magazinele DM

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crystall spune:

Ultima oara am cumparat un balsam de rufe si chiar mi-a placut; eu am si animalut, si de multe ori cumpar de la DM rola din aceea + rezerve cu care iei scamele si parul de pisica de pe haine sunt foarte bune

VERZE
simtul umorului nu a murit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Citat:
citat din mesajul lui dicirstea
[Si am mai luat si am fost multumita - un spray nazal cu apa de mare si ceva eucalipt.




pai cum nene te dai cu un spray nazal de la o firma de care nimeni nu a auzit?
manincati bio...cautati piine crescuta in mediu de aerosoli si coapta in vaccum ...si folositi spray nazal cu apa din mare facuta de o firma necunoscuta. o fi si din china
Miine vezi in libertatea ca apa de mare din spray este exact din locul de unde deverseaza iranul apa grea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Citat:
citat din mesajul lui Guestus

Citat:
citat din mesajul lui dicirstea
[Si am mai luat si am fost multumita - un spray nazal cu apa de mare si ceva eucalipt.




pai cum nene te dai cu un spray nazal de la o firma de care nimeni nu a auzit?
manincati bio...cautati piine crescuta in mediu de aerosoli si coapta in vaccum ...si folositi spray nazal cu apa din mare facuta de o firma necunoscuta. o fi si din china
Miine vezi in libertatea ca apa de mare din spray este exact din locul de unde deverseaza iranul apa grea.


Deci de-asta mi-a cazut mie parul din nas....
Oricum, eu m-am bucurat ca am impuscat 2 iepuri dintr-o lovitura


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA

www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2

A DOUA MINUNE

www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns UnPacatos spune:

Am fost la DM si nu am murit de incantare. Prefer sa fac un drum cu cosul prin super-merket, ca produsele sunt cam la fel la pret, decat sa fac doua drumuri - si la DM si la magazin.
Nu prea umbla cainii cu covrigi in coada la DM.
Se aplica si aici zicala cu ieftin si prost, ce e bun e scump.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

si eu tocmai am fost si sunt incantata ca am gasit "bete de urechi" cu batul din carton, nu din plastic, si fulgi de porumb eco fara zahar, si sirop de artar.

am luat sa incerc si detergentul "marca lor", si o crema hidratanta de fata (am dat vreo 20 de lei) care e inca in teste, nu ma pronunt pana mai incolo ca am un istoric neplacut cu cremele de fata.



c & andrei-ardei 14.11.2005 & cireshik anais 07.05.07

FEBRUARIE thing-a-day

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Citat:
citat din mesajul lui corap

si eu tocmai am fost si sunt incantata ca am gasit "bete de urechi" cu batul din carton, nu din plastic, si fulgi de porumb eco fara zahar, si sirop de artar.

am luat sa incerc si detergentul "marca lor", si o crema hidratanta de fata (am dat vreo 20 de lei) care e inca in teste, nu ma pronunt pana mai incolo ca am un istoric neplacut cu cremele de fata.



c & andrei-ardei 14.11.2005 & cireshik anais 07.05.07

FEBRUARIE thing-a-day




acum intreb si yo asa sa ma bag in seama.

cum poti sa te dai si pe fata cu ceva de care habar nu ai...nu stii unde e facut..cum e facut..si altele. pai daca iti paradesti fata vine un intreg dezastru...te lasa sotul...pierzi jobul din PR/televiziune...etc etc
ai facut si tu o analiza de risc la ce inseamna sa te dai pe fata cu 1 crema de care habar nu ai ce este? poate ca firma aia face si creme de ghete sa arda pielea de porc sa o faca maro...si un lucrator face o schimbare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Citat:
citat din mesajul lui UnPacatos

Am fost la DM si nu am murit de incantare. Prefer sa fac un drum cu cosul prin super-merket, ca produsele sunt cam la fel la pret, decat sa fac doua drumuri - si la DM si la magazin.
Nu prea umbla cainii cu covrigi in coada la DM.
Se aplica si aici zicala cu ieftin si prost, ce e bun e scump.




Tin sa te contrazic , gasesti lucruri ieftine foarte bune Nu ma refer doar la DM ci in general.


A incercat cineva crema aceea care are si autobronzant de la Balea? C aam vrut sa imi cumpar Nivea dar expira luna asta , de la Garnier nu mi-a placut , Dove-ul nu bronza prea bine si am ajuns sa iau Balea.

***Fur is for petting**

http:/www.4animals.ro/ajuta.html/

www.adoptiicaini.ro
www.adoptiipisici.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns UnPacatos spune:

nu sunt fan scumpeturi, dar din experienta proprie pot spune ca un detergent de 8 lei va spala de 8 lei, iar unul de 80 va spala muuult mai bine. de aceea aleg detergentii de 40 lei

iar sotiei ii cumpar, intotdeauna, un parfum de 350 lei sau o crema de fata la 100 si sunt foarte multumit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Citat:
citat din mesajul lui UnPacatos

nu sunt fan scumpeturi, dar din experienta proprie pot spune ca un detergent de 8 lei va spala de 8 lei, iar unul de 80 va spala muuult mai bine. de aceea aleg detergentii de 40 lei

iar sotiei ii cumpar, intotdeauna, un parfum de 350 lei sau o crema de fata la 100 si sunt foarte multumit


asa pacatosule...trebuie sa-ti speli cumva pacatele care le ai.
sau poate iti faci reclama

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Citat:
citat din mesajul lui XIO

Citat:
citat din mesajul lui UnPacatos

Am fost la DM si nu am murit de incantare. Prefer sa fac un drum cu cosul prin super-merket, ca produsele sunt cam la fel la pret, decat sa fac doua drumuri - si la DM si la magazin.
Nu prea umbla cainii cu covrigi in coada la DM.
Se aplica si aici zicala cu ieftin si prost, ce e bun e scump.




Tin sa te contrazic , gasesti lucruri ieftine foarte bune Nu ma refer doar la DM ci in general.


A incercat cineva crema aceea care are si autobronzant de la Balea? C aam vrut sa imi cumpar Nivea dar expira luna asta , de la Garnier nu mi-a placut , Dove-ul nu bronza prea bine si am ajuns sa iau Balea.

***Fur is for petting**

http:/www.4animals.ro/ajuta.html/

www.adoptiicaini.ro
www.adoptiipisici.ro


autobronzant de la balea ...ce faci xio?..vrei sa ajungi sa fii un experiment? treaba ta..

Mergi la inceput