magazinele DM

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ioaless spune:

buna mamici. am si eu o intrebare.voi a-ti cumparat hainute la bebeii vostri de la aramis?daca dati o cautare pe google hainute aramis gasiti pagina lor.eu as vrea sa ii cumpar fetitei mele da mai astept putin ca este mica si vreau sa ii iau hainute de vara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

Buna ioaless.Un alt mod pentru a face reclama nu ai gasit?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioaless spune:

imi cer scuze,daca tu crezi ca fac reclama.am pus o intrebare si vroiam sa aflu psrerea si altor mamici,daca pe tine nu te intereseaza la ce raspunzi aiurea?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Da eu am cumparat o data .A fost pt prima si ultima oara.

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

ioaless, aici se vorbeste despre produsele din magazinele DM. te rog sa postezi la un subiect care se refera la hainute pentru copii.

Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Vedeti ca mai exista si un deo cu salvie si lamaie verde, este lichid ...nu pot sa atasez poe cu el, am gasit numai 2 bucati in dm de pe Basarabiei si le-am luat pe amandoua. E la 10 lei .
De fapt am deschis un link cu traducere, ca eu nu stiu o boaba de limba lor de lemn
www.yopi.de/rev/347016&ei=MTuMS_nOEZCj_gaJ3-npBg&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=9&ved=0CEEQ7gEwCA&prev=/search%3Fq%3Dalverde%2Bnaturkosmetik%2Bdm%2Bzerstauber%26hl%3Dro%26client%3Dfirefox-a%26sa%3DG%26rls%3Dorg.mozilla:en-US:official" target="_blank">www.yopi.de sper sa se vada ceva.

Eniuei, sunt foarte multumita de el.

Am mai gasit niste radiere cu care se pot curata urmele de culori de pe pereti, mobila, etc...nu le-am testat inca

Si am mai luat si am fost multumita - un spray nazal cu apa de mare si ceva eucalipt.


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA

www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2

A DOUA MINUNE

www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abca1978 spune:

mesaj pentru ankalaura" iarta-ma te rog ca te abordez asa...Am citit discutiile legate de Echerichia Coli si as vrea sa discut mai multe cu tine. Sunt mamica unei bebeluse de 6 luni... Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns avstef spune:

Oare in sibiu cand se deschide un magazin DM?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simmonna spune:

Stiu sigur ca am vazut undeva un anunt de angajare pt DM Sibiu. Deci trebuie sa apara.

Azi am fost la DM si am facut "plinul". Am ajuns relativ usor la suma de 60 de ron si am capatat si reducere.
Am cumparat produse pt curatenie: spray pt geamuri, spray pt cuptor, detratrant si detergent pt pardoseala. Le testez si revin cu impresii, dar am incredere ca n-o sa fiu dezamagita. Am cumparat si un ceai verde cu lamaie si ghimbir, abia astept sa il incerc, asa la prima vedere mi se pare foarte reusita combinatia de arome.
Din ceea ce folosesc in mod curent si parca n-am vazut scris in postarile anterioare, va recomand tampoanele de toate felurile, foarte bune si mai ieftine decat Always si Libresse si detergentul de rufe lichid, e bun si relativ ieftin, 15 Ron sticla de 1.5 Litri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

pe mine dusurile de gel nu m-au impresionat, imi plac cele care miros mai puternic.

In schimb de la DM mi-a placut solutia de curatat cu otet de mere, la doar 4 lei, am folosit-o ptr spalat baia si a mers de minune, mai ales la obiectele de inox.

Mergi la inceput