Melodia zilei Michael Jackson - 2

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Frumoase ultimele melodii si iar nu stiam unele! Trebuie sa ma mai gindesc si eu la una, ca nu am mai propus de mult timp!

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Medy6


www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

cat si-a dorit sa ii spuna macar o data ca e mandru de el. si chiar avea de ce sa fie!!! nu putea fi altfel decat minunata melodia....

pt melodie medy

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Foarte frumoasa si sensibila melodia Medy

Chiar am citit pe net ca a spus si tacsu ca intr-adevar este mindru de Michael, ca este mai mare decat a fost Elvis ...


Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"
Michael Jackson






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

fetele, cineva sa propuna o melodie, plssss

Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

as vrea sa propun eu: 'Morphine"
revin cu link si versuri

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:



ce pot sa spun despre melodie? imi provoaca un amalgan de trairi: durere, pare de rau, mila etc

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cory_box spune:

citeva cuvinte despre "Morphine" :
-piesa de pe albumul "Blood on the dance floor" 1997
-un poem excelent despre cosmarul dependentei de droguri: Demerol: "I need your body !"-
-piesa scary (pt. ca ne aminteste despre problemele din viata lui Michael) cu o lirica absolut socanta

parere personala:

I like it, desi recunosc ca la prima auditie, nu am prea am inteles exact cu se "maninca", insa pe masura ce asculti piesa, ritmul "te prinde"...rau de tot.




"Just because you read it in a magazine or see it on the TV screen, don't make it factual”- MICHAEL JACKSON

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

bulinuta27...versurile ma intristeaza..ritmul imi place mult

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

mi se zbarleste pielea pe mine cand o ascult...o pun in masina si brrr.saracu de el...nimeni nu a inteles cat a suferit sinimeni nu l-a ajutat

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput