magazinele DM

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Parerea mea este ca este tot gasesti produse de buna calitate si produse de proasta calitate,depinde de fiecare cum face alegerea,de la DM am ajuns sa cumpar saptamanal hartia igienica(rolele sunt mai mari si de mai buna calitate decat ce se gaseste in Auchan la pretul de 9 lei)gelul de dus Balea-5.99lei lasa pielea hidratata si miros f frumos,detergentul la sticla mare cel verde pt rufe albe si cel albastru pt rufe colorate la aproximativ 40 lei dar intr-adevar spala bine,pasta de dinti si gelul pt albirea dintilor,pampersii,lavetele de bucatarie ,cam astea.Si nu nu ma plimb aiurea pt ca DM este vis-a-vis de casele de marcat de la Auchan asa ca e simplu.

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns UnPacatos spune:

Citat:
citat din mesajul lui ralualexandrei
Si nu nu ma plimb aiurea pt ca DM este vis-a-vis de casele de marcat de la Auchan asa ca e simplu.



pai tocmai asta e nasol, ca ori iesi cu produsele de la auchan (in cazul meu real) si le plimbi prin DM, ori plimbi produsele de la DM prin auchan.
eu preferam sa ies, sa le las in porbagaj si sa mai intru odata, ceea ce tot e neplacut. iar cum eu prefer selgros sau auchan, mi-e peste mana DM-ul, care e la real. si, repet, nu mi se pare nici o afacere.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

io m-as da pe fata si cu crema de ghete (ca p-asta n-am incercat-o inca). si m-am dat si cu d-alea de milioane si n-au facut decat sa ma umple de chestii, da' io nu m-am lecuit si caut in continuare. asa ca, daca ambalaj scrie "crema de fata hidratanta", io incerc. ma gandesc sa ma fac cobai; sau poate am fost in vietile anterioare si acu' nu ma pot abtine
noh, io auchanul, sincera sa fiu, nu pot sa-l sufar, asa ca intru eu la dm si il las pe pacatos sa intre la auchan (sa manance el fulgi de porumb de-aia plini de zahar), si impacam pe toata lumea.


c & andrei-ardei 14.11.2005 & cireshik anais 07.05.07

FEBRUARIE thing-a-day

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

acu am vazut ca si pacatosu' tot prin real se plimba. probabil ca ne-am intalnit la cumparaturi. daca ai fost si la domo, io eram aia care-si lua sandwich-maker

c & andrei-ardei 14.11.2005 & cireshik anais 07.05.07

FEBRUARIE thing-a-day

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deianira spune:

Citat:
citat din mesajul lui ralualexandrei

Parerea mea este ca este tot gasesti produse de buna calitate si produse de proasta calitate,depinde de fiecare cum face alegerea,de la DM am ajuns sa cumpar saptamanal hartia igienica(rolele sunt mai mari si de mai buna calitate decat ce se gaseste in Auchan la pretul de 9 lei)gelul de dus Balea-5.99lei lasa pielea hidratata si miros f frumos,detergentul la sticla mare cel verde pt rufe albe si cel albastru pt rufe colorate la aproximativ 40 lei dar intr-adevar spala bine,pasta de dinti si gelul pt albirea dintilor,pampersii,lavetele de bucatarie ,cam astea.Si nu nu ma plimb aiurea pt ca DM este vis-a-vis de casele de marcat de la Auchan asa ca e simplu.

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!





Andra, ce gel de albit dintii?
Vreau si eu .



Explore. Dream. Discover.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns UnPacatos spune:

Citat:
citat din mesajul lui corap

acu am vazut ca si pacatosu' tot prin real se plimba. probabil ca ne-am intalnit la cumparaturi. daca ai fost si la domo, io eram aia care-si lua sandwich-maker



nu suport realu', ca e zgomotos si mizerabil. daca vrei, hai sa ne plimbam prin selgros :)

ps: si la selgros sunt produse bio, desi am inceput sa-mi pierd increderea in bio-uri :( . le mancam, cat se poate (ce e de mancat, normal, nu cremele de fata :) dar am trecut de perioada freneziei bio, bio si iar bio

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara95 spune:

mi-a placut ce am vazut la DM, dar nu am facut o pasiune.am luat diverse chestiute, pe care nu le gasesc in alta parte.

Mara , mami de Flavi (7 dec 2005) si Andru (8 ian 2009)

Bijuteriile mele handmade din sarma crosetata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crystall spune:

Si mie imi plac gelurile de dus Balea
Ultima oara cand am fost mi-am luat o crema hidratanta su factor de protectie, foarte ieftina (in jur de 10 ron) si vad ca ma impac chiar bine cu ea.

VERZELE - simtul umorului nu a murit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Citat:
citat din mesajul lui crystall

Si mie imi plac gelurile de dus Balea
Ultima oara cand am fost mi-am luat o crema hidratanta su factor de protectie, foarte ieftina (in jur de 10 ron) si vad ca ma impac chiar bine cu ea.

VERZELE - simtul umorului nu a murit


ai fost in maldive....sau unde ai folosit factorul de protectie balea in miezul iernii?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crystall spune:

Pai in caz ca nu ai observat, a venit deja primavara si desigur, si soarele , sau tie iti ploua tot timpul?
...si am hotarat ca sa folosesc si creme cu protectie solara, incepand de anul asta caci deh, am si eu o varsta de-acum si daca tot citesc in stanga si-n dreapta despre creme cu spf, am zis ca sa incerc si eu
Sau numai prin Maldive se poarta?

VERZELE - simtul umorului nu a murit

Mergi la inceput