magazinele DM

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Deianira gelul pt albirea dintilor este de la Dontodent si se numeste White n'easy gel,a costat undeva intre 10 si 20 de lei,cred.

Am mai luat saptamanile trecute sare de baie 1.5kg cu 10 lei si ulei de levantica pt baie cam 16 lei,super pt rasfatul meu de vineri seara.
Ce este f bun si am uitat sa-l mentionez,sapunul pt scos pete,2 lei si ceva ,super super bun.

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns UnPacatos spune:

Am luat spumant de la Balea. Jalnic. Nu face spuma, nu prea miroase. Cand puneam spumant de la Lifecare imi mirosea toata casa a roinita si dadeam spuma la o parte sa gasesc copii in vana.
Dezamagit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Angelinne spune:

Ce factor de protectie are crema de zi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

mi-am luat si eu roll- on al verde cu galbenele; e cel mai bun dintre cele fara al si parabeni incercate de mine.

e bun chiar in comparatie cu antiperspirantele clasice; nu am fost la fitness cu el, dar dupa o zi lunga obisnuita chiar eram ok, lasa pielea sa transpire dar cred ca nu se dezvolta bacteriile.

si cel cu aloe e la fel de bun?


Eu
stau pe tarm si-sufletul mi-e dus de-acasa.
S-a pierdut pe-o cararuire-n nesfârsit si nu-si gaseste
drumul înapoi. (Lucian Blaga, „La Mare”, 1919)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Am incercat (din intamplare) radiera pt pete,se pare ca la cuvantul pete creierul meu reactioneaza promt,excelenta pt mazgaliturile de pe pereti ,pete de murdarie de orice fel de pe orice suprafata.
In cutie sunt 4 bucati si pretul este de pana in 10 lei.

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manumanu spune:

Am vazut ca se va deschide (poate s-a deschis deja, de cateva zile, de cand am trecut eu pe-acolo) magazin DM si in Sibiu, langa mag. Plus de pe soseaua Alba Iulia. Abia astept, eu sunt fan DM de cand il gaseam doar in strainatate!Si nu numai DM, de fapt, toate drogheriile astea nemtesti (Schlecker, Rossmann) sunt f. OK.

manu
mamica de Anastasia si Radu, 23 noiembrie 2008
http://family.webshots.com/album/570097332OcrkWq

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musso17 spune:

buna seara
am luat si eu cateva produse de la DM
sunt foarte multumita de sapunul lichid de la alverde din doua considerente:nu pateaza chiuveta(ramane lucioasa) si miroase bine.
nu mi-a placut balsamul de rufe si solutia pe baza de otet.
am sa incerc detergentul de rufe si pasta de albit dintii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cipriana85 spune:

Buna, si eu sunt fan DM
Toate produsele sunt super si preturile ok, nu am stiut ca lunea au 10% reducere la toate produsele oauuuuuuu!!!, la noi in zona nu sunt magazine DM, dar cand ajung in Deva, acolo ma opresc si imi fac stoc de cele necesare. Cel mai mult folosesc serverelele umede de la Baby Comfort, sunt foarte incantata de ele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Citat:
citat din mesajul lui cipriana85

nu am stiut ca lunea au 10% reducere la toate produsele


Nu cred ca mai este valabila oferta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Mda deocamdata au scos reducerea de 10%.

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput