Toate forumurile Desprecopii.com: liste de discutii  Discutii generale

magazinele DM

(4 voturi)
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 21
ralualexandrei
ralualexandrei

3661 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui ralualexandrei  Trimite mesaj yahoo luiralualexandrei Adauga semn de carte la raspuns Trimite ralualexandrei un Mesaj Privat  Reply with Quote
Deianira gelul pt albirea dintilor este de la Dontodent si se numeste White n'easy gel,a costat undeva intre 10 si 20 de lei,cred.

Am mai luat saptamanile trecute sare de baie 1.5kg cu 10 lei si ulei de levantica pt baie cam 16 lei,super pt rasfatul meu de vineri seara.
Ce este f bun si am uitat sa-l mentionez,sapunul pt scos pete,2 lei si ceva ,super super bun.

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!

Mergi la inceput
UnPacatos
UnPacatos

189 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite UnPacatos un Mesaj Privat  Reply with Quote
Am luat spumant de la Balea. Jalnic. Nu face spuma, nu prea miroase. Cand puneam spumant de la Lifecare imi mirosea toata casa a roinita si dadeam spuma la o parte sa gasesc copii in vana.
Dezamagit.
Mergi la inceput

Angelinne

793 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiAngelinne Adauga semn de carte la raspuns Trimite Angelinne un Mesaj Privat  Reply with Quote
Ce factor de protectie are crema de zi?

Angelinne
Mergi la inceput

herra

4298 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite herra un Mesaj Privat  Reply with Quote
mi-am luat si eu roll- on al verde cu galbenele; e cel mai bun dintre cele fara al si parabeni incercate de mine.

e bun chiar in comparatie cu antiperspirantele clasice; nu am fost la fitness cu el, dar dupa o zi lunga obisnuita chiar eram ok, lasa pielea sa transpire dar cred ca nu se dezvolta bacteriile.

si cel cu aloe e la fel de bun?

Eu
stau pe tarm si-sufletul mi-e dus de-acasa.
S-a pierdut pe-o cararuire-n nesfârsit si nu-si gaseste
drumul înapoi. (Lucian Blaga, „La Mare”, 1919)

Mergi la inceput
ralualexandrei
ralualexandrei

3661 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui ralualexandrei  Trimite mesaj yahoo luiralualexandrei Adauga semn de carte la raspuns Trimite ralualexandrei un Mesaj Privat  Reply with Quote
Am incercat (din intamplare) radiera pt pete,se pare ca la cuvantul pete creierul meu reactioneaza promt,excelenta pt mazgaliturile de pe pereti ,pete de murdarie de orice fel de pe orice suprafata.
In cutie sunt 4 bucati si pretul este de pana in 10 lei.

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 albumul no2

Mergi la inceput

manumanu

2007 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite manumanu un Mesaj Privat  Reply with Quote
Am vazut ca se va deschide (poate s-a deschis deja, de cateva zile, de cand am trecut eu pe-acolo) magazin DM si in Sibiu, langa mag. Plus de pe soseaua Alba Iulia. Abia astept, eu sunt fan DM de cand il gaseam doar in strainatate!Si nu numai DM, de fapt, toate drogheriile astea nemtesti (Schlecker, Rossmann) sunt f. OK.

manu
mamica de Anastasia si Radu, 23 noiembrie 2008
http://family.webshots.com/album/570097332OcrkWq
Mergi la inceput
musso17
musso17

2037 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite musso17 un Mesaj Privat  Reply with Quote
buna seara
am luat si eu cateva produse de la DM
sunt foarte multumita de sapunul lichid de la alverde din doua considerente:nu pateaza chiuveta(ramane lucioasa) si miroase bine.
nu mi-a placut balsamul de rufe si solutia pe baza de otet.
am sa incerc detergentul de rufe si pasta de albit dintii.

georgiana,mamica de mihnea
Mergi la inceput
cipriana85
cipriana85

66 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
Buna, si eu sunt fan DM
Toate produsele sunt super si preturile ok, nu am stiut ca lunea au 10% reducere la toate produsele oauuuuuuu!!!, la noi in zona nu sunt magazine DM, dar cand ajung in Deva, acolo ma opresc si imi fac stoc de cele necesare. Cel mai mult folosesc serverelele umede de la Baby Comfort, sunt foarte incantata de ele.

PUPICI De la Mami de Darius
Mergi la inceput

rall

2600 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite rall un Mesaj Privat  Reply with Quote
Citat:
citat din mesajul lui cipriana85

nu am stiut ca lunea au 10% reducere la toate produsele

Nu cred ca mai este valabila oferta
Mergi la inceput
ralualexandrei
ralualexandrei

3661 Mesaje
Mda deocamdata au scos reducerea de 10%.

Mergi la inceput
Pag. din 21 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com