daca tot nu spumeaza macar sa nu il arunc dar am inteles ca astea bio asa putzesc ele mai naspa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

Citat:
citat din mesajul lui maria_alexia

daa, in 19 si 20 sunt reduceri la toate DM-urile

Reducerile sunt de 20% la orice produs de pe raft.Am cumparat azi cam ce ati recomandat voi, am testat doar detergentul de vase cu lamaie verde, mi s-a parut super, aveam o tava buna de folosit in reclame., asa soioasa era.

Mergi la inceput