Burtici fericite de septembrie-octombrie (204)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

ralukal meu are 26 si ceva...e cu 5 ani mai mic decat mine noapte buna.

cat despre pompe, mie prietenele imi spun ca aia electrica e sfanta.

MangaGirl 38+ cu Sasha Laurian

varsta bebe

poze

www.mariaciubotaru.blogspot.com

AMR 10 ZILE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissbebe spune:

Noapte buna Raluk si odihna placuta...

Maria nu fi suparata mami ca nu are rost....ce rezolvi daca te enervezi si te superi? iti faci rau si tie si fiintei minunate ce se afla in pantecele tau...

38 +cu bebe Alexandru Aurelian


AMR : 2 ZILE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lullaby_2009

Manga si tu ai fost harnicuta. Pana calc eu cinci camasi ...

Nu are rost sa te enervezi ca nu rezolvi nimic. Nu fi suparata!
Vrei sa facem si noi bairam? Acum chem fetele de la film si incingem o petrecere strasnica.

35+ cu


perfect...eu dau sampania... nu sunt suparata...am hotarat de mult timp ca o sa-i ingadui chestii din astea o data la cateva luni...si asta mai ales dupa ce am aflat ca am ramas insarcinata...neplanuit...ma nerveaza ca e atat de copil si nu poate sa se abinta uneori. Dar el asa a fost mereu...cu petrecerile...sunt moartea lui...mai ales ca auzit ca e rost sa fie DJ in seara asta...si stiind ca nu se prea intalneste cu colegii si nu prea simte facultatea asta cum am simtit-o eu pentru ca scoala e intr0un alt oras si el munceste si nu are timp sa stea cu ceilalati la beri si barfe....am zis...hai treaca de la mine...asta nu inseamna ca nu-l astept la cotitura.

MangaGirl 38+ cu Sasha Laurian

varsta bebe

poze

www.mariaciubotaru.blogspot.com

AMR 10 ZILE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns titi143 spune:

Buna fetelor, scuzati lunga absenta, dar si acum mai am multe de facut. Inca mai am de facut curat dupa renovare. Abia astept sa stau si eu linistita dupa aprope o luna de renovare.
Felicitari tuturor prospetelor mamici si sa va bucurati de bebelasi vostrii. Sa creasca mari si sanatosi.
Am citit ca se vorbea de certificate de nastere, eu dupa cate am inteles la noi in Cluj nu te lasa acasa din spital daca nu le arati certificatul de nastere. Am inteles ca si la Timisoara este asa.
Sper sa fiu un pic mai libera saptamana viitoare ca sa va pot citi mai des.

35+ cu Eduard Toma in functie de calendar
36+ dupa ultima masuratoare
Evolutia noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lullaby_2009 spune:

Maria am niste piscoturi buuuune, la fix merg cu sampania de la tine.

Ma bucur ca nu te necajesti dintr-atat, e singura solutie, cred. Iar "razbunarea" e dulce tare uneori. Of, e complicat, DJ inseamna in general a lucra noaptea in cluburi sau la petreceri, e si pasiune si meserie. Eu inca nu stiu ce sa fac in astfel de cazuri, pentru ca nu imi place cand raman singura acasa, dar nici nu imi place sa impun bariere. Am zis ca o sa recuperez la anu', o sa iau prietenele si o sa ies, dar mai vedem noi pana atunci. Macar gandul optimist imi da mai multa putere.

Vad ca deja e ora de culcare.

Va doresc noapte buna!

35+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissbebe spune:

Lullaby dac si tu mergi la iti urez somn usor si vise placute

Eu ink mai bantui....

38 +cu bebe Alexandru Aurelian


AMR : 2 ZILE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lullaby_2009

Maria am niste piscoturi buuuune, la fix merg cu sampania de la tine.

Ma bucur ca nu te necajesti dintr-atat, e singura solutie, cred. Iar "razbunarea" e dulce tare uneori. Of, e complicat, DJ inseamna in general a lucra noaptea in cluburi sau la petreceri, e si pasiune si meserie. Eu inca nu stiu ce sa fac in astfel de cazuri, pentru ca nu imi place cand raman singura acasa, dar nici nu imi place sa impun bariere. Am zis ca o sa recuperez la anu', o sa iau prietenele si o sa ies, dar mai vedem noi pana atunci. Macar gandul optimist imi da mai multa putere.

Vad ca deja e ora de culcare.

Va doresc noapte buna!

35+ cu


da...am stiut la ce ma inham...si dupa multe momente dure, cand eu faceam panarama la orice mica iesire, care nu facea decat sa strice mai mult decat sa ne ajute, am hotarat ca va trebui sa live with it. Pentru ca stiu ca e pasiune si stiu ca inseamna nopti lipsite de acasa. din fericire e inca sutdent si nu o face des...sunt norocoasa. In seara asta i-am batut obrazul pentru ca e o simpla petrecere cu colegii de la care putea lipsi, mai ales ca e cma departe de casa. Stiu ca nu nasc, dar as fi vrut sa dea dovada de putin mai multa stapanire. Cat depsre razbunare...asa zic mereu...dar eu sunt bleaga...mi se pare prea complicata treaba cu planul si cotitura. Si in plus ce as putea sa-i fac mai mult decat sa ies si sa-l las acasa cu copilul? Iar el stie ca eu singura nu ma duc la discoteca . in primul rand ca nu rezist pana dimineata si in al doilea rand ca nu=mi place sa fiu intr-un club a "nimanui".

Dar poate ca va veni ziua cand voi dori sa merg altundeva...cu prietenele si atunci nu va avea incotro...Cred ca fiecare are cate un cusur...unul e prea microbist, altul cu muzica, altul cu jocurile...toti au cate o buba. Am o amica din liceu..sotul e muzician, are o formatie destul de cunoscuta acasa. au o fetita de 7 ani...si el e mereu plecat prin turnee...s ma gandesc la ea...si la increderea pe care o are. in acelais timp sta cu socrii, asa ca are un sprijin fantastic. daca vrea sa iasa, poate.

MangaGirl 38+ cu Sasha Laurian

varsta bebe

poze

www.mariaciubotaru.blogspot.com

AMR 10 ZILE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissbebe spune:

Noapte buna fetelor....eu am plecat la nani ca nu mai pot... la fete...

38 +cu bebe Alexandru Aurelian


AMR : 2 ZILE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pazza spune:

stie cineva ce sa iau sa imi reglez bataile inimii?
ieri am fost la doctor si mi-a zis ca aveam 120 pe min...cand normal ar trebui sa am intre 80-90 mi-a trecut ieri dar azi a inceput din nou....ooofff...
app mi-am activat mesajele private..cine are parola va rog datimi-o si mie?
nu am apucat inca sa citesc tot...dar am timp pana dimineata...ma doare mana de la vaccin de mor..sunt tot cu gheata langa mine

35+ de Darius Andrei
http://community.webshots.com/album/574498255qGQJuT

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pazza spune:

"http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=pazza&year=2009&month=10&day=21&babycount=1"></param><param name="wmode"

35+ de Darius Andrei
http://community.webshots.com/album/574498255qGQJuT

Mergi la inceput