Mamici de fulgusori de nov-dec 2009 (107)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

Citat:
citat din mesajul lui simina_kin


Va dau o veste mare pt mine: De azi am intrat oficial si cu acte in regula in concediu maternal!!!!!!....am scapat de drumuri (am facut si azi un drum degeaba pana in Romana, da s-a rezolvat altfel)

32+ cu Maya Andreea
AMR 8 SAPTAMANI
bebe
www.youtube.com/watch?v=TBPTDO-GMV0" target="_blank">Pentru sotul meu! TE IUBESC!!


Ma bucur mult draga mea.A fost mai greu,dar important e ca ai reusit.

_
Ramona,mami deStefitza (20.11.2006) si 29+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

asadar

ralia, floricik si je, cel mai bine este sa zica fiecare si ziua si ora preferata sau propun eu ?

daca ar fi sa propun eu as zice sambata ora 18.30 cafeneaua actorilor parc tineretului sau duminca ora 16 acelasi loc.

30+ Remus Andrei
http://www.popasmusic.com
www.inimacopiilor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

Hai mai Ramonika trebuie sa ne dam si cu parerea.Bine ar fi daca le-am stii pe toate.



_
Ramona,mami deStefitza (20.11.2006) si 29+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

simina, ma alatur si eu celor care iti ureaza sa ai parte de multa odihna in concediul acesta si sa te relaxezi...asa o sa ai vreme si mai mult de noi si de discutiile noastre!

Lavi, 32+ mami de Rares Cristian

Au mai ramas 8 saptamani de vis!

Camera lui Rares
Poze
HainuteRares

HaineRares2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

Shtephy la mine valoarea e de 4,49 mg/dl ,din cate stiu e normala..dar o sa vad ce imi zice medicul joi....tensiunea mi-e k..10/6,11/6.

Apropo de analize ,voi ati repetat si HIV ,antigen HCV ,HBs?!(pt.hepatita)..

Cory bine ai venit la noi!!

miany
33+ DAVID ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

fetele din Iasi, nu ne lasam mai prejos. ce ziceti de o intalneala asa, tam-nisam joi, ora 18 - 18,30 undeva prin centru? locatia exacta o putem stabili pe PM.
deci ionelamaria, Lumi, mihamora, Lalu, byabeatrice, dymomo, ce ziceti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Ramonika, pai nu as vrea ca Mihnea sa creada ca vreau sa-l cocolosesc si sa-l tin legat de mine... si apoi.... daca lui ii va prii aerul de mare ( nu ca mie) ce as putea face? Dar cred ca nor-mea nu se va supara prea tare daca astia 2 micii ( Mara si Mihnea) se vor cunoaste pe la cateva luni... va intui ea la maturitate ca nu am supus "relatia lor" la niciun risc prin aceasta intalnire


29+ Mihnea
aniversarea nuntii noastre

“Cand ai un copil este ca si cum ai spune: m-am nascut, am gustat din viata si am constatat ca este atat de buna ca merita sa fie înmultita.” Milan Kundera

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Tot pt Ramonika: din pacate joi eu nu pot. Nu am pe cine lasa acasa cat sunt plecata sa stea cu tata. Vineri as putea daca puteti si voi

Iar legat de "dicutia" anterioara, mi-ar place mie sa am un copil precoce... dar parca nici chiar atat de precoce.... cateva luni e prea mult si pentru mine


29+ Mihnea
aniversarea nuntii noastre

“Cand ai un copil este ca si cum ai spune: m-am nascut, am gustat din viata si am constatat ca este atat de buna ca merita sa fie înmultita.” Milan Kundera

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lidia74 spune:

SIMINA beton ca ai reusit!...Tre' sa dai de „beut”!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

pai sa vedem ce zic si celelalte fete, daca nu e bine joi, poate le convine si lor vineri.
asteptam sugestii de zi si ora, locatia e mai usor de ales. numai sa fie la nefumatori.

Mergi la inceput